|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Chyba nie glupie granie na Valentie,walcza o top 8,grotte juz na nic szans nie ma,nastepne mecze graja z Piacenza,Verona i Monza wiec dzis przynajmniej 2 pkt musza zdobyc,Korver,Wojtas podpisujecie sie pod tym?  Ja włoskiej zupełnie nie czuję, czasami coś pogram pod info, czy sugestię kogoś mądrzejszego w tej lidze. Sam się nie podejmuję. Dla mnie dzisiaj Trento -1,5 @1,68 z expa najlepiej wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15 |
Ja myślę, żeby dać grubiej na Trentino @1.30 Po porażce w ostatniej kolejce powinni być bardziej "zmotywowani". Co o tym myślicie ? Juantorrena,Sala i Raphael ostatnio rozpoczeli mecz z lawki,1 set w ogole nie grali,w 2 weszli na zmiane,to na pewno mialo znaczenie  Zastawiam sie czy Stoytchev nie daje odpoczac troche zawodnikom przed FF bo praktycznie 1 plac przed play-off maja zapewniony,ale to raczej nie w ich stylu przegrac dwa mecze z rzedu i to jeszcze z przeciwnikami o klase nizej  Też właśnie myślałem o odpoczynku przed FF, ale sądzę, że dzisiaj nawet nie będą się musieli za dużo wysilać, żeby wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Chyba nie glupie granie na Valentie,walcza o top 8,grotte juz na nic szans nie ma,nastepne mecze graja z Piacenza,Verona i Monza wiec dzis przynajmniej 2 pkt musza zdobyc Nie mieli tez szans 6 meczy temu, a zanotowali serie 5 wygranych z rzedu. Ostatnio porazka na wyjezdzie z Cuneo, ale o tym jak tam ciezko kazdy wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dawno tego nie robiłem na tym forum, ale moze dzisiaj sie skusze na stara, dobra i szybka analize wloskiej ligii ala Wojtas Piacenza - Trentino2 porazki pod rzad najlepszej druzyny globu? no way, ale spojrzmy tez z innej strony, Piacenza walczy o playoffy, maja szanse na 8 miejsce tylko - pozwalające na gre vs Trentino i dajace szanse odpadniecie ze 100% pewnoscia, ale w PO sie udział wezmie... Trentino pewnie obojetnie z kim zagra, jednak jesli chcieliby grac z Piacenza to musieliby im dac wygrac dzis, jednak nie wierze w to, chociaz nie gram tego meczu, lecz Trento 3-1 Latina - Monzatego meczu juz nie odpuszczam, bo widze value w typie na gospodarzy, jednak dywersyfikujac ryzyko zagrale +1,5 po i tak zadowalajacym mnie kursie, IMO 3-1 dla Latiny, chociaz tie break mnie nie zdziwi w ogole Verona - Yoganie ma co pisac, murowany faworyt, Verona -1,5 izi Grotte - Valentiatego meczu równiez nie odpuszczam... nie ukrywam, ze kibicowalem ostatnio bardzo mocno Grotte, ale ilez mozna, obie ekipy sa na dwoch roznych biegunach jesli chodzi o ostatnie mecze, Valentia przelamala sie po serii 7 porazek z zredu, a Grotte w koncu przegralo po serii 5-6 zwyciestw z rzedu, teraz oczywiscie czas na powrot do normalnosci, czyli wygrana gości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 993
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 993 |
Witam  Kolego Wojtas na jakim forum się jeszcze udzielasz >
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
na zadnym sie juz nie udzielam, dzis wyjatek i cos tam skrobnalem tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Hm skoro tak to jedziemy Wojtas: Trento + Verona + Valentia 10/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ktoś będzie śledził od 15 Muszynę i Wieluń ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Ktoś będzie śledził od 15 Muszynę i Wieluń ? podsyłać coś? /// Poszedł priv z nr tel , dzięki !
Last edited by Misiek; 13/03/2011 20:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Ktoś będzie śledził od 15 Muszynę i Wieluń ? nie dygaj, zalatwie livea  /// ok, to będą dwa 
Last edited by Misiek; 13/03/2011 20:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
a to jak jest juz to nie bede kolegi z ery naciagac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
zlaqz na dol leszczu  bo ja juz gotowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Ajax + Verona + Valentia (+1,5) + Trentino + Fenerbahce
500j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
gdzie sledzicie jastrzebie. prowadzili 12-6 14-15 ????? o co chodzi ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
ma ktos moze liva do jastrzebia ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
Originally Posted By: despotic ma ktos moze liva do jastrzebia ?? http://live.siatka.org/1994.phpdzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
wegiel 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
wegiel 3-0  jak na finalistę LM przystało 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|