Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Haz$ #4540370 18/03/2011 16:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
wow, 1e dali laugh


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Ale z tego co widzę to dostępne to środki nie tylko na wskazaną grę lecz w ogólnym cashierze

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by irokraw
Ale z tego co widzę to dostępne to środki nie tylko na wskazaną grę lecz w ogólnym cashierze

i co z tego smile i tak trzeba mieć mega farta by coś z tego "zrobić" smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
Originally Posted by irokraw
dokładnie - ten problem dotyczy gry Mistic... też tego doświadczyłem
Tak własnie na tej grze grałem.. kurcze to jednak mi sie nie przywidziało! ciekawe czy oddadzą.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,477
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,477
Likes: 11
Originally Posted by irokraw
dokładnie - ten problem dotyczy gry Mistic... też tego doświadczyłem

Originally Posted by devil
Tak własnie na tej grze grałem.. kurcze to jednak mi sie nie przywidziało! ciekawe czy oddadzą.

jak maja Ci oddac cos czego byc nie powinno


Quote
czasami na samym początku dolicza jakąś kwotę (mimo, że na tym slocie nie ma $ za trafienie scatterów),



Haz$ #4540437 18/03/2011 17:32
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
31 euro za trafienie 3 sccateró? chyba smieszny jesteś.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,477
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,477
Likes: 11
Przeciez napisal Ci ekonom0013 ,ze na tym slocie nie ma wygranej za samo trafienie scatterow . Ja akurat na nim nie grywam

Radze kulturalnie odpisywac

Haz$ #4540450 18/03/2011 17:37
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
no sory jak Cie uraziłem. Tylko za samo trafienie skaterów to nie wydaje mi sie żeby zabrało 30e jeżeli stawka 75 centów najwyżej około 5e by dali.. a ten mango nie odpowiedział jeszcze no poczekam.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
Originally Posted by devil
Originally Posted by irokraw
dokładnie - ten problem dotyczy gry Mistic... też tego doświadczyłem
Tak własnie na tej grze grałem.. kurcze to jednak mi sie nie przywidziało! ciekawe czy oddadzą.

A co mają oddawać? Nic nie zabrali to i nic nie oddadzą grin

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,759 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1