|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
wow, 1e dali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Ale z tego co widzę to dostępne to środki nie tylko na wskazaną grę lecz w ogólnym cashierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Ale z tego co widzę to dostępne to środki nie tylko na wskazaną grę lecz w ogólnym cashierze i co z tego  i tak trzeba mieć mega farta by coś z tego "zrobić" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
dokładnie - ten problem dotyczy gry Mistic... też tego doświadczyłem Tak własnie na tej grze grałem.. kurcze to jednak mi sie nie przywidziało! ciekawe czy oddadzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,468 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,468 Likes: 11 |
dokładnie - ten problem dotyczy gry Mistic... też tego doświadczyłem Tak własnie na tej grze grałem.. kurcze to jednak mi sie nie przywidziało! ciekawe czy oddadzą. jak maja Ci oddac cos czego byc nie powinno czasami na samym początku dolicza jakąś kwotę (mimo, że na tym slocie nie ma $ za trafienie scatterów),
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
31 euro za trafienie 3 sccateró? chyba smieszny jesteś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,468 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,468 Likes: 11 |
Przeciez napisal Ci ekonom0013 ,ze na tym slocie nie ma wygranej za samo trafienie scatterow . Ja akurat na nim nie grywam
Radze kulturalnie odpisywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
no sory jak Cie uraziłem. Tylko za samo trafienie skaterów to nie wydaje mi sie żeby zabrało 30e jeżeli stawka 75 centów najwyżej około 5e by dali.. a ten mango nie odpowiedział jeszcze no poczekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
dokładnie - ten problem dotyczy gry Mistic... też tego doświadczyłem Tak własnie na tej grze grałem.. kurcze to jednak mi sie nie przywidziało! ciekawe czy oddadzą. A co mają oddawać? Nic nie zabrali to i nic nie oddadzą 
|
|
|
Link skopiowany do schowka