Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 34 1 2 6 7 8 9 10 33 34
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by maaajo
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać? smile

I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz.

wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Teraz dla tych co wątpili w Tau patrzcie jak Hiszpanie łykają Litwinów tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by maaajo
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać? smile

I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz.

wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny

To przypomnijcie sobie pierwszy mecz,Siena tam też prowadzila chyba 18 i jak się skończylo.... blush

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by maaajo
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać? smile

I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz.

wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny

Chyba nie ogarniasz jego zakładu. Jak już zagrałbym Real +13,5. To jest zakład w którym Real nie przegra więcej niż 14. Więc o jakim zbliżeniu my tu mówimy? Trochę zaangażowania w defensywie i spokojnie da się odrobić te 10pkt z tej straty.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by grzeh77
Teraz dla tych co wątpili w Tau patrzcie jak Hiszpanie łykają Litwinów tongue

Zobaczysz jak się chłopaki obsrają przy 10tys gardeł smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by maaajo
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać? smile

I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz.

wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny

Chyba nie ogarniasz jego zakładu. Jak już zagrałbym Real +13,5. To jest zakład w którym Real nie przegra więcej niż 14. Więc o jakim zbliżeniu my tu mówimy? Trochę zaangażowania w defensywie i spokojnie da się odrobić te 10pkt z tej straty.

póki co nie widzę tej przemiany Realu... jest tak samo albo gorzej...
Sam mam real na kuponie który jak dotąd wchodzi ładnie... i chciałbym żeby real to wyciągnął ale przy takiej grze -13,5 na Sieny dobry bet ...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Real laugh puknijcie się w czoło gwiazdki smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
panowie to sa jakies jaja i zarty, nigdy nie widzialem meczu w kosza a pare latek mam zeby druzyna grala na takim procencie 84%?????????? za 2?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
messina już 1,5 roku w realu siedzi nasciągał przeróżnych zawodników a sukcesu żadnego nie odniósł

może pora na zmianę trenera ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Lietuvos zaczyna smile 3-9 tongue

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by grzeh77
Teraz dla tych co wątpili w Tau patrzcie jak Hiszpanie łykają Litwinów tongue

Zobaczysz jak się chłopaki obsrają przy 10tys gardeł smile
He He jasne 10 ts gardeł wrzuci 10 razy za 2 i 5 za 3pkt laugh Pożyjemy zobaczymy za około godzinke..Dziw aż brał mnie że tyle osób dało na Litwinów

Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
Batista na parkiet !!!

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Te 10 tys gardeł gra na niskim % laugh 10-21

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Litwini 8 strat ,Tau 1 to mowi narazie wszystko crazy

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Siena narazie daje rade jeszcze 10 min boks laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Real da radę moję -5?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
pisze kumplowi czy na forum ktos zapodal jakis fajny kupon, odpisuje mi ze finanz Caja + real madryt zagralem caja z kosza i real z pilki ;d

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Ulker -1 blush boks

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by grzeh77
Te 10 tys gardeł gra na niskim % laugh 10-21

Następny prze zabawny, a nawet nie wie pewnie kto jest trenerem hiszpanów.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by maaajo
Real da radę moję -5?


cięzko będzie..

Strona 8 z 34 1 2 6 7 8 9 10 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1