|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Pierwszy raz widzę jak na drużynę która gra przeciwko Arsenalowi jest 1.25  A ja w pierwszym meczu pierwszy raz w życiu widzialem kurs na Arsenal u siebie 3.7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Po overek na rozgrzewkę  Semen Padang - Srivijaya --> over 1.5 pobrany w przerwie  1-1 73 minuta Overek 1.5 --> 2.55 Dziękować 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Po overek na rozgrzewkę  Semen Padang - Srivijaya --> over 1.5 pobrany w przerwie  1-1 73 minuta Overek 1.5 --> 2.55 Dziękować  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Po overek na rozgrzewkę  Semen Padang - Srivijaya --> over 1.5 pobrany w przerwie  1-1 73 minuta Overek 1.5 --> 2.55 Dziękować  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
W pierwszym meczu też miało być gładko i przyjemnie  a buki też wystawiły śmiesznawe kursy bo nie rozumiem jak na drużynę Arsenalu,jakby nie było solidną,klasową drużynę z najlepszej ligi na świecie można było wystawić kurs ponad 3.5 ??? a takowe początkowo były na Arsenal.GRAJĄCY U SIEBIE !!! I wynik z pierwszego meczu doskonale znamy.Szacunek dla tych którzy odważyli się zagrać wtedy na Arsenal.A wiem że byli i tacy którzy zagrali na Arsenal nawet przy wyniku 0-1  Gdzie czytałeś, że miało być gładko? Bo ja jako osoba, która kibicuje od dawna Barcelonie wiedziałem, że nie będzie łatwo. I dziś też nie będzie gładko, bo Arsenal to nie jest ekipa, która się położy. Ale liczę na wygraną Barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
Dziś pograne: Stenhousemuir - Livingston ov2.5FC Barcelona - Arsenal ov2.5Preston - Leeds ov2.5@4.07+ FC Shakhtar Donetsk - AS Roma ov2.5 Cowdenbeath - Dundee FC ov2.5@3.18  Zapytam z ciekawości,te dwa nocne overki Ci siadły ? Jak szedłem spać to Arsenal Sarandi 2-0 było a w drugim 0-0 overki weszły [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki  Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki  Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają  Dokładnie sam już nie raz skorzystałem  i polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki  Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają  Nie chcę się wychwalać ale wczoraj na live trafiałem takie kursy że głowa boli...ale za malutkie stawki niestety,dla zabawy... Augsburg przy stanie 1-2 na home win po 4.25 Overka 2.5 w przerwie meczu Depor 4 gola w meczu Blackpool - 5.25 i poznym wieczorem w meczu Tacurembo-River Plate overa 1.5 i 2.5 odpowiednio po 3.55 i 7.00 Gdyby szło po 100 PLN byłbym dziś bogatszy o kilka ładnych stówek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki  Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają  Nie chcę się wychwalać ale wczoraj na live trafiałem takie kursy że głowa boli...ale za malutkie stawki niestety,dla zabawy... Augsburg przy stanie 1-2 na home win po 4.25 Overka 2.5 w przerwie meczu Depor 4 gola w meczu Blackpool - 5.25 i poznym wieczorem w meczu Tacurembo-River Plate overa 1.5 i 2.5 odpowiednio po 3.55 i 7.00 Gdyby szło po 100 PLN byłbym dziś bogatszy o kilka ładnych stówek  Jesteś wspaniałym graczem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Panowie powinnismy zrobic ossobny temat i podawac jedną peffe dziennie po dobrym kursie wtedy bysmy byli bogaci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
W pierwszym meczu też miało być gładko i przyjemnie  a buki też wystawiły śmiesznawe kursy bo nie rozumiem jak na drużynę Arsenalu,jakby nie było solidną,klasową drużynę z najlepszej ligi na świecie można było wystawić kurs ponad 3.5 ??? a takowe początkowo były na Arsenal.GRAJĄCY U SIEBIE !!! I wynik z pierwszego meczu doskonale znamy.Szacunek dla tych którzy odważyli się zagrać wtedy na Arsenal.A wiem że byli i tacy którzy zagrali na Arsenal nawet przy wyniku 0-1  Gdzie czytałeś, że miało być gładko? Bo ja jako osoba, która kibicuje od dawna Barcelonie wiedziałem, że nie będzie łatwo. I dziś też nie będzie gładko, bo Arsenal to nie jest ekipa, która się położy. Ale liczę na wygraną Barcy  Nie czytałem tego oczywiście w żadnej prasie ani też mediach.Poprostu znam klasy obu tych drużyn i wiem na co których stać.Napisałem to bo dzisiaj już z samego rana przeczytałem tu na forum że Arsenal utonie dzisiaj.Nie zamierzam bronić Arsenalu bo kibicem ich nie jestem,zapewne Barcelona dziś wygra i awansuje bo przezentują obecnie wysoką klasę ale chyba stwierdzenie że utonie jest dalekie od tego co pewnie wieczorem wydarzy się na CampNou.Spodziewam się świetnego spektaktu w wykonaniu obu drużyn i super widowiska,dużo walki,bramek  No i mniej egoistycznej gry niekwestionowanego lidera Barcy-LeoMessiego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Panowie powinnismy zrobic ossobny temat i podawac jedną peffe dziennie po dobrym kursie wtedy bysmy byli bogaci  jest taki temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki  Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają  Nie chcę się wychwalać ale wczoraj na live trafiałem takie kursy że głowa boli...ale za malutkie stawki niestety,dla zabawy... Augsburg przy stanie 1-2 na home win po 4.25 Overka 2.5 w przerwie meczu Depor 4 gola w meczu Blackpool - 5.25 i poznym wieczorem w meczu Tacurembo-River Plate overa 1.5 i 2.5 odpowiednio po 3.55 i 7.00 Gdyby szło po 100 PLN byłbym dziś bogatszy o kilka ładnych stówek  Jesteś wspaniałym graczem! I po co ta złośliwość panie kolego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p  no tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p A powiedz mi, kto by stawiał pieczątkę, na tej, peffie peff ? Tylu userów, to i opinii wiele. Nie do przeskoczenia. Dla niewierzących w Swoje umiejętności, pozostaje jedynie liczyć, że się dobrze wybrało, z tego natłoku typów i przemyśleń innych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Taki temat też jest nazywa się "Typ dnia" tylko oprócz argumentu "bo ja tak mówię" trzeba coś jeszcze napisać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|