Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#448507 17/11/2005 13:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
www.redbet.com [ad.22betpartners.com]

Robił ktoś wypłaty na konto bankowe w redbecie ? Jak długo to trwało ?,ja już czekam tydzień a support ciągle odpisuje że wypłata trwa 1-3 dni ,nie wiem czy coś kręcą czy to tak długo ma trwać . Aha jeśli robiliście to na konto w Euro czy PLN ?

Bonus: Unibet
#448508 17/11/2005 13:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
Maciek priv.

#448509 17/11/2005 14:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Maciek, daj znać jak sprawa się zakończy. Buk interesujący a opinii o nim jak na lekarstwo.

#448510 17/11/2005 15:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
już wiem o co chodzi , rejestrujac konto chyba cos zle porobilem i zamiast na nr konta chcieli mi wyplacic na kod swift hehe tyle ze oni powinni mi od razu kase zwrocic na konto a nie kasa gdzies wisi .Zorro niekonieczne musisz wplacac obserwuj kursy czasem ten buk sporo wie dla mnie guru od skandynawii.

#448511 17/11/2005 16:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
buk intersujący, oferuje wpłaty i... wypłaty na moneybookers w czasie rzeczywistym!! nie wymaga żadnych dokumentów, skanów itp., in minus to prowizje i ograniczona oferta

#448512 17/11/2005 16:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
maja jakies promo dla nowych, bo nie widze nic na stronie

#448513 17/11/2005 20:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
prowizje maja chyba najnizsza na rynku p2p bo 3 % jeszcze pare miesiecy temu bym tam kasy nie wplacil bo malo ludzi tam gralo obecnie jest to moj podstawowy buk p2p.

#448514 18/11/2005 14:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
prowizje maja chyba najnizsza na rynku p2p bo 3 % jeszcze pare miesiecy temu bym tam kasy nie wplacil bo malo ludzi tam gralo obecnie jest to moj podstawowy buk p2p.

najnizsza prowizje na rynku ma Matchbook (2%)

#448515 19/11/2005 14:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Fakt, że buk bardzo dobry, jednak miałem z nim niemiłe przejscia związane może nie bezpośrednio z zakładami ale z Programem Partnerskim tegoż buka. Otóż, zawiązałem z nimi ściślejszą współprace, dlatego każdy kto sie rejestrował z mojego referala dostawał 15Euro bonusu jeśli postawił zakład za podobne kwote niezaleznie od kursu. Promocja miała trwac na czas nieokreślony. Nie było mowy o obrocie, dlatego napisałem do supportu, czy aby sie nie pomylili, bo rzadko sie spotyka takie promo bez zadnego obrotu przed wypłatą. Ale ich manager od promocji napisał, że nie jest to pomyłka. No to ja wiedząc juz że ten buk jest naprawde solidny zacząłem go polecać, najpierw znajmoym, potem na roznych forach i swojej stronie. Na początku wszystko było ok, Ci co sie zarejestrowali to dostawali bonusy. Jednak po pewnym czasie zaczęły do mnie dochodzic sygnały, że nowi uzytkownicy nie dostawali bonusów, wysłałem wiec maila do supportu i dostałem odpowiedż że tydzień temu została rozwiązana współpraca z panem. Nie podali przyczyny, ale pewnie łatwo sie domyslić, że wiekszość uzytkowników wpłacała i po dostaniu bonusu wypłacała, czemu trudno sie dziwić. Spodziewałem sie że nidługo ta promocja moze trwać, jednak byłem przekonany że powiadomią mnie o zerwaniu współpracy. A ja sie dowiedziałem tydzien po tym, a jakbym pewnie nie napisał maila to nigdy by mi o tym nie powiedzieli. Około 20osobom co przez ten czas sie zarejestrowały i wpłaciły kase musiałem się tłumaczyć, że promocja została skończona wcześniej i juz niestety kasy nie dostaną.
Nie zmienia to faktu, że buk jest jednym z najlepszych p2p obecnie na rynku, grając tam nie miałem kłopotów.Bardzo dobry jest tez poker, chyba najfaniej mi sie tam gra.

Pozdrawiam,
Galeon

#448516 19/11/2005 15:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jest moze dostepna jeszcze ta promocja, ze wplacasz 15, obracasz i dostajesz 15? chce na dluzej zagoscic w tym buku i nie wyplacam kasy bez obrotow...

#448517 21/11/2005 18:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Najwyraźniej Redbet [redbet.com] coś knuje ,10 dni i pieniędzy nie ma na moim koncie bankowym na maile nie odpowiadają .

#448518 23/11/2005 15:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
ok wypłacili kase ,troszke nerwów zjadłem ,najważniejsze że wypłacają .

#448519 23/11/2005 15:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
jest jakaś promocja w Redbet [redbet.com]??

#448520 25/04/2006 06:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ktoś tam jeszcze oprócz Maćka gra/grał?

#448521 29/04/2006 10:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
up

#448522 21/07/2006 07:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Zle rozliczyli rynek... we wtorek... zero odpowiedzi na maile... spory minus

#448523 22/07/2006 20:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
ja kiedyś czekałem ponad miesiąc z rozliczeniem jednego zakładu NHL ,fakt jesli chodzi o kontakt z nimi nie jest najlepiej ,ale za te wyplaty na mb w sekunde bardzo ich cenie.

#448524 30/07/2006 22:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
zlecilem wyplate z redbet 500 euro na moneybookers wyskoczylo mi male okienko ze moneybookers chwilowo niedostepne po chwili wyskoczylo drugie okienko z napisem "transakcja zakonczona sukcesem" w historii konta pisze ze pieniadze zostaly wyplacone na moneybookers ale na mb pieniedzy nie ma. Czekam juz 3 dni na maila z reklamacja nie odpisuja CO JEST ??????

#448525 30/07/2006 22:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
zlecilem wyplate z redbet 500 euro na moneybookers wyskoczylo mi male okienko ze moneybookers chwilowo niedostepne po chwili wyskoczylo drugie okienko z napisem "transakcja zakonczona sukcesem" w historii konta pisze ze pieniadze zostaly wyplacone na moneybookers ale na mb pieniedzy nie ma. Czekam juz 3 dni na maila z reklamacja nie odpisuja CO JEST ??????

dzwon do nich bo na meile to raczej nie odpisuja

static-x #1102735 02/04/2007 21:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Nom mam teraz od wczoraj podobny problem jak wyżej. Dzwoniłem rano i wyjaśnili mi, że najprawdopodobniej to ich wina, dzisiaj lub jutro mają coś tam poprawić ...

No ciekaw jest jak im pójdzie - bo po raz pierwszy odkąd tam gram - z automatyczną wypłatą na MB mnie nieco zawiedli ... smile

Ktoś również się naciął na te "chwilowe" kłopoty ?

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1