|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Dax papierowy tygrys  az dziw ze nasz banan trzyma sie całkiem mocno dlaczego dokupiłem ? uwazam , że na strachu sie skończy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
jaki tam papierowy szwaby to liderzy europy przez dłuuugi czas wyglądali na kontynencie świetnie, bili rekordy hossy raz po raz. teraz więc leca mocniej mógłbym dodać do tego jeszcze jeden powód u szwabów jest pełno firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych na cały świat. słowo klucz- japonia. i mam nadzieję, wszystko już jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Jak dla mnie 3 dni i po korekcie ,dzis dokupilem zenka W tym tyg czas na zakupy a co bedzie to zobaczymy ,kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
jaki tam papierowy szwaby to liderzy europy przez dłuuugi czas wyglądali na kontynencie świetnie, bili rekordy hossy raz po raz. teraz więc leca mocniej mógłbym dodać do tego jeszcze jeden powód u szwabów jest pełno firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych na cały świat. słowo klucz- japonia. i mam nadzieję, wszystko już jasne. hehe potencjał szwabów , a potencjał usraków to 2 rózne rzeczy no i firm ubezpieczeniowych reasekuracyjnych jest tam duzo wiecej  a te biliony długu , ja bym się nimi az tak bardzo nie martwił z uwagi właśnie na potencjał , zobacz cały świat sie trzesie teraz , a dolarek w górę , taki zielony śmieć , bo tam potencjał jak trwoga to do USA a nie do szwabów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
chodzi o to jakie umowy maja podpisane japonce ze szwabami brrr....
trzęsie? ile brakuje chocby do poziomow dolca z czerwca 2010. czyli skoro jest tak beznadziejnie, to czemu nie widac tego tak mocno na wykresach?
jasne , ze dolar to smieć. obecne ceny zywnosci na swiecie to posredn iefekt wlasnie druarek. ale wtedy wiele osob wiwatowalo, bo usrael uratowal swiat od zaglady. niestety, faszyzm gospdoarczy postepuje, a tymi "bilionami dlugu" swiat wreszcie sie przejmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
a ja caly czas jestem byczkiem  i dopoki nie zejdzie ponizej 2400 dopoty nim bede  oczywiscie na taki prezent nie licze ale 2600 w celu uzupelnienia zapasow by sie przydalo ale nie wiem czy za duzo nie prosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
a ja caly czas jestem byczkiem  i dopoki nie zejdzie ponizej 2400 dopoty nim bede  oczywiscie na taki prezent nie licze ale 2600 w celu uzupelnienia zapasow by sie przydalo ale nie wiem czy za duzo nie prosze  ja jestem byczkiem z przymusu , jeszcze nie teraz na zwałkę , a dzisiaj to był dobry czas na zajęcie pozycji , zobaczymy jak skończą usraki , na razie nie wygląda tam najlepiej , ale benek mysle ze rzuci kilka zetonow pod wieczór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Słodka Pani  mura to nie domysły tylko spekulacje , a na giełdzie sie spekuluje, AT traktuje tylko pomocniczo , według AT kurs Astry powinien poleciec na 64 , najblizsze silne wsparcie , a wedug moich spekulacji pofruniemy znowu wysoko , 3 razy wchodziłem w tą spółeczkę i 3 razy wychdziłem z niej z min 50% zyskiem , po raz czwarty liczę na to samo teraz  Obecnie trwa skup na 80 no i mamy sternika na spóleczce, moim zdaniem przebijemy ostatnie szczyty , wtedy się zastanowię POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
franek i dolarek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Astra , promocjs się skończyła , kurs ponizej 80 to była wielka promocja  bbz - jestem cierpliwy , nadal stawiam na to ,że porysujemy tu niebo , a ja sobie dzieki temu kupie bilet do New Zeland 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
MCI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
eldo napisz coś więcej czemu uczepiłeś się tego bbz? jakieś przesłanki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
eldo napisz coś więcej czemu uczepiłeś się tego bbz? jakieś przesłanki?? 1.Energia odnawialna ,wystarczy porownac ilosc wiatrkow u nas , a np.w Niemczech , ogromny potencjał , spółka zależna od bbz Viatron , takie wiatrai stawia 2.lezy ich projekt na dofinansowanie z UE , teraz po Japonii stawiam na to ,że dostaną dużą kasę bez trudu 3.Od marca sami ruszają z produkcją Skrzatus , potem Wałcz , na energii jeszcze nikt nie stracił 4. Mają opacowaną nową technologię , wartą potencjalnie wiele milionów , teraz po Japoni mogą znaleść chętnych 5. Są też minusy , największe to duże zadłużenie , ryzyko oczywiście istnieje , ale na giełdzie kupuje sie przyszłość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
no jak tam miski jak nawet Japonia nie pomogla to nic juz nie pomoze  Rysiek ten niedzwiedz co go wklejales juz pewnie umarl z glodu bo juz wtedy byl bardzo glodny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
wzrasta zmienność na rynkach. to sugeruje korektę. a skoro dramat w japonii nie wstrząsnął giełdami, to może zrobi to wzrost bezrobocia w hiszpanii. błahy powód? jasne, że tak. i co z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
dobrze, że nie jestem w skórze tych, którzy poubierali się w kredyty we frankach na górce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
no jak tam miski jak nawet Japonia nie pomogla to nic juz nie pomoze  Rysiek ten niedzwiedz co go wklejales juz pewnie umarl z glodu bo juz wtedy byl bardzo glodny  pisałem ,że jestem bykiem z przymusu , i tsu nami to dobry moment na zajęcie pozycji , dlatego załadowałem się w Astre , ale walut się nie pozbyłem i zgadzam się z Marcinem przy takiej zmienności na rynku nie musi być Japonia , żeby moje niedźwiedzie serce mocniej zabiło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Trochę dziwny dzisiejszy spadek Yena, z analiz które czytam wynika, że ma mocno rosnąc po tym co się wydarzyło - tak więc dzisiaj to pewnie tylko korekta była.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Interwencja w Libii wielce prawdopodobna. Nie przesadzalbym wiec z tym optymizmem, zwlaszcza, ze dzis rozliczenie kontraktow i bylo grane pod to. Zachod ma jeszcze sporo mejsca do zejscia. To, ze banan czeka to tylko potwierdzenie teorii o usrednianiu sie rynkow. U nich roslo - u nas stalo, u nich spada - u nas stoi. usdpln - ostatnie przebicie przyspieszonej, prawie rocznej lini oraz silnego oporu na 2.94 na swieczce dziennej moze wskazywac ruch do gory. Potencjal jest, glowna linia trendu to na dzis okolice 3.29.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Trochę dziwny dzisiejszy spadek Yena, z analiz które czytam wynika, że ma mocno rosnąc po tym co się wydarzyło - tak więc dzisiaj to pewnie tylko korekta była. W nocy na rynku walutowym interweniowaly kraje Grupy G7.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|