|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
zobaczymy juz postawilem 250 zl do wyjecia 585zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
no i postawilem u wujka Profa 1500(3x500). bardzo watpie w przyznanie racji Sprtakowi.tak samo nie mozliwe jest ich zwyciestwo roznica kilku goli na Ukrainie. szakal UEFA ta decyzj dopiero dzis w nocy zatwierdzila.wczesniej to oni mowili ze beda to rozpatrywac.dltego buki sie nie zorientowaly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
A więc może najrosądniej postawić systema w totomixie i włożyć:
SIMFEROPOL - WARNA o awans 1 (2,60) CRAIOVA - SYNOT o awans 1 (2,30) WIT - TROYES 1 (4,20) GRINDAVIK - BASEL 1 (3,00) ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
panowie - jesli ten cynk wypali wasze nicki ozloce i powiesze nad lozkiem. tylko tak dalej, piszcie, radzcie to jest to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
alki no oczywiscie ze na awans!!!!!!! mam nadzieje ze nikt nie postawil na wygrana Simferopolu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Ależ wam zazdroszczę fdo 18 za chiny nie wyjdę z pracy jak myślicie oferta ta utrzyma się do jutra czy raczej nie ma szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
trzeba liczyc na to ze prof sie nie polapie, bo chetnie bym jeszcze raz postawil
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Dawid to wyslij kogos.bo ten mecz sie dlugo nie utrzyma,niestety.ja stawialem o 14(nie zdarzylem przed 13),ale wtedy wlasnie zaczela sie nawalnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kupon z 14:23 jeszcze z kursem 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zobaczy jak sie kurs utrzyma (oby :rolleyes: ) to jeszcze jutro moze cos postawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
minute temu wrocilem z profa. kolesie nic nie wiedza!!! i podobno nie beda wiedziec do konca dzisiejszego dnia!!!!!!!!! mamy wiec, teofretycznie, czas do 17.00!!!!! zbierajcie kase!!! i stawiajcie!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LET'S BUST THE BOOKIES!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Czy w Totomixie też można obstawić ten awans Simferapolu? Na ich stronie internetowej nic nie ma. Proszę o bardzo szybką odpowiedź.
Salival
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
Ludzie czy znaciee jeszcze 2 jakies pewne mecze( obojetne) bo w profesjonale musze 3 wyslac ( minimum ) a w sts nie ma gry o awans!! prosze o szybkom pomoc!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Salival mozna!!! ale problem w tym ze 3-komb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
pawelpo w profie jao singla mozesz puscic!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Oryginalnie wysłał pawelpo: [qb]bo w profesjonale musze 3 wyslac ( minimum )[/qb] Chyba totomixie? W profie single mozna stawiac bezproblemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
Mozesz mi wytlumaczyc te 3 kombinacje ( podaj swoje typy ktore wyslales)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Oryginalnie wysłał pawelpo: [qb]Mozesz mi wytlumaczyc te 3 kombinacje ( podaj swoje typy ktore wyslales)[/qb] W profie NIEMUSISZ wysylac 3 kombinacji, mozesz postawic TYLKO 1 mecz: W tym przypadku: Profesjonal - 095-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
WIARA POMOCY SZYBKIEJ PROSZE!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
3-komb oznacza ze nie mozesz puszczac meczu jako singla,ale musisz dolozyc do niego co najmniej 2 zdarzenia.a ja nie dokladalem bo puszczalem to w Profie gdzie nie 3-komb nie jest wymagana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Też to puściłem myśle że odwołania nie przyjmą na 80% więc za w miare rozsądną kwotę to można puszczać. Napewno kurs spadnie jutro i będzie można sporo zarobić stawiając w obie strony. Dziś 2.6 Jutro 1.8 pojutrzo - nie przyjmujemy tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bust the bookie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka