Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by Belm0o
co myślicie o Valentii ?

Chyba nie glupie granie na Valentie,walcza o top 8,grotte juz na nic szans nie ma,nastepne mecze graja z Piacenza,Verona i Monza wiec dzis przynajmniej 2 pkt musza zdobyc,Korver,Wojtas podpisujecie sie pod tym? smile

Ja włoskiej zupełnie nie czuję, czasami coś pogram pod info, czy sugestię kogoś mądrzejszego w tej lidze. Sam się nie podejmuję.

Dla mnie dzisiaj Trento -1,5 @1,68 z expa najlepiej wygląda.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by jurek9491
Ja myślę, żeby dać grubiej na Trentino @1.30 Po porażce w ostatniej kolejce powinni być bardziej "zmotywowani". Co o tym myślicie ?

Juantorrena,Sala i Raphael ostatnio rozpoczeli mecz z lawki,1 set w ogole nie grali,w 2 weszli na zmiane,to na pewno mialo znaczenie smile

Zastawiam sie czy Stoytchev nie daje odpoczac troche zawodnikom przed FF bo praktycznie 1 plac przed play-off maja zapewniony,ale to raczej nie w ich stylu przegrac dwa mecze z rzedu i to jeszcze z przeciwnikami o klase nizej smile

Też właśnie myślałem o odpoczynku przed FF, ale sądzę, że dzisiaj nawet nie będą się musieli za dużo wysilać, żeby wygrać smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by Belm0o
co myślicie o Valentii ?

Chyba nie glupie granie na Valentie,walcza o top 8,grotte juz na nic szans nie ma,nastepne mecze graja z Piacenza,Verona i Monza wiec dzis przynajmniej 2 pkt musza zdobyc


Nie mieli tez szans 6 meczy temu, a zanotowali serie 5 wygranych z rzedu.
Ostatnio porazka na wyjezdzie z Cuneo, ale o tym jak tam ciezko kazdy wie wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
dawno tego nie robiłem na tym forum, ale moze dzisiaj sie skusze na stara, dobra i szybka analize wloskiej ligii ala Wojtas tongue

Piacenza - Trentino
2 porazki pod rzad najlepszej druzyny globu? no way, ale spojrzmy tez z innej strony, Piacenza walczy o playoffy, maja szanse na 8 miejsce tylko - pozwalające na gre vs Trentino i dajace szanse odpadniecie ze 100% pewnoscia, ale w PO sie udział wezmie... Trentino pewnie obojetnie z kim zagra, jednak jesli chcieliby grac z Piacenza to musieliby im dac wygrac dzis, jednak nie wierze w to, chociaz nie gram tego meczu, lecz Trento 3-1

Latina - Monza
tego meczu juz nie odpuszczam, bo widze value w typie na gospodarzy, jednak dywersyfikujac ryzyko zagrale +1,5 po i tak zadowalajacym mnie kursie, IMO 3-1 dla Latiny, chociaz tie break mnie nie zdziwi w ogole

Verona - Yoga
nie ma co pisac, murowany faworyt, Verona -1,5 izi

Grotte - Valentia
tego meczu równiez nie odpuszczam... nie ukrywam, ze kibicowalem ostatnio bardzo mocno Grotte, ale ilez mozna, obie ekipy sa na dwoch roznych biegunach jesli chodzi o ostatnie mecze, Valentia przelamala sie po serii 7 porazek z zredu, a Grotte w koncu przegralo po serii 5-6 zwyciestw z rzedu, teraz oczywiscie czas na powrot do normalnosci, czyli wygrana gości



grin


Dołączył: Feb 2011
Posty: 993
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 993
Witam smile Kolego Wojtas na jakim forum się jeszcze udzielasz >

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
na zadnym sie juz nie udzielam, dzis wyjatek i cos tam skrobnalem tutaj tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Hm skoro tak to jedziemy Wojtas:

Trento + Verona + Valentia 10/10 ooo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ktoś będzie śledził od 15 Muszynę i Wieluń ?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Misiek
Ktoś będzie śledził od 15 Muszynę i Wieluń ?

podsyłać coś?

///

Poszedł priv z nr tel , dzięki !

Last edited by Misiek; 13/03/2011 20:12.
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Misiek
Ktoś będzie śledził od 15 Muszynę i Wieluń ?

nie dygaj, zalatwie livea tongue

///

ok, to będą dwa smile

Last edited by Misiek; 13/03/2011 20:12.
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
a to jak jest juz to nie bede kolegi z ery naciagac tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
zlaqz na dol leszczu grin bo ja juz gotowy

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Ajax + Verona + Valentia (+1,5) + Trentino + Fenerbahce

500j

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
gdzie sledzicie jastrzebie. prowadzili 12-6 14-15 ????? o co chodzi ????

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
ma ktos moze liva do jastrzebia ??

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15
Originally Posted by despotic
ma ktos moze liva do jastrzebia ??

http://live.siatka.org/1994.php

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
Originally Posted By: despotic
ma ktos moze liva do jastrzebia ??


http://live.siatka.org/1994.php

dzieki

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Wielun walczyc o seta!!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
wegiel 3-0 smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by despotic
wegiel 3-0 smile

jak na finalistę LM przystało laugh

Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1