- Gospodarze na pierwszym miejscu. 20:00 - Gospodarze na pierwszym miejscu. 20:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#453565 27/11/2005 11:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
[color:"blue"]27.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.

20:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Atlanta vs. Portland
21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers vs. Indiana
3:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers vs. New Jersey[/color]

[color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[/color]

Bonus: Unibet
#453566 27/11/2005 12:06
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
3:30 LA Lakers vs. New Jersey

Dziś bede gral na Nets'ow poniewaz nie moga sobie pozwolic na kolejna porazke na wyjezdzie. Carter zdazyl wypoczac po meczu z Golden State, w ktorym naciagnal miesnie plecow i z pewnoscia nawrzuca Lakersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#453567 27/11/2005 15:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ja tam dzis sobie zagralem Clippersow i Atlante w Profku po kursach 2.2 i 1.7

#453568 27/11/2005 16:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Ja dzis zagralem doscgr00bo Portland
Ostatnie 8 meczy wygrane druzyny z Portland,
to że Atlanta wygrala fuxiarsko dwa mecze to znaczy ze juz wymiata w lidze??
Dla mnie to tylko radosc z wiekszego kursu
2.7@ idealnie jak dla mnie

stawka 6/10

#453569 27/11/2005 18:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
...hmmm na dziś

Atlanta wcale nie jest aż taka słaba .. zauważmy że dużo wyników było na styk.. przegrana od 2-5 pkt.. ostatnie dwie wygrane również stykowe... dlatego ja odpuszczam ML oraz HANDI ..
a zagramłem ..[color:"blue"] over 186.5 [/color]
jak to ktoś kiedyś napisał .. słaba + słaba = oover ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

i wyniczki powmiedzy tymi ekipami ..sa w tych granicach ..ostatnie 3 ..przekroczona linia.. licze na podtrzymanie passy over.. 5:5 remis u/o

#453570 27/11/2005 21:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
no i .. pierwsza myśl .. najlepsza ..Portland +3.5 ...a tu masz babo placek ... dziś za czesto zmieniałem decyzje dotyczące typków.. i odbiło to się zrodze ...

ale myśle ze na live odbije.. tą wtopke .. under 48.5 w 2 kwarcie LAC-IND.. załkiem możliwy..

co do ostatniego meczu to mam mieszane uczucia ..
LA u siebie ... bilans 3:3 ...NJN wyjazd 1:5 ... popatrze przeanalizuje i napisze ..cos koło "12" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#453571 27/11/2005 21:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
I znów minimalnie lepsze Portland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Własnie skonczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

#453572 27/11/2005 22:42
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
Cambell zawału nie dostałeś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bo podobno za grubą stawkę grałeś?

#453573 27/11/2005 23:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
-
member
member
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
co myslicie o over w LAKERS?

#453574 27/11/2005 23:28
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Quote
co myslicie o over w LAKERS?

Brak słów. Przez takie posty wogóle odniechciewa się zaglądać do tego działu. A może by tak wysilić mózgownicę i skrobnąć coś od siebie, a nie liczyć na innych cały czas ?!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#453575 27/11/2005 23:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
po nerwówce związanej z underem 191.5 w LA... spokojnie przeanalizowałem ..
LAKERSÓW ..

Netsi kontunują sesje wyjazdowa... jak narazie 3 meczyki 3 wtopy ..do tego te mecze kosztowały ich troszke sił co było widać w ostatniej potyczce ..z pho gdzie rzucili tylko 81 oczek ..
w ostatnich dwóch meczach z Lakers padały dość wysokie wyniki... ostatni po OT ..207..

Dziś jednak jest noc underów .. i jestem przekonany że niepadnie linia 192.5.. [Bryant musi mieć slabszy dzionek] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Lakers ostatnio : UUU O UUU O ... dziś gram na kontynuacje progresji ...czyli [color:"blue"] under 192.5[/color] za 5/10

#453576 28/11/2005 06:29
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
A więc jednak było tak jak mówiłem, Netsi zniszczyli Lakersów w dogrywce, może Carter (10pkt) nie zaliczył rekordu punktowego, ale za to Kidd uzbierał całkiem ładną sumkę - 35pkt. Kobe się starał ale jego 46pkt nie pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nets go!


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1