Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 84 z 87 1 2 82 83 84 85 86 87
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Przecież ta Rabita nie gra nic nadzwyczajnego. Dużo słabszy Aluprof, czy Prostejov podjął walkę. A cipki z Muszyny wyszły chyba z nastawieniem na 0-3. Końcówki setów zatrważające. Skąd to się bierze? Nie mają mentalności zwycięzców. Jeżeli przeciwnik nie poda ręki i nie popełni kilka prostych błędów to gówno jest.

PS. dla sprostowania - nie grałem nic w tym meczu, tak jak mówiłem mam przerwę. Patrzę bez dodatkowych emocji, a mimo to nóż się w kieszeni otwiera.

frown

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
tylo dlaczego juz wszyscy skreslili muszyne?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jagielo jest dzisiaj fatalna. Serwinski obudz sie, bo za 20 minut obudzisz sie z reka w nocniku i po co ci to.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
No nic dałem sie na to nabrać jak wielu z kolegów mad
Ale może to głupio zabrzmi ale nie mam sobie nic do zarzucenia co do samego typu.... Dlaczego ?

Bo Rabita nie gra nic szczegolnego... bardzo duze problemy z przyjęciem Zresztą widziałem je kilka razy na wyjazdach i nie przeskakują jakoś swojego raczej słabego wyjazdowego poziomu.....PROBLEM JEST TAKI ŻE MUSZYNIANKA GRA KOSZMARNIE blush

Gdyby tylko wyeliminować szkolne błędy mecz skoczył by się spokojnie zwycięstwem Muszyny...
Ale te dziewczyny grają dzisiaj jak sparaliżowane....

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Z innej beczki Organika 0-5 w pierwszym

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Urbino ładnie zaczeły 5-0 boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by hrabia
No nic dałem sie na to nabrać jak wielu z kolegów mad
Ale może to głupio zabrzmi ale nie mam sobie nic do zarzucenia co do samego typu.... Dlaczego ?

Bo Rabita nie gra nic szczegolnego... bardzo duze problemy z przyjęciem Zresztą widziałem je kilka razy na wyjazdach i nie przeskakują jakoś swojego raczej słabego wyjazdowego poziomu.....PROBLEM JEST TAKI ŻE MUSZYNIANKA GRA KOSZMARNIE blush

Gdyby tylko wyeliminować szkolne błędy mecz skoczył by się spokojnie zwycięstwem Muszyny...
Ale te dziewczyny grają dzisiaj jak sparaliżowane....

Otóż to. Skąd zatem ten wynik ?!?!

Dołączył: Aug 2010
Posty: 289
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289
Dajcie livescore do Urbino

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by craax
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB

A ja tak mówiłem po I secie, 0-3. Tego seta też w końcówce oddadzą.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Obily blok. Jestem w szoku. Taka zenska wersja Antigi by sie przydala zeby obijac te azerski blok.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by craax
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB

A ja tak mówiłem po I secie, 0-3. Tego seta też w końcówce oddadzą.

konfrontacja Korver-craax - DAWAJ NA RING wink

bedzie 2-2

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by craax
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB

A ja tak mówiłem po I secie, 0-3. Tego seta też w końcówce oddadzą.

Przecież Serwiński przed meczem sam mówił, że nawet nie kontaktował się z Wagnerem, żeby zapytać o grę Azerek czy taktykę, bo mówił, że mu to nic nie da laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jestem zly. No ja pier.... jak tak mozna dawac dupy.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
A jednak dużo wcześniej oddały. laugh

Ile one muszą mieć przewagi, żeby dociągnąć?

Sadurek ostra wymiana z Serwińskim. Laski się chyba już poddały.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
zlewka na Serwinskiego laugh laugh

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
pokaz frajerstwa dzis mamy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Sadurek wielka "pani" smirk

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by hrabia
No nic dałem sie na to nabrać jak wielu z kolegów mad
Ale może to głupio zabrzmi ale nie mam sobie nic do zarzucenia co do samego typu.... Dlaczego ?

Bo Rabita nie gra nic szczegolnego... bardzo duze problemy z przyjęciem Zresztą widziałem je kilka razy na wyjazdach i nie przeskakują jakoś swojego raczej słabego wyjazdowego poziomu.....PROBLEM JEST TAKI ŻE MUSZYNIANKA GRA KOSZMARNIE blush

Gdyby tylko wyeliminować szkolne błędy mecz skoczył by się spokojnie zwycięstwem Muszyny...
Ale te dziewczyny grają dzisiaj jak sparaliżowane....

Otóż to. Skąd zatem ten wynik ?!?!

Hmmm ekspertem w siatkowce nigdy nie byłem tongue Ale odpowiem tak... Nie wierz nigdy kobiecie grin
Laski chyba myślały ze Rabita sie położy poprosi o szybkie 3-0 i widzimy sie w Baku a tu niespodzianka....
Brak mentalności zwycięzców????? grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 532
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 532
normlanie drużyna z liceum gra lepiej....

Strona 84 z 87 1 2 82 83 84 85 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1