Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
zobaczymy juz postawilem 250 zl do wyjecia 585zl

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
no i postawilem u wujka Profa 1500(3x500).
bardzo watpie w przyznanie racji Sprtakowi.tak samo nie mozliwe jest ich zwyciestwo roznica kilku goli na Ukrainie.
szakal UEFA ta decyzj dopiero dzis w nocy zatwierdzila.wczesniej to oni mowili ze beda to rozpatrywac.dltego buki sie nie zorientowaly.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
A więc może najrosądniej postawić
systema w totomixie i włożyć:

SIMFEROPOL - WARNA o awans 1 (2,60)
CRAIOVA - SYNOT o awans 1 (2,30)
WIT - TROYES 1 (4,20)
GRINDAVIK - BASEL 1 (3,00)
?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
panowie - jesli ten cynk wypali wasze nicki ozloce i powiesze nad lozkiem. tylko tak dalej, piszcie, radzcie to jest to.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
alki no oczywiscie ze na awans!!!!!!!
mam nadzieje ze nikt nie postawil na wygrana Simferopolu...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Ależ wam zazdroszczę fdo 18 za chiny nie wyjdę z pracy jak myślicie oferta ta utrzyma się do jutra czy raczej nie ma szans

Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
trzeba liczyc na to ze prof sie nie polapie, bo chetnie bym jeszcze raz postawil

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Dawid to wyslij kogos.bo ten mecz sie dlugo nie utrzyma,niestety.ja stawialem o 14(nie zdarzylem przed 13),ale wtedy wlasnie zaczela sie nawalnica.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kupon z 14:23 jeszcze z kursem 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zobaczy jak sie kurs utrzyma (oby :rolleyes: ) to jeszcze jutro moze cos postawie.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
minute temu wrocilem z profa. kolesie nic nie wiedza!!! i podobno nie beda wiedziec do konca dzisiejszego dnia!!!!!!!!! mamy wiec, teofretycznie, czas do 17.00!!!!! zbierajcie kase!!! i stawiajcie!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LET'S BUST THE BOOKIES!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Czy w Totomixie też można obstawić ten awans Simferapolu? Na ich stronie internetowej nic nie ma. Proszę o bardzo szybką odpowiedź.

Salival

Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Ludzie czy znaciee jeszcze 2 jakies pewne mecze( obojetne) bo w profesjonale musze 3 wyslac ( minimum ) a w sts nie ma gry o awans!! prosze o szybkom pomoc!!!!!

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Salival mozna!!!
ale problem w tym ze 3-komb.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
pawelpo w profie jao singla mozesz puscic!!!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał pawelpo:
[qb]bo w profesjonale musze 3 wyslac ( minimum )[/qb]

Chyba totomixie? W profie single mozna stawiac bezproblemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Mozesz mi wytlumaczyc te 3 kombinacje ( podaj swoje typy ktore wyslales)

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał pawelpo:
[qb]Mozesz mi wytlumaczyc te 3 kombinacje ( podaj swoje typy ktore wyslales)[/qb]

W profie NIEMUSISZ wysylac 3 kombinacji, mozesz postawic TYLKO 1 mecz:

W tym przypadku:
Profesjonal - 095-1

Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
WIARA POMOCY SZYBKIEJ PROSZE!!!!!!!

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
3-komb oznacza ze nie mozesz puszczac meczu jako singla,ale musisz dolozyc do niego co najmniej 2 zdarzenia.a ja nie dokladalem bo puszczalem to w Profie gdzie nie 3-komb nie jest wymagana.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Też to puściłem myśle że odwołania nie przyjmą na 80% więc za w miare rozsądną kwotę to można puszczać.
Napewno kurs spadnie jutro i będzie można sporo zarobić stawiając w obie strony.
Dziś 2.6
Jutro 1.8
pojutrzo - nie przyjmujemy tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bust the bookie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1