Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Jazz to sa jednak frajerzy.

Zwalniaja Sloana za to ze rzekomo poklocil sie z D-Will'em.
A teraz odsylaja D-Will'a do NJN za Harrisa i Favorsa (sorry, for real..!?)

I zostaja bez Sloana, bez Williamsa, ale z Favorsem i Harrisem

laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by juancarlos
Jazz to sa jednak frajerzy.

Zwalniaja Sloana za to ze rzekomo poklocil sie z D-Will'em.
A teraz odsylaja D-Will'a do NJN za Harrisa i Favorsa (sorry, for real..!?)

I zostaja bez Sloana, bez Williamsa, ale z Favorsem i Harrisem

laugh


ok, jedyne dobre co dostaja do pick w Drafcie '11 od Nets

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by juancarlos
Jazz to sa jednak frajerzy.

Zwalniaja Sloana za to ze rzekomo poklocil sie z D-Will'em.
A teraz odsylaja D-Will'a do NJN za Harrisa i Favorsa (sorry, for real..!?)

I zostaja bez Sloana, bez Williamsa, ale z Favorsem i Harrisem

laugh

Też o tym pomyślałem laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
no ale Chandler, Gallinari Felton czy Mozgov który rozegrał chyba jeden dobry mecz w NBA to nie byli zawodnicy którzy gwarantowali by walkę o mistrzostwo, nie mówię przecież że będą najlepsi w tym sezonie i fakt Nets dostali Derona za darmo, tylko to własnie Nets prawdopodobnie będą w dupie w przyszłym roku , Deron nie podpiszę z nimi przedłużenia umowy bo nie ma za bardzo z kim pograć w Netsach

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Brator
no ale Chandler, Gallinari Felton czy Mozgov który rozegrał chyba jeden dobry mecz w NBA to nie byli zawodnicy którzy gwarantowali by walkę o mistrzostwo, nie mówię przecież że będą najlepsi w tym sezonie i fakt Nets dostali Derona za darmo, tylko to własnie Nets prawdopodobnie będą w dupie w przyszłym roku , Deron nie podpiszę z nimi przedłużenia umowy bo nie ma za bardzo z kim pograć w Netsach

Ale chodziło o to że rusek bardzo dobrze to rozegrał, i lepiej już chyba nie mógł wink. Pozatym GSW dostanie Murphyego co też jest bardzo dobrym posunięciem jak dla mnie smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Tyle ze nawet jak D-Will nie przedluzy kontraktu z Nets, to nie chce mi sie wierzyc, aby NYK go wyciagneli. Wtedy cale salary pochloneloby im trojka graczy Amare-Melo-D-Will.

Juz lepiej zrobiliby Knicks gdyby odpuscili Melo i sprobowali oddac mniej za D-Willa, skoro i tak Jazz byli gotowi go oddac.



Originally Posted by maaajo
Ale chodziło o to że rusek bardzo dobrze to rozegrał, i lepiej już chyba nie mógł wink. Pozatym GSW dostanie Murphyego co też jest bardzo dobrym posunięciem jak dla mnie smile


GSW chca wykupic kontrakt Troya i zainteresowani nim sa ponoc BOS, ORL, MIA

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by juancarlos
Tyle ze nawet jak D-Will nie przedluzy kontraktu z Nets, to nie chce mi sie wierzyc, aby NYK go wyciagneli. Wtedy cale salary pochloneloby im trojka graczy Amare-Melo-D-Will.

Juz lepiej zrobiliby Knicks gdyby odpuscili Melo i sprobowali oddac mniej za D-Willa, skoro i tak Jazz byli gotowi go oddac.



Originally Posted by maaajo
Ale chodziło o to że rusek bardzo dobrze to rozegrał, i lepiej już chyba nie mógł wink. Pozatym GSW dostanie Murphyego co też jest bardzo dobrym posunięciem jak dla mnie smile


GSW chca wykupic kontrakt Troya i zainteresowani nim sa ponoc BOS, ORL, MIA

No tak tylko że te zespoły nie mają za dużo do zaoferowania w zamian, a oddali za niego bardzo dobrego shootera jakim był Wright. Szkoda bo myśle że przydałby im się, pokazał w zeszłym sezonie że nie jest jakimś tam grajkiem. Melo w Knikcs to też nie oszukujmy się większe pięniądze dla klubu. Koszulki itp, itd.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
nie oddali Dorrela Wrighta tylko Brendana Wrighta który za dużo nie grał

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Brator
no ale taki Chandler czy Felton nie osiągną takiego poziomu gry jak Carmelo czy Billups, poza tym nie jest powiedziane że Deron podpisze nową umowę z Nets... może iść do NY i wtedy to Nets zostaną z niczym

To już nie jest ten Billups, a Felton się super rozwija i bardzo podoba mi się ten atletyczny rozgrywający.

Dla mnie to było złe i przepłacone posunięcie. Big Shot to już nie jest ta klasa.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Brator
nie oddali Dorrela Wrighta tylko Brendana Wrighta który za dużo nie grał

No to moje niedoczytanie, sorki wink Tym lepiej dla nich.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by maaajo
No tak tylko że te zespoły nie mają za dużo do zaoferowania w zamian, a oddali za niego bardzo dobrego shootera jakim był Wright. Szkoda bo myśle że przydałby im się, pokazał w zeszłym sezonie że nie jest jakimś tam grajkiem. Melo w Knikcs to też nie oszukujmy się większe pięniądze dla klubu. Koszulki itp, itd.


