|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
[color:"blue"]27.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.
20:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Atlanta vs. Portland 21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers vs. Indiana 3:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers vs. New Jersey[/color]
[color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
3:30 LA Lakers vs. New Jersey
Dziś bede gral na Nets'ow poniewaz nie moga sobie pozwolic na kolejna porazke na wyjezdzie. Carter zdazyl wypoczac po meczu z Golden State, w ktorym naciagnal miesnie plecow i z pewnoscia nawrzuca Lakersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja tam dzis sobie zagralem Clippersow i Atlante w Profku po kursach 2.2 i 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Ja dzis zagralem doscgr00bo Portland Ostatnie 8 meczy wygrane druzyny z Portland, to że Atlanta wygrala fuxiarsko dwa mecze to znaczy ze juz wymiata w lidze?? Dla mnie to tylko radosc z wiekszego kursu 2.7@ idealnie jak dla mnie
stawka 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
...hmmm na dziś
Atlanta wcale nie jest aż taka słaba .. zauważmy że dużo wyników było na styk.. przegrana od 2-5 pkt.. ostatnie dwie wygrane również stykowe... dlatego ja odpuszczam ML oraz HANDI .. a zagramłem ..[color:"blue"] over 186.5 [/color] jak to ktoś kiedyś napisał .. słaba + słaba = oover ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
i wyniczki powmiedzy tymi ekipami ..sa w tych granicach ..ostatnie 3 ..przekroczona linia.. licze na podtrzymanie passy over.. 5:5 remis u/o
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
no i .. pierwsza myśl .. najlepsza ..Portland +3.5 ...a tu masz babo placek ... dziś za czesto zmieniałem decyzje dotyczące typków.. i odbiło to się zrodze ...
ale myśle ze na live odbije.. tą wtopke .. under 48.5 w 2 kwarcie LAC-IND.. załkiem możliwy..
co do ostatniego meczu to mam mieszane uczucia .. LA u siebie ... bilans 3:3 ...NJN wyjazd 1:5 ... popatrze przeanalizuje i napisze ..cos koło "12" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
I znów minimalnie lepsze Portland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Własnie skonczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
Cambell zawału nie dostałeś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo podobno za grubą stawkę grałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199 |
co myslicie o over w LAKERS?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
co myslicie o over w LAKERS? Brak słów. Przez takie posty wogóle odniechciewa się zaglądać do tego działu. A może by tak wysilić mózgownicę i skrobnąć coś od siebie, a nie liczyć na innych cały czas ?!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
po nerwówce związanej z underem 191.5 w LA... spokojnie przeanalizowałem .. LAKERSÓW ..
Netsi kontunują sesje wyjazdowa... jak narazie 3 meczyki 3 wtopy ..do tego te mecze kosztowały ich troszke sił co było widać w ostatniej potyczce ..z pho gdzie rzucili tylko 81 oczek .. w ostatnich dwóch meczach z Lakers padały dość wysokie wyniki... ostatni po OT ..207..
Dziś jednak jest noc underów .. i jestem przekonany że niepadnie linia 192.5.. [Bryant musi mieć slabszy dzionek] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Lakers ostatnio : UUU O UUU O ... dziś gram na kontynuacje progresji ...czyli [color:"blue"] under 192.5[/color] za 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
A więc jednak było tak jak mówiłem, Netsi zniszczyli Lakersów w dogrywce, może Carter (10pkt) nie zaliczył rekordu punktowego, ale za to Kidd uzbierał całkiem ładną sumkę - 35pkt. Kobe się starał ale jego 46pkt nie pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nets go!
|
|
|
Link skopiowany do schowka