Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 48 1 2 3 4 5 47 48
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
jesli Mugro nie wygra w 2 setach to raczej w 3 secie nie ma czego szukac

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
u siebie gra moze da rade

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Witam wszystkich

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
tak jak myslałem mektic puke frajer skończony i sprzedawczyk

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by tom1802
tak jak myslałem mektic puke frajer skończony i sprzedawczyk

no jasne sprzedal final u siebie wiadomo

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
i co z tego że u siebie ?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by bukma
Originally Posted by tom1802
tak jak myslałem mektic puke frajer skończony i sprzedawczyk

no jasne sprzedal final u siebie wiadomo

To Ty nie wiesz ze jak typ nie wchodzi to zawsze ktos sprzedal ?

W jakim Ty swiecie zyjesz przyjacielu ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Amir jakbyś mógł wypowiedzieć się na temat spotkania Almagro Ferrer ?
Myśle o wygranej Davida,Almagro wygląda na bardzo mocno wymęczonego 3 tygodniem grania

Korci mnie jeszcze set Zvonki grin

Co myślisz i co polecasz Z Góry dzięki za odpowiedź tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Moim zdaniem wygra Almagro i jestem w stanie mu zaufac po kursie

over 2,3. Musze sie jeszcze nad tym zastanowic. Nico widzialem

tutaj w 2 meczach.Davida w jednym. Almagro sprawia dobre wrazenie.

Jak wygra to przejdzie do histori.Bo jeszcze nikt inny nie dokonal

takiego wyczynu aby wygrac cale Tourne po Ameryce PLD i PN.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam. smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Jasne co to za argument ? Nogi z waty ? czlowieku to jest

zawodowy tenisista jeden z najlepszych na swiecie pod wzgledem

przygotowania silo-kondycyjnego.Wlasnie czytalem jego wypowiedz

i nic nie mowi o zmeczeniu.Wrecz przeciwnie twierdzi ze czuje

sie swietnie i da za siebie maxa.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam. smile

nogi cygana byly z waty?
chyba piszesz o belluccim bo to on przedluzal miedzy punktami jak mogl
mugro wcale nie wygladal kondycyjnie zle w 2 secie chociaz ilosc grania jaka ostatnio sobie zafundowal moze sie dzis odbic

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by bukma
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam. smile

nogi cygana byly z waty?
chyba piszesz o belluccim bo to on przedluzal miedzy punktami jak mogl
mugro wcale nie wygladal kondycyjnie zle w 2 secie chociaz ilosc grania jaka ostatnio sobie zafundowal moze sie dzis odbic

Po pierwsze- były z waty.
Po drugie sam sobie przeczysz

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Po 3 moje zdanie a forum jest po to żeby go głosić

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Czym sobie przecze ? laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Amir_Khan
Czym sobie przecze ? laugh

przecież nie pisałem do Ciebie

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Były z waty ? Aha to rozumiem ze pijesz co wieczor wino z Jose

Perlasem i ten ci to powiedzial.Albo inaczej sam Nico wyslal ci

smsa ze jego nogi byly z waty.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by bukma
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Grałem Almagro chyba z 5 razy pod rząd ale dzisiaj już odpuszczam a nawet bliżej mi do Ferrera. Nie oszukujmy się wczoraj nogi Cygana były z waty, było to strasznie widać. Ja odpuszczcam. smile

nogi cygana byly z waty?
chyba piszesz o belluccim bo to on przedluzal miedzy punktami jak mogl
mugro wcale nie wygladal kondycyjnie zle w 2 secie chociaz ilosc grania jaka ostatnio sobie zafundowal moze sie dzis odbic

Po pierwsze- były z waty.
Po drugie sam sobie przeczysz

nie byly z zadnej waty cos ci sie blednie wydaje
po drugie nigdzie sobie sam nie przecze - przeczytaj dokladniej co napisalem wyzej

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Amir_Khan
Były z waty ? Aha to rozumiem ze pijesz co wieczor wino z Jose

Perlasem i ten ci to powiedzial.Albo inaczej sam Nico wyslal ci

smsa ze jego nogi byly z waty.

Dokładnie tak

Strona 3 z 48 1 2 3 4 5 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1