Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Conrad #4514823 09/03/2011 03:56
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Generalnie jest tak, ze rezerwuja sobie prawo do wyplaty na Moneybookers do 48h. Powinno jednak byc szybciej, gdyz siostrzana firma BetClic realizuje (jesli opinie uzytkownikow sa prawdziwe) w 2 minuty wyplate na Moneybookers.

Bonus: Unibet
Conrad #4520606 11/03/2011 06:19
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
na tym buku nie da sie zagrać na live,kursy są blokowane i zmieniane,żeby coś zagrać trzeba mieć szczęście

pigmej87 #4520877 11/03/2011 14:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by raflo87
na tym buku nie da sie zagrać na live,kursy są blokowane i zmieniane,żeby coś zagrać trzeba mieć szczęście
jeden z gorszych do gry na live, jest kilka firm, ktore "specjalizuja" sie w grze live...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Było już wiele razy pisane ale i ja coś dopiszę...

Nie grajcie na live u tych złodziei bo zostaniecie perfidnie wyj...bani.
Anulują sobie zakłady po zakończonym zdarzeniu i tłumaczą się tak:
Operator spotkania utracil polaczanie z internetem i nie mogl zmienic kursow spotkania. Zaklady zostaly anulowane zgodnie z regulaminem, ktory zaakceptowal Pan przy rejestracji konta gracza.

problem w tym, że kursy nie odbiegały od konkurencji, a zakład anulowany dziesięć minut po złożeniu, natychmiast jak okazało się że jest wygrany

puke Expekt

awax76 #4529823 14/03/2011 23:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Na dodatek ta ich strona to jakas porazka laugh

Conrad #4531000 15/03/2011 05:34
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Wszystko fajnie ale nie moga sobie ot tak poprostu anulowac kuponu. Dlaczego? Bo istnieje pewna instytucja, ktora nadzoruje ich prace, czyli LGA. Zatem jesli bezprawnie kupon zostalby anulowany, a organ ten otrzymalby taka informacje, sadze, ze niedlugo posiedzieli by na rynku, ze wzgledu na prawdopodobne wielkie odszkodowania... Ale to tylko moje zdanie... Jesli macie watpliwosci, support pomoze, przekazujac tylko informacje z "tradingu". Zatem, zamiast policzkowac sie z supportowcami, lepiej napisac 1 email do LGA...

piko1981 #4531290 15/03/2011 10:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by piko1981
Wszystko fajnie ale nie moga sobie ot tak poprostu anulowac kuponu.

Raczej nie fajnie i dziwnie jest czytać tekst w stylu "...nie mogą sobie ot tak..." skoro użytkownicy zgłaszają, że właśnie tak się dzieje.

Klient z reklamacją choćby w sklepie nie chce iść do sądu i procesować się z firmą tylko chce by firma wyjaśniła i rozwiązała pomyślnie sprawę bez ingerencji instytucji państwowych. I tak samo jest też tutaj.

Conrad #4531369 15/03/2011 15:27
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Eee tam, ja ostatnio zagrałem po skończonej 2 minuty wcześniej kwarcie na sumę punktów (parzysta czy nie), elegancko rozliczyli i mi kasę wypłacili bez problemu:D Nie wiem kto tam pracuje, ale nie narzekam:D

Conrad #4541232 18/03/2011 23:11
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Conrad masz racje! Zdecydowanie! Ale to tylko internetowy buk... Niemniej kolega otrzymal wyjasnienie, ze operator stracil polaczenie (cokolwiek by to znaczylo). A w takim wypadku nie byl w stanie zmienic raczej kursu. To takze reguluja zasady expa. Rozumiem Twoj tok myslenia niemniej jesli ktos nie jest zadowolony z odpowiedzi supportu (co w duzej mierze nie jest wina pracownikow supportu) moze zglosic sie wyzej... Kolega uzyl dosc mocnych slow, zatem nie wydaje mi sie, aby chcial sie wcinac w przepychanki z supportem. Sam wiesz, ze support nie decyduje o anulowaniu, czy nie, zakladu. A skoro istnieja instytucje, ktore rzeczywiscie moga pomoc graczowi...warto z nich korzystac...i nie bac sie. Buk to nie Bog smile

Conrad #4542913 19/03/2011 18:55
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
@piko1981 już dawno na tym forum nie widziałem pisanych tak tendencyjnie postów...

