|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Przecież ta Rabita nie gra nic nadzwyczajnego. Dużo słabszy Aluprof, czy Prostejov podjął walkę. A cipki z Muszyny wyszły chyba z nastawieniem na 0-3. Końcówki setów zatrważające. Skąd to się bierze? Nie mają mentalności zwycięzców. Jeżeli przeciwnik nie poda ręki i nie popełni kilka prostych błędów to gówno jest. PS. dla sprostowania - nie grałem nic w tym meczu, tak jak mówiłem mam przerwę. Patrzę bez dodatkowych emocji, a mimo to nóż się w kieszeni otwiera. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
tylo dlaczego juz wszyscy skreslili muszyne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jagielo jest dzisiaj fatalna. Serwinski obudz sie, bo za 20 minut obudzisz sie z reka w nocniku i po co ci to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No nic dałem sie na to nabrać jak wielu z kolegów  Ale może to głupio zabrzmi ale nie mam sobie nic do zarzucenia co do samego typu.... Dlaczego ? Bo Rabita nie gra nic szczegolnego... bardzo duze problemy z przyjęciem Zresztą widziałem je kilka razy na wyjazdach i nie przeskakują jakoś swojego raczej słabego wyjazdowego poziomu.....PROBLEM JEST TAKI ŻE MUSZYNIANKA GRA KOSZMARNIE  Gdyby tylko wyeliminować szkolne błędy mecz skoczył by się spokojnie zwycięstwem Muszyny... Ale te dziewczyny grają dzisiaj jak sparaliżowane....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Z innej beczki Organika 0-5 w pierwszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Urbino ładnie zaczeły 5-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No nic dałem sie na to nabrać jak wielu z kolegów  Ale może to głupio zabrzmi ale nie mam sobie nic do zarzucenia co do samego typu.... Dlaczego ? Bo Rabita nie gra nic szczegolnego... bardzo duze problemy z przyjęciem Zresztą widziałem je kilka razy na wyjazdach i nie przeskakują jakoś swojego raczej słabego wyjazdowego poziomu.....PROBLEM JEST TAKI ŻE MUSZYNIANKA GRA KOSZMARNIE  Gdyby tylko wyeliminować szkolne błędy mecz skoczył by się spokojnie zwycięstwem Muszyny... Ale te dziewczyny grają dzisiaj jak sparaliżowane.... Otóż to. Skąd zatem ten wynik ?!?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289 |
Dajcie livescore do Urbino
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB A ja tak mówiłem po I secie, 0-3. Tego seta też w końcówce oddadzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Obily blok. Jestem w szoku. Taka zenska wersja Antigi by sie przydala zeby obijac te azerski blok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB A ja tak mówiłem po I secie, 0-3. Tego seta też w końcówce oddadzą. konfrontacja Korver-craax - DAWAJ NA RING  bedzie 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
ja mam przeczucie, ze mecz sie rozstrzygnie w TB A ja tak mówiłem po I secie, 0-3. Tego seta też w końcówce oddadzą. Przecież Serwiński przed meczem sam mówił, że nawet nie kontaktował się z Wagnerem, żeby zapytać o grę Azerek czy taktykę, bo mówił, że mu to nic nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jestem zly. No ja pier.... jak tak mozna dawac dupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
A jednak dużo wcześniej oddały.  Ile one muszą mieć przewagi, żeby dociągnąć? Sadurek ostra wymiana z Serwińskim. Laski się chyba już poddały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
zlewka na Serwinskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
pokaz frajerstwa dzis mamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Sadurek wielka "pani" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No nic dałem sie na to nabrać jak wielu z kolegów  Ale może to głupio zabrzmi ale nie mam sobie nic do zarzucenia co do samego typu.... Dlaczego ? Bo Rabita nie gra nic szczegolnego... bardzo duze problemy z przyjęciem Zresztą widziałem je kilka razy na wyjazdach i nie przeskakują jakoś swojego raczej słabego wyjazdowego poziomu.....PROBLEM JEST TAKI ŻE MUSZYNIANKA GRA KOSZMARNIE  Gdyby tylko wyeliminować szkolne błędy mecz skoczył by się spokojnie zwycięstwem Muszyny... Ale te dziewczyny grają dzisiaj jak sparaliżowane.... Otóż to. Skąd zatem ten wynik ?!?! Hmmm ekspertem w siatkowce nigdy nie byłem  Ale odpowiem tak... Nie wierz nigdy kobiecie  Laski chyba myślały ze Rabita sie położy poprosi o szybkie 3-0 i widzimy sie w Baku a tu niespodzianka.... Brak mentalności zwycięzców????? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 532
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 532 |
normlanie drużyna z liceum gra lepiej....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|