Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#4499072 02/03/2011 15:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
ktos wie jak wyglada sytuacja z play off w szwecji w Allsvenskan bo dzis ostatnia kolejka. 2 ostatnie mjejsca to strefa spadkowa, 7 pierwszych to walka o mistrzostwo a 8,9,10,11,12 tez jakos gra zeby dolaczyc do tej pierwszej 7 czy jak,??? prosze o pomoc

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Platini - chociażbyś wklejał zdjęcia z hoka europejskiego tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
coś wiadomo o sytuacji kadrowej w Sonderjyske? ostatnio dostali bańki od Rodovre bo brakowało kilku kluczowych zawodników. Dziś już bez osłabień grają?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Pozwoliłem sobie na 'lepsiejszą' ligę wink

Ale w przyszłości wrzucę z ojropejskich cool

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
jakie opinie na temat meczu Vaxjo - Rogle?

Vaxjo ostanio odpuscilo 2 mecze pewne 1 miejsca,
Rogle może jeszcze stracić 2gie miejsce, wiec powinno im zależeć, dodatkowo forma miażdząca, a kurs 3.50-3.70 kusi

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
SONDERJYSKE bardzo mocno gram.Polecam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by dwazwierzatka
coś wiadomo o sytuacji kadrowej w Sonderjyske? ostatnio dostali bańki od Rodovre bo brakowało kilku kluczowych zawodników. Dziś już bez osłabień grają?
Mialo brakowac 2 waznych napastnikow a okazalo sie ze zagrali , WCIAZ nie ma i nie bedzie gdzies do poczatku kwietnia PIERWSZEGO BRAMKARZA - Michaud

Tyle ze dzis Sonder MUSI wygrac , bo sytuacja robi sie malo ciekawa

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Vonseb jak bys mogl wrzuci co na dzis do gry to sie nie obraze :]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by vonseb
Originally Posted by dwazwierzatka
coś wiadomo o sytuacji kadrowej w Sonderjyske? ostatnio dostali bańki od Rodovre bo brakowało kilku kluczowych zawodników. Dziś już bez osłabień grają?
Mialo brakowac 2 waznych napastnikow a okazalo sie ze zagrali , WCIAZ nie ma i nie bedzie gdzies do poczatku kwietnia PIERWSZEGO BRAMKARZA - Michaud

Tyle ze dzis Sonder MUSI wygrac , bo sytuacja robi sie malo ciekawa

Dzięki Vonseb, sytuacja może i mało ciekawa ale półfinały bez Sonder raczej nierealne smile , a dzisiejszy mecz z AaB łatwy nie będzie i jeszcze ten bramkarz, który ostatnio tyle nawpuszczał. Nie wiem czy się w to ładować po kursie 1,42

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Vonseb jakieś przemyślenia co do Allsvenskan?

bo Herning, Sparta i Stavanger, pomimo nedznych kursów to raczej bankery.

do tego myślę Valerenga ML

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by fiszu11
ktos wie jak wyglada sytuacja z play off w szwecji w Allsvenskan bo dzis ostatnia kolejka. 2 ostatnie mjejsca to strefa spadkowa, 7 pierwszych to walka o mistrzostwo a 8,9,10,11,12 tez jakos gra zeby dolaczyc do tej pierwszej 7 czy jak,??? prosze o pomoc
2 ostatnie miejsca to strefa spadkowa ALE NIE BEZPOSREDNI SPADEK tylko graja z druzynami Division 1 o utrzymanie
ZESPOLY 8-12 maja wakacje zostaja w Allesvenskan
ZESPOLY 4-7 graja w PRE-KWALIFIKACJACH o ostatnie miejsce w walce w KWALIFIKACJACH
ZESPOLY 1-3 od razu w KWALIFIKACJACH

W kwalifikacjach walcza 2 ostatnie zespoly z ELITESERIEN , plus ZESPOLY 1-3 z ALLESVENSKAN plus 1 ostatni zespol z PRE-KWALIFIKACJI

Punkty dotychczas uzyskane nie maja znaczenia , miejsce w tabeli jedynie ma chyba wplywa na terminarz ale nie jestem pewien

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
ALLESVENSKAN nie zdziwie sie na wygrane dzis Troja i Sundsvall - ogolnie radze dzis ospuscic szerokim łukiem ta kolejke ... chyba ze szukajac jakis ciekawych rozstrzygniec.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Danielsan
Vonseb jakieś przemyślenia co do Allsvenskan?

bo Herning, Sparta i Stavanger, pomimo nedznych kursów to raczej bankery.

do tego myślę Valerenga ML
no Herning wyglada super zwlaszcza ze we Fredrykach wciaz NIE BEDZIE:
1-go bramkarza i 2 b.waznych napastnikow Morissette i Normio

a w Herningu nie bedzie Staal-a ale jego ma kto zastapic ( i Ostregaard )

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Zastanawia mnie,
dlaczego tak spuszczają kursy na Vaxjo.

Mecz ( dla nich ) o pietruszkę,
a buki chcą usilnie namówić,
na granie tego.

Może w takim razie,
warta przemyślenia jest sugestia Danielsana.

Ale jeszcze trochę czasu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie ma za bardzo czasu, ale Herning + Sparta S. 10/10

Magnitogorsk + Valerenga KZ + Jukurit



Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Danielsan
Vonseb jakieś przemyślenia co do Allsvenskan?

bo Herning, Sparta i Stavanger, pomimo nedznych kursów to raczej bankery.

do tego myślę Valerenga ML
NA PEWNO "nedzna" trojca DANIELSAN-a wyglda najlepiej na dzis

do tego zapewne Sonderjyske bo sobie nie wyobrazam finalu bez Sonder

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
male zainteresowanie Jukuritem ?!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja już Ci Craax mówiłem, że dla mnie to w hokeju do gry tylko PO. Z ruskiego hokeja wszystko ostatnio wchodziło, ale dziś nie ruszam.

Mimo wszystko wziąłem tą Bystrzycę wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ladny kurs na Bystrzyce, ale caly czas mi chodzi po glowie, ze oni ani meczu nie wygraja smile


Ty wolisz skorumpowany tenis, ja wole ligi europejskie w hokeja wink no to jak wolisz PO to masz PO prawie wszedzie piwo

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1