Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28
Kameleon #4517037 10/03/2011 01:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kameleon
Jego szkoda? Serio?

wolalbym zeby inaczej odpowiedzial za "winy"

Bonus: Unibet
Piostar #4517066 10/03/2011 01:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
craax, skąd masz info o rzekomych zarzutach ?

Skiper #4518141 10/03/2011 07:10
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
[Linked Image]

od razu widać,że spoko ziom wink

Skiper #4518838 10/03/2011 21:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Skiper
craax, skąd masz info o rzekomych zarzutach ?
'wszyscy' w Krk to wiedza i o tym gadaja

Piostar #4518848 10/03/2011 21:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
"wszyscy" wiedzą, a zarzuty dostał za oszustwa i fałszowanie dokumentów.

czy "wszyscy" coś jeszcze wiedzą czego reszta nie wie?

Skiper #4518868 10/03/2011 21:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Skiper
"wszyscy" wiedzą, a zarzuty dostał za oszustwa i fałszowanie dokumentów.

czy "wszyscy" coś jeszcze wiedzą czego reszta nie wie?

wiedza, jak masz znajomych sharkow to popytaj, podzwon jakie pogloski juz nawet u nich o M. chodza piwo

Piostar #4518873 10/03/2011 21:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
no właśnie nie mam, i dlatego miałem nadzieje się czegoś dowiedzieć więcej niż to, że go za oszustwa cyknęli...

Piostar #4519065 10/03/2011 22:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Misiek na wolnosci za kaucja, zakaz opuszczania kraju narazie tylko

Piostar #4519585 11/03/2011 01:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
i sam craax z tematu kibice robisz - 'kryminalni'. chcąc nie chcąc tworzysz obraz kibola - bandyty.

Llama #4519786 11/03/2011 02:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ciągutka
i sam craax z tematu kibice robisz - 'kryminalni'. chcąc nie chcąc tworzysz obraz kibola - bandyty.
tak ? i co ?

Piostar #4519824 11/03/2011 02:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
temat jest o kibicach, pisano o zabojstwie Tomka, teraz byl temat o zatrzymaniu przywodcy wislakow, to wszystko sa kibice i dla niektorych ciekawe rzeczy, w czym problem ? chyba, ze nie widzialem czegos w regulaminie tego tematu ? jezeli tak to wklej cos i bedzie po sprawie, zero pisania na sprawy KRYMINALNE jak to napisales hehe piwo

Piostar #4519937 11/03/2011 03:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
utwierdzasz stereotyp, że stadiony są wylęgarnią bandytów.

tylko tyle.

Piostar #4520010 11/03/2011 03:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
eeeeeeeeeeee nie nie, zupelnie nie o to chodzi bo teraz sie to bardzo zmienilo na polskich stadionach, ale dobra juz nic nie pisze - nie to moim zamiarem bylo, bo teraz nam to najmniej potrzebne piwo

Llama #4520035 11/03/2011 03:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Ciągutka
utwierdzasz stereotyp, że stadiony są wylęgarnią bandytów.

tylko tyle.

Oki zmiana tematu.
Zacznijmy od klasyki cool


lupus #4520303 11/03/2011 04:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Ciągutka
utwierdzasz stereotyp, że stadiony są wylęgarnią bandytów.

tylko tyle.

Oki zmiana tematu.
Zacznijmy od klasyki cool



Takiego gniazdowego to w zabrzu i białymstoku to by zarąbali wink
dziwny jakiś - jak to słonecznika nie można jeść ? hehe


co do wątku krakowskiego - wyżynajcie się do woli, trupy niech padają co tydzień - zostawcie tylko Hutnika grin

Piostar #4520574 11/03/2011 05:59
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
jakis jego koleżka

Rafał T. od stycznia przebywa w areszcie. Wśród postawionych mu zarzutów znajduje się wyłudzenie ośmiu samochodów, dwóch telefonów od firm telefonicznych i... filmu "Avatar" z wypożyczalni.
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Twin Peaks
Takiego gniazdowego to w zabrzu i białymstoku to by zarąbali wink
dziwny jakiś - jak to słonecznika nie można jeść ? hehe


co do wątku krakowskiego - wyżynajcie się do woli, trupy niech padają co tydzień - zostawcie tylko Hutnika grin

Zeby tylko w Zabrzu.
W Chorzowie tez, całe hanysowo uwielbia ten przysmak wink

Piostar #4521239 11/03/2011 19:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Pewnie ten gniazdowy umrze na zawał serca, co oczywiście mu nie życzę ale :

Ziarna słonecznika są jak multiwitamina, bo dostarczają wielu cennych składników. Dzięki bardzo dużej zawartości fitesteroli, roślinnych sterydów obniżających poziom cholesterolu we krwi, chroniących przed chorobami serca i zapobiegających schorzeniom prostaty, ziarna te są sprzymierzeńcami naszego zdrowia.

Ziarna słonecznika zawierają też dużo białka, tłuszczów, prowitaminy A, witamin E, B i F, błonnika, folacyny, potasu, żelaza i cynku. Jest to kombinacja idealna dla serca. Ziarna słonecznika poprawiają przemianę materii, a dzięki obecności cynku i witaminy B, wzmacniają również system nerwowy. Dlatego warto uzupełnić swoją dietę o ziarna słonecznika. wink

Piostar #4521254 11/03/2011 19:33
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki Linz


Grunt to zdrowie,

a nie tylko maczety i noże. wink

Linc #4521262 11/03/2011 19:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Linc
Pewnie ten gniazdowy umrze na zawał serca, czego oczywiście mu nie życzę ale :

Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1