Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 43 1 2 3 4 42 43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by Max11
Pierwszy raz widzę jak na drużynę która gra przeciwko Arsenalowi jest 1.25 shocked

A ja w pierwszym meczu pierwszy raz w życiu widzialem kurs na Arsenal u siebie 3.7 smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by gen.Franco
Po overek na rozgrzewkę smile

Semen Padang - Srivijaya --> over 1.5 pobrany w przerwie

boks

1-1 73 minuta

Overek 1.5 --> 2.55 Dziękować hura kasa

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by gen.Franco
Po overek na rozgrzewkę smile

Semen Padang - Srivijaya --> over 1.5 pobrany w przerwie

boks

1-1 73 minuta

Overek 1.5 --> 2.55 Dziękować hura kasa
piwo

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by cybi
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by gen.Franco
Po overek na rozgrzewkę smile

Semen Padang - Srivijaya --> over 1.5 pobrany w przerwie

boks

1-1 73 minuta

Overek 1.5 --> 2.55 Dziękować hura kasa
piwo

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by gen.Franco
W pierwszym meczu też miało być gładko i przyjemnie smile a buki też wystawiły śmiesznawe kursy bo nie rozumiem jak na drużynę Arsenalu,jakby nie było solidną,klasową drużynę z najlepszej ligi na świecie można było wystawić kurs ponad 3.5 ??? a takowe początkowo były na Arsenal.GRAJĄCY U SIEBIE !!! I wynik z pierwszego meczu doskonale znamy.Szacunek dla tych którzy odważyli się zagrać wtedy na Arsenal.A wiem że byli i tacy którzy zagrali na Arsenal nawet przy wyniku 0-1 aplauz
Gdzie czytałeś, że miało być gładko?
Bo ja jako osoba, która kibicuje od dawna Barcelonie wiedziałem, że nie będzie łatwo.
I dziś też nie będzie gładko, bo Arsenal to nie jest ekipa, która się położy. Ale liczę na wygraną Barcy cool

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by maxdax
Dziś pograne:
Stenhousemuir - Livingston ov2.5
FC Barcelona - Arsenal ov2.5
Preston - Leeds ov2.5
@4.07

+

FC Shakhtar Donetsk - AS Roma ov2.5
Cowdenbeath - Dundee FC ov2.5
@3.18

boks boks

Zapytam z ciekawości,te dwa nocne overki Ci siadły ? Jak szedłem spać to Arsenal Sarandi 2-0 było a w drugim 0-0

overki weszły

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki pogodnie

Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają cool

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Platini
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki pogodnie

Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają cool


Dokładnie sam już nie raz skorzystałem piwo i polecam smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by Max11
Pierwszy raz widzę jak na drużynę która gra przeciwko Arsenalowi jest 1.25 shocked

A ja w pierwszym meczu pierwszy raz w życiu widzialem kurs na Arsenal u siebie 3.7 smirk
Barcelona robi różnicę wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by Platini
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki pogodnie

Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają cool

Nie chcę się wychwalać ale wczoraj na live trafiałem takie kursy że głowa boli...ale za malutkie stawki niestety,dla zabawy...

Augsburg przy stanie 1-2 na home win po 4.25
Overka 2.5 w przerwie meczu Depor
4 gola w meczu Blackpool - 5.25
i poznym wieczorem w meczu Tacurembo-River Plate overa 1.5 i 2.5 odpowiednio po 3.55 i 7.00

Gdyby szło po 100 PLN byłbym dziś bogatszy o kilka ładnych stówek smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by Platini
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki pogodnie

Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają cool

Nie chcę się wychwalać ale wczoraj na live trafiałem takie kursy że głowa boli...ale za malutkie stawki niestety,dla zabawy...

Augsburg przy stanie 1-2 na home win po 4.25
Overka 2.5 w przerwie meczu Depor
4 gola w meczu Blackpool - 5.25
i poznym wieczorem w meczu Tacurembo-River Plate overa 1.5 i 2.5 odpowiednio po 3.55 i 7.00

Gdyby szło po 100 PLN byłbym dziś bogatszy o kilka ładnych stówek smile
Jesteś wspaniałym graczem!

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Panowie powinnismy zrobic ossobny temat i podawac jedną peffe dziennie po dobrym kursie wtedy bysmy byli bogaci tongue ooo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by Platini
Originally Posted by gen.Franco
W pierwszym meczu też miało być gładko i przyjemnie smile a buki też wystawiły śmiesznawe kursy bo nie rozumiem jak na drużynę Arsenalu,jakby nie było solidną,klasową drużynę z najlepszej ligi na świecie można było wystawić kurs ponad 3.5 ??? a takowe początkowo były na Arsenal.GRAJĄCY U SIEBIE !!! I wynik z pierwszego meczu doskonale znamy.Szacunek dla tych którzy odważyli się zagrać wtedy na Arsenal.A wiem że byli i tacy którzy zagrali na Arsenal nawet przy wyniku 0-1 aplauz
Gdzie czytałeś, że miało być gładko?
Bo ja jako osoba, która kibicuje od dawna Barcelonie wiedziałem, że nie będzie łatwo.
I dziś też nie będzie gładko, bo Arsenal to nie jest ekipa, która się położy. Ale liczę na wygraną Barcy cool

Nie czytałem tego oczywiście w żadnej prasie ani też mediach.Poprostu znam klasy obu tych drużyn i wiem na co których stać.Napisałem to bo dzisiaj już z samego rana przeczytałem tu na forum że Arsenal utonie dzisiaj.Nie zamierzam bronić Arsenalu bo kibicem ich nie jestem,zapewne Barcelona dziś wygra i awansuje bo przezentują obecnie wysoką klasę ale chyba stwierdzenie że utonie jest dalekie od tego co pewnie wieczorem wydarzy się na CampNou.Spodziewam się świetnego spektaktu w wykonaniu obu drużyn i super widowiska,dużo walki,bramek smile No i mniej egoistycznej gry niekwestionowanego lidera Barcy-LeoMessiego...

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Kieras
Panowie powinnismy zrobic ossobny temat i podawac jedną peffe dziennie po dobrym kursie wtedy bysmy byli bogaci tongue ooo
jest taki temat tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by kuerten
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by Platini
Gratki za te wasze overki z tej egzotyki pogodnie

Muszę kiedyś skorzystać bo widzę, że generał, maxdax dość często z niezłym chyba skutkiem podają cool

Nie chcę się wychwalać ale wczoraj na live trafiałem takie kursy że głowa boli...ale za malutkie stawki niestety,dla zabawy...

Augsburg przy stanie 1-2 na home win po 4.25
Overka 2.5 w przerwie meczu Depor
4 gola w meczu Blackpool - 5.25
i poznym wieczorem w meczu Tacurembo-River Plate overa 1.5 i 2.5 odpowiednio po 3.55 i 7.00

Gdyby szło po 100 PLN byłbym dziś bogatszy o kilka ładnych stówek smile
Jesteś wspaniałym graczem!

I po co ta złośliwość panie kolego ?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Kieras
Panowie powinnismy zrobic ossobny temat i podawac jedną peffe dziennie po dobrym kursie wtedy bysmy byli bogaci tongue ooo
jest taki temat tongue
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4512934#Post4512934

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Kieras
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p
laugh no tak

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kieras
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p

A powiedz mi, kto by stawiał pieczątkę,
na tej, peffie peff ?

Tylu userów, to i opinii wiele.

Nie do przeskoczenia.

Dla niewierzących w Swoje umiejętności,
pozostaje jedynie liczyć,
że się dobrze wybrało,
z tego natłoku typów i przemyśleń innych.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Taki temat też jest nazywa się "Typ dnia" tylko oprócz argumentu "bo ja tak mówię" trzeba coś jeszcze napisać tongue

Strona 2 z 43 1 2 3 4 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1