Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 31 1 2 3 4 5 30 31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dax papierowy tygrys grin
az dziw ze nasz banan trzyma sie całkiem mocno
dlaczego dokupiłem ? uwazam , że na strachu sie skończy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
jaki tam papierowy
szwaby to liderzy europy
przez dłuuugi czas wyglądali na kontynencie świetnie, bili rekordy hossy raz po raz.
teraz więc leca mocniej
mógłbym dodać do tego jeszcze jeden powód
u szwabów jest pełno firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych na cały świat. słowo klucz- japonia. i mam nadzieję, wszystko już jasne.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Jak dla mnie 3 dni i po korekcie ,dzis dokupilem zenka
W tym tyg czas na zakupy a co bedzie to zobaczymy ,kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :):)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
jaki tam papierowy
szwaby to liderzy europy
przez dłuuugi czas wyglądali na kontynencie świetnie, bili rekordy hossy raz po raz.
teraz więc leca mocniej
mógłbym dodać do tego jeszcze jeden powód
u szwabów jest pełno firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych na cały świat. słowo klucz- japonia. i mam nