|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jesli Mugro nie wygra w 2 setach to raczej w 3 secie nie ma czego szukac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
u siebie gra moze da rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
tak jak myslałem mektic  frajer skończony i sprzedawczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tak jak myslałem mektic  frajer skończony i sprzedawczyk no jasne sprzedal final u siebie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
i co z tego że u siebie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
tak jak myslałem mektic  frajer skończony i sprzedawczyk no jasne sprzedal final u siebie wiadomo To Ty nie wiesz ze jak typ nie wchodzi to zawsze ktos sprzedal ? W jakim Ty swiecie zyjesz przyjacielu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Amir jakbyś mógł wypowiedzieć się na temat spotkania Almagro Ferrer ? Myśle o wygranej Davida,Almagro wygląda na bardzo mocno wymęczonego 3 tygodniem grania Korci mnie jeszcze set Zvonki  Co myślisz i co polecasz Z Góry dzięki za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Moim zdaniem wygra Almagro i jestem w stanie mu zaufac po kursie
over 2,3. Musze sie jeszcze nad tym zastanowic. Nico widzialem
tutaj w 2 meczach.Davida w jednym. Almagro sprawia dobre wrazenie.
Jak wygra to przejdzie do histori.Bo jeszcze nikt inny nie dokonal
takiego wyczynu aby wygrac cale Tourne po Ameryce PLD i PN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jasne co to za argument ? Nogi z waty ? czlowieku to jest
zawodowy tenisista jeden z najlepszych na swiecie pod wzgledem
przygotowania silo-kondycyjnego.Wlasnie czytalem jego wypowiedz
i nic nie mowi o zmeczeniu.Wrecz przeciwnie twierdzi ze czuje
sie swietnie i da za siebie maxa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam.  nogi cygana byly z waty? chyba piszesz o belluccim bo to on przedluzal miedzy punktami jak mogl mugro wcale nie wygladal kondycyjnie zle w 2 secie chociaz ilosc grania jaka ostatnio sobie zafundowal moze sie dzis odbic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam.  nogi cygana byly z waty? chyba piszesz o belluccim bo to on przedluzal miedzy punktami jak mogl mugro wcale nie wygladal kondycyjnie zle w 2 secie chociaz ilosc grania jaka ostatnio sobie zafundowal moze sie dzis odbic Po pierwsze- były z waty. Po drugie sam sobie przeczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Po 3 moje zdanie a forum jest po to żeby go głosić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Czym sobie przecze ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Czym sobie przecze ?  przecież nie pisałem do Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Były z waty ? Aha to rozumiem ze pijesz co wieczor wino z Jose
Perlasem i ten ci to powiedzial.Albo inaczej sam Nico wyslal ci
smsa ze jego nogi byly z waty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam.  nogi cygana byly z waty? chyba piszesz o belluccim bo to on przedluzal miedzy punktami jak mogl mugro wcale nie wygladal kondycyjnie zle w 2 secie chociaz ilosc grania jaka ostatnio sobie zafundowal moze sie dzis odbic Po pierwsze- były z waty. Po drugie sam sobie przeczysz nie byly z zadnej waty cos ci sie blednie wydaje po drugie nigdzie sobie sam nie przecze - przeczytaj dokladniej co napisalem wyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Były z waty ? Aha to rozumiem ze pijesz co wieczor wino z Jose
Perlasem i ten ci to powiedzial.Albo inaczej sam Nico wyslal ci
smsa ze jego nogi byly z waty. Dokładnie tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka