|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260 |
ktos wie jak wyglada sytuacja z play off w szwecji w Allsvenskan bo dzis ostatnia kolejka. 2 ostatnie mjejsca to strefa spadkowa, 7 pierwszych to walka o mistrzostwo a 8,9,10,11,12 tez jakos gra zeby dolaczyc do tej pierwszej 7 czy jak,??? prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Platini - chociażbyś wklejał zdjęcia z hoka europejskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
coś wiadomo o sytuacji kadrowej w Sonderjyske? ostatnio dostali bańki od Rodovre bo brakowało kilku kluczowych zawodników. Dziś już bez osłabień grają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Pozwoliłem sobie na 'lepsiejszą' ligę  Ale w przyszłości wrzucę z ojropejskich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
jakie opinie na temat meczu Vaxjo - Rogle?
Vaxjo ostanio odpuscilo 2 mecze pewne 1 miejsca, Rogle może jeszcze stracić 2gie miejsce, wiec powinno im zależeć, dodatkowo forma miażdząca, a kurs 3.50-3.70 kusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
SONDERJYSKE bardzo mocno gram.Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
coś wiadomo o sytuacji kadrowej w Sonderjyske? ostatnio dostali bańki od Rodovre bo brakowało kilku kluczowych zawodników. Dziś już bez osłabień grają? Mialo brakowac 2 waznych napastnikow a okazalo sie ze zagrali , WCIAZ nie ma i nie bedzie gdzies do poczatku kwietnia PIERWSZEGO BRAMKARZA - Michaud Tyle ze dzis Sonder MUSI wygrac , bo sytuacja robi sie malo ciekawa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Vonseb jak bys mogl wrzuci co na dzis do gry to sie nie obraze :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
coś wiadomo o sytuacji kadrowej w Sonderjyske? ostatnio dostali bańki od Rodovre bo brakowało kilku kluczowych zawodników. Dziś już bez osłabień grają? Mialo brakowac 2 waznych napastnikow a okazalo sie ze zagrali , WCIAZ nie ma i nie bedzie gdzies do poczatku kwietnia PIERWSZEGO BRAMKARZA - Michaud Tyle ze dzis Sonder MUSI wygrac , bo sytuacja robi sie malo ciekawa Dzięki Vonseb, sytuacja może i mało ciekawa ale półfinały bez Sonder raczej nierealne  , a dzisiejszy mecz z AaB łatwy nie będzie i jeszcze ten bramkarz, który ostatnio tyle nawpuszczał. Nie wiem czy się w to ładować po kursie 1,42
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Vonseb jakieś przemyślenia co do Allsvenskan?
bo Herning, Sparta i Stavanger, pomimo nedznych kursów to raczej bankery.
do tego myślę Valerenga ML
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
ktos wie jak wyglada sytuacja z play off w szwecji w Allsvenskan bo dzis ostatnia kolejka. 2 ostatnie mjejsca to strefa spadkowa, 7 pierwszych to walka o mistrzostwo a 8,9,10,11,12 tez jakos gra zeby dolaczyc do tej pierwszej 7 czy jak,??? prosze o pomoc 2 ostatnie miejsca to strefa spadkowa ALE NIE BEZPOSREDNI SPADEK tylko graja z druzynami Division 1 o utrzymanie ZESPOLY 8-12 maja wakacje zostaja w Allesvenskan ZESPOLY 4-7 graja w PRE-KWALIFIKACJACH o ostatnie miejsce w walce w KWALIFIKACJACH ZESPOLY 1-3 od razu w KWALIFIKACJACH W kwalifikacjach walcza 2 ostatnie zespoly z ELITESERIEN , plus ZESPOLY 1-3 z ALLESVENSKAN plus 1 ostatni zespol z PRE-KWALIFIKACJI Punkty dotychczas uzyskane nie maja znaczenia , miejsce w tabeli jedynie ma chyba wplywa na terminarz ale nie jestem pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
ALLESVENSKAN nie zdziwie sie na wygrane dzis Troja i Sundsvall - ogolnie radze dzis ospuscic szerokim łukiem ta kolejke ... chyba ze szukajac jakis ciekawych rozstrzygniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Vonseb jakieś przemyślenia co do Allsvenskan?
bo Herning, Sparta i Stavanger, pomimo nedznych kursów to raczej bankery.
do tego myślę Valerenga ML no Herning wyglada super zwlaszcza ze we Fredrykach wciaz NIE BEDZIE: 1-go bramkarza i 2 b.waznych napastnikow Morissette i Normio a w Herningu nie bedzie Staal-a ale jego ma kto zastapic ( i Ostregaard )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zastanawia mnie, dlaczego tak spuszczają kursy na Vaxjo.
Mecz ( dla nich ) o pietruszkę, a buki chcą usilnie namówić, na granie tego.
Może w takim razie, warta przemyślenia jest sugestia Danielsana.
Ale jeszcze trochę czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie ma za bardzo czasu, ale Herning + Sparta S. 10/10
Magnitogorsk + Valerenga KZ + Jukurit
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Vonseb jakieś przemyślenia co do Allsvenskan?
bo Herning, Sparta i Stavanger, pomimo nedznych kursów to raczej bankery.
do tego myślę Valerenga ML NA PEWNO "nedzna" trojca DANIELSAN-a wyglda najlepiej na dzis do tego zapewne Sonderjyske bo sobie nie wyobrazam finalu bez Sonder
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
male zainteresowanie Jukuritem ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja już Ci Craax mówiłem, że dla mnie to w hokeju do gry tylko PO. Z ruskiego hokeja wszystko ostatnio wchodziło, ale dziś nie ruszam. Mimo wszystko wziąłem tą Bystrzycę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ladny kurs na Bystrzyce, ale caly czas mi chodzi po glowie, ze oni ani meczu nie wygraja  Ty wolisz skorumpowany tenis, ja wole ligi europejskie w hokeja  no to jak wolisz PO to masz PO prawie wszedzie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|