Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Conrad #4529146 14/03/2011 07:18
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
?? depozyt zajmuje chwile poza tym ludzie doswiadczeni i dobrze zarzadzajacy bankiem maja na uwadze sytuacje tego typu...

Bonus: Unibet
Warka #4529148 14/03/2011 07:21
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Mylisz pojęcia. Zarabiam ok. 10% budżetu dziennie. Czyli strata 10%, to tylko jeden dzień w plecy. Nie widzę problemu w przypadku awarii. O co Ci w ogóle chodzi?

Warka #4529156 14/03/2011 07:34
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Warka
Originally Posted by Pawcias
I jeszcze jedno Warka. Ty się nie ośmieszaj. Nigdy nie udupię więcej niż 10% tego co mam. Czytaj ze zrozumieniem.

Rozumiem, ze jesli bedziesz mial na koncie powiedzmy 100 000 i udupisz dzieki razacej niekompetencji (nieustajace awarie) tej "najwspanialszej platformie hazardowej" 10 000, to nic sie nie stanie ?
No to w takim razie - w przeciwienstwie do mnie - jestes zwyklym hazardzista papa

Tak z ciekawości. Rażącą niekompetencją jest też nieumiejętność przewidzenia możliwości awarii zakładając, że zdarzała się już wcześniej? Rażącą niekompetencją jest nieumiejętność odrobienia ewentualnej straty?

Pawcias #4529161 14/03/2011 07:46
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Pawcias
I jeszcze jedno Warka. Ty się nie ośmieszaj. Nigdy nie udupię więcej niż 10% tego co mam. Czytaj ze zrozumieniem.

Originally Posted by Pawcias
Mylisz pojęcia. Zarabiam ok. 10% budżetu dziennie. Czyli strata 10%, to tylko jeden dzień w plecy. Nie widzę problemu w przypadku awarii. O co Ci w ogóle chodzi?

Wow, 10% dziennego zysku przy stawkach ponizej 10% kapitalu, to najczystszy hazard. Ale niektorzy na tej platformie - w przeciwienswie do Ciebie - hazardem sie nie paraja.

Raz jeszcze Cie zegnam papa


Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1