Jak kontrakt zostanie wykupiony to nie beda musialy nic w zamian oferowac - bedzie free agent'em wink
Jedyne co beda musialy znalezc to kase dla niego wink

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
zależy ile kasy by chciał Dwill, spada kontrakt Billupsa w 2012 więc za te 14 baniek mógłby podpisać,poza tym w tym roku 10 baniek spada z salary

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Brator nie dadzą rady. Jak podpiszą Dwilla, to resztę składu będą mogli uzupełnic grajkami z D-league.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Brator
no ale taki Chandler czy Felton nie osiągną takiego poziomu gry jak Carmelo czy Billups, poza tym nie jest powiedziane że Deron podpisze nową umowę z Nets... może iść do NY i wtedy to Nets zostaną z niczym

To już nie jest ten Billups, a Felton się super rozwija i bardzo podoba mi się ten atletyczny rozgrywający.

Dla mnie to było złe i przepłacone posunięcie. Big Shot to już nie jest ta klasa.
wiadomo 34 lata na karku ale nadal dobry poziom, ale własnie w 2012 jego kontrakt spada więc będą mogli polować na Paula lu Derona

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by juancarlos
Originally Posted by maaajo
No tak tylko że te zespoły nie mają za dużo do zaoferowania w zamian, a oddali za niego bardzo dobrego shootera jakim był Wright. Szkoda bo myśle że przydałby im się, pokazał w zeszłym sezonie że nie jest jakimś tam grajkiem. Melo w Knikcs to też nie oszukujmy się większe pięniądze dla klubu. Koszulki itp, itd.


Jak kontrakt zostanie wykupiony to nie beda musialy nic w zamian oferowac - bedzie free agent'em wink
Jedyne co beda musialy znalezc to kase dla niego wink

No tak, jakiś nieogarnięty jestem dzisiaj wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Brator
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Brator
no ale taki Chandler czy Felton nie osiągną takiego poziomu gry jak Carmelo czy Billups, poza tym nie jest powiedziane że Deron podpisze nową umowę z Nets... może iść do NY i wtedy to Nets zostaną z niczym

To już nie jest ten Billups, a Felton się super rozwija i bardzo podoba mi się ten atletyczny rozgrywający.

Dla mnie to było złe i przepłacone posunięcie. Big Shot to już nie jest ta klasa.
wiadomo 34 lata na karku ale nadal dobry poziom, ale własnie w 2012 jego kontrakt spada więc będą mogli polować na Paula lu Derona


jak wejdzie nowe CBA to z pewnoscia znajda sie inne zespoly ktore wyczyszcza swoje salary, by moc oferowac D-Will'owi, czy CP3 zdecydowanie wyzsze kontrakty.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Originally Posted by maaajo
Brator nie dadzą rady. Jak podpiszą Dwilla, to resztę składu będą mogli uzupełnic grajkami z D-league.
no ale kontrakt Billupsa =13,3 i Deron pewnie będzie chciał minimum 15 poza tym jakby mieli Derona Melo i Amare to reszta zawodników których aktualnie mają jest w miarę ok

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Brator
Originally Posted by maaajo
Brator nie dadzą rady. Jak podpiszą Dwilla, to resztę składu będą mogli uzupełnic grajkami z D-league.
no ale kontrakt Billupsa =13,3 i Deron pewnie będzie chciał minimum 15 poza tym jakby mieli Derona Melo i Amare to reszta zawodników których aktualnie mają jest w miarę ok

Ale, nie ma takiej możliwości aby salary cap pozostało na takim samym poziomie. Mówimy tutaj nawet o 10mln mnie do rozdania .

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Originally Posted by juancarlos
Originally Posted by Brator
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Brator
no ale taki Chandler czy Felton nie osiągną takiego poziomu gry jak Carmelo czy Billups, poza tym nie jest powiedziane że Deron podpisze nową umowę z Nets... może iść do NY i wtedy to Nets zostaną z niczym

To już nie jest ten Billups, a Felton się super rozwija i bardzo podoba mi się ten atletyczny rozgrywający.

Dla mnie to było złe i przepłacone posunięcie. Big Shot to już nie jest ta klasa.
wiadomo 34 lata na karku ale nadal dobry poziom, ale własnie w 2012 jego kontrakt spada więc będą mogli polować na Paula lu Derona


jak wejdzie nowe CBA to z pewnoscia znajda sie inne zespoly ktore wyczyszcza swoje salary, by moc oferowac D-Will'owi, czy CP3 zdecydowanie wyzsze kontrakty.
no właśnie zależy czy zależy im na $ czy na mistrzostwie, LBJ podpisał za 14,5 a mógł za maksimum z takimi Netsami

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
będzie dużo chętnych na Paula i D-Willa, a NYK już zaszalało z Amare i Melo, wątpię, by odpuścił, zresztą w Nets obiecywano budowanie nowej siły i raczej będą go zatrzymywać i szukać kogoś drugiego. Ten schodzący kontrakt Billupsa to może być za mało.

Ciekaw jestem gdzie zostanie wytraedowany Felton, bo Lawson jest już gotowy zostać "jedynką" u Bryłek i takie głosy słychać.

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1