|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
www.redbet.com [ ad.22betpartners.com] Robił ktoś wypłaty na konto bankowe w redbecie ? Jak długo to trwało ?,ja już czekam tydzień a support ciągle odpisuje że wypłata trwa 1-3 dni ,nie wiem czy coś kręcą czy to tak długo ma trwać . Aha jeśli robiliście to na konto w Euro czy PLN ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Maciek, daj znać jak sprawa się zakończy. Buk interesujący a opinii o nim jak na lekarstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
już wiem o co chodzi , rejestrujac konto chyba cos zle porobilem i zamiast na nr konta chcieli mi wyplacic na kod swift hehe tyle ze oni powinni mi od razu kase zwrocic na konto a nie kasa gdzies wisi .Zorro niekonieczne musisz wplacac obserwuj kursy czasem ten buk sporo wie dla mnie guru od skandynawii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
buk intersujący, oferuje wpłaty i... wypłaty na moneybookers w czasie rzeczywistym!! nie wymaga żadnych dokumentów, skanów itp., in minus to prowizje i ograniczona oferta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
maja jakies promo dla nowych, bo nie widze nic na stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
prowizje maja chyba najnizsza na rynku p2p bo 3 % jeszcze pare miesiecy temu bym tam kasy nie wplacil bo malo ludzi tam gralo obecnie jest to moj podstawowy buk p2p.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
prowizje maja chyba najnizsza na rynku p2p bo 3 % jeszcze pare miesiecy temu bym tam kasy nie wplacil bo malo ludzi tam gralo obecnie jest to moj podstawowy buk p2p. najnizsza prowizje na rynku ma Matchbook (2%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Fakt, że buk bardzo dobry, jednak miałem z nim niemiłe przejscia związane może nie bezpośrednio z zakładami ale z Programem Partnerskim tegoż buka. Otóż, zawiązałem z nimi ściślejszą współprace, dlatego każdy kto sie rejestrował z mojego referala dostawał 15Euro bonusu jeśli postawił zakład za podobne kwote niezaleznie od kursu. Promocja miała trwac na czas nieokreślony. Nie było mowy o obrocie, dlatego napisałem do supportu, czy aby sie nie pomylili, bo rzadko sie spotyka takie promo bez zadnego obrotu przed wypłatą. Ale ich manager od promocji napisał, że nie jest to pomyłka. No to ja wiedząc juz że ten buk jest naprawde solidny zacząłem go polecać, najpierw znajmoym, potem na roznych forach i swojej stronie. Na początku wszystko było ok, Ci co sie zarejestrowali to dostawali bonusy. Jednak po pewnym czasie zaczęły do mnie dochodzic sygnały, że nowi uzytkownicy nie dostawali bonusów, wysłałem wiec maila do supportu i dostałem odpowiedż że tydzień temu została rozwiązana współpraca z panem. Nie podali przyczyny, ale pewnie łatwo sie domyslić, że wiekszość uzytkowników wpłacała i po dostaniu bonusu wypłacała, czemu trudno sie dziwić. Spodziewałem sie że nidługo ta promocja moze trwać, jednak byłem przekonany że powiadomią mnie o zerwaniu współpracy. A ja sie dowiedziałem tydzien po tym, a jakbym pewnie nie napisał maila to nigdy by mi o tym nie powiedzieli. Około 20osobom co przez ten czas sie zarejestrowały i wpłaciły kase musiałem się tłumaczyć, że promocja została skończona wcześniej i juz niestety kasy nie dostaną. Nie zmienia to faktu, że buk jest jednym z najlepszych p2p obecnie na rynku, grając tam nie miałem kłopotów.Bardzo dobry jest tez poker, chyba najfaniej mi sie tam gra.
Pozdrawiam, Galeon
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jest moze dostepna jeszcze ta promocja, ze wplacasz 15, obracasz i dostajesz 15? chce na dluzej zagoscic w tym buku i nie wyplacam kasy bez obrotow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Najwyraźniej Redbet [ redbet.com] coś knuje ,10 dni i pieniędzy nie ma na moim koncie bankowym na maile nie odpowiadają .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
ok wypłacili kase ,troszke nerwów zjadłem ,najważniejsze że wypłacają .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
jest jakaś promocja w Redbet [ redbet.com]??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ktoś tam jeszcze oprócz Maćka gra/grał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Zle rozliczyli rynek... we wtorek... zero odpowiedzi na maile... spory minus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
ja kiedyś czekałem ponad miesiąc z rozliczeniem jednego zakładu NHL ,fakt jesli chodzi o kontakt z nimi nie jest najlepiej ,ale za te wyplaty na mb w sekunde bardzo ich cenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
zlecilem wyplate z redbet 500 euro na moneybookers wyskoczylo mi male okienko ze moneybookers chwilowo niedostepne po chwili wyskoczylo drugie okienko z napisem "transakcja zakonczona sukcesem" w historii konta pisze ze pieniadze zostaly wyplacone na moneybookers ale na mb pieniedzy nie ma. Czekam juz 3 dni na maila z reklamacja nie odpisuja CO JEST ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
zlecilem wyplate z redbet 500 euro na moneybookers wyskoczylo mi male okienko ze moneybookers chwilowo niedostepne po chwili wyskoczylo drugie okienko z napisem "transakcja zakonczona sukcesem" w historii konta pisze ze pieniadze zostaly wyplacone na moneybookers ale na mb pieniedzy nie ma. Czekam juz 3 dni na maila z reklamacja nie odpisuja CO JEST ?????? dzwon do nich bo na meile to raczej nie odpisuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Nom mam teraz od wczoraj podobny problem jak wyżej. Dzwoniłem rano i wyjaśnili mi, że najprawdopodobniej to ich wina, dzisiaj lub jutro mają coś tam poprawić ... No ciekaw jest jak im pójdzie - bo po raz pierwszy odkąd tam gram - z automatyczną wypłatą na MB mnie nieco zawiedli ... Ktoś również się naciął na te "chwilowe" kłopoty ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|