|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać?  I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz. wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Teraz dla tych co wątpili w Tau patrzcie jak Hiszpanie łykają Litwinów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać?  I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz. wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny To przypomnijcie sobie pierwszy mecz,Siena tam też prowadzila chyba 18 i jak się skończylo.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać?  I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz. wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny Chyba nie ogarniasz jego zakładu. Jak już zagrałbym Real +13,5. To jest zakład w którym Real nie przegra więcej niż 14. Więc o jakim zbliżeniu my tu mówimy? Trochę zaangażowania w defensywie i spokojnie da się odrobić te 10pkt z tej straty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Teraz dla tych co wątpili w Tau patrzcie jak Hiszpanie łykają Litwinów  Zobaczysz jak się chłopaki obsrają przy 10tys gardeł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Pomyśl grasz u sibie, przed własymi kibicami. Nie patrzysz na to że to mecz o nic, przeciwnik w dodatku osłabiony. Dostajesz 23 w plecy do przerwy. Czy nie chciałbyś po przerwie pokazać że jednak możesz i potrafisz wygrywać?  I przecież Siena no nie może tak trafiać cały mecz. wątpię żeby nagle Siena zaczęła kompletnie pudłować... a Real trafiać wszystko a tylko przy takim obrocie spraw Real ma szanse na zbilżenienie się do Sieny Chyba nie ogarniasz jego zakładu. Jak już zagrałbym Real +13,5. To jest zakład w którym Real nie przegra więcej niż 14. Więc o jakim zbliżeniu my tu mówimy? Trochę zaangażowania w defensywie i spokojnie da się odrobić te 10pkt z tej straty. póki co nie widzę tej przemiany Realu... jest tak samo albo gorzej... Sam mam real na kuponie który jak dotąd wchodzi ładnie... i chciałbym żeby real to wyciągnął ale przy takiej grze -13,5 na Sieny dobry bet ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Real  puknijcie się w czoło gwiazdki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
panowie to sa jakies jaja i zarty, nigdy nie widzialem meczu w kosza a pare latek mam zeby druzyna grala na takim procencie 84%?????????? za 2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
messina już 1,5 roku w realu siedzi nasciągał przeróżnych zawodników a sukcesu żadnego nie odniósł
może pora na zmianę trenera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Lietuvos zaczyna  3-9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Teraz dla tych co wątpili w Tau patrzcie jak Hiszpanie łykają Litwinów  Zobaczysz jak się chłopaki obsrają przy 10tys gardeł  He He jasne 10 ts gardeł wrzuci 10 razy za 2 i 5 za 3pkt  Pożyjemy zobaczymy za około godzinke..Dziw aż brał mnie że tyle osób dało na Litwinów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Te 10 tys gardeł gra na niskim %  10-21
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Litwini 8 strat ,Tau 1 to mowi narazie wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Siena narazie daje rade jeszcze 10 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
pisze kumplowi czy na forum ktos zapodal jakis fajny kupon, odpisuje mi ze finanz Caja + real madryt zagralem caja z kosza i real z pilki ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Ulker -1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Te 10 tys gardeł gra na niskim %  10-21 Następny prze zabawny, a nawet nie wie pewnie kto jest trenerem hiszpanów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|