Daj sobie w opisie "Skąd: pracuje dla Betclic i Expekt".
Wtedy to inaczej będzie się czytało.

Conrad #4542959 19/03/2011 19:12
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Czemu mam takie samo wrażenie jak Vader smile ?

Conrad #4547896 21/03/2011 12:40
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
No dobra... To powiem inaczej. W BC i Expie gram, natomiast bylem na szkoleniu z tradingu i zastosowania go w oparciu o dostepne regulaminy firm bukmacherskich. Szkolenie prowadzila firma naziemna, ktora w niedalekiej przyszlosci powstanie w Polsce jako konkurencja dla Fortuny itd... A ze szkolenie bylo przygotowane profesjonalnie, zamiast wymyslac cuda na kiju i domyslac sie co moze sie stac z zakladem i dlaczego, nauczony zostalem czytac...

Vader #4548234 21/03/2011 19:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Vader
Daj sobie w opisie "Skąd: pracuje dla Betclic i Expekt".
Wtedy to inaczej będzie się czytało.

To już od dawna było wiadomo, że reprezentuje tutaj te firmy.

Pomogłem mu z avatarem i podpisem aby było klarowniej. smile

Conrad #4549634 22/03/2011 13:21
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
To moze teraz lepiej? I poprosilbym tez o taki podpis...

Conrad #4574918 02/04/2011 15:04
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Macie moze informacje dotyczaca numeru telefonu, na jaki moglbym skontaktowac sie z supportem? Od wczoraj nie odpisuja mi na email w sprawie meczu Guingamp...

PZDR

Conrad #4574945 02/04/2011 15:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
A wchodziles na live-chat?
Jak trafisz na faceta to ci wszystko elegancko powie.
Z paniami jest roznie, ale chyba powoli sie tez edukuja.

Conrad #4578454 04/04/2011 00:20
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Juz jest ok. Kupon mi skorygowali. bylo 3-0 a rozliczyli jako 2-0. Problemem moglo byc to ze gol numer "czy" padl w 93 minucie...

Luve Czatu probowalem po 19stej ale nic nie dzialalo... wyslalem zatem email..

piko1981 #4602181 15/04/2011 00:08
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
[Linked Image]

Weź udział w naszym kolejnym konkursie zakładów. Zmierz się z innymi graczami Expekt w walce o tytuł najlepszego typera kwietnia.

Uczestnik, który zakończy konkurs z najwyższą liczbą punktów* otrzyma atrakcyjną nagrodę.

Stawiaj zakłady (za własne pieniądze) na dowolnie wybrane mecze, które odbędą się w kwietniu - możesz typować na żywo lub przed rozpoczęciem spotkań.

Zarejestruj wybrane zakłady w konkursie, wybierając "konkurs kwietniowy" z rozwijalnego menu na kuponie.

Rozpoczniesz konkurs z 200 punktami na koncie - (równowartość 200 EUR). Twój dorobek będzie wzrastał lub malał w zależności od trafności Twoich typów.

*Punkty konkursowe nie są prawdziwymi pieniędzmi. 1 punkt jest warty 1 EUR, ale musisz zagrać za własną gotówkę, by skorzystać z punktów znajdujących się na Twoim koncie.

Więcej informacji na stronie Expekt

Conrad #4624837 26/04/2011 17:18
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Nie jetsem zorientowany kto terz jest właścicielem expektu, ale od pewnego czasu zmienili na korzyść polityke dotyczacą wpłat, czasem jakiś bonus sie pojawi, kursy też jako tako. Tak więc dla normalnie obstawiających i raczej zabawy (na wille z basenem nie zarobię do końca życia chce che) jak ja to wygoda

Conrad #4627190 27/04/2011 21:27
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Napisz na [email protected], ktokolwiek by Ci nie odpisal, ponizej stopki znajdziesz chyba odpowiedz na to, kto jest wlascicielem smile

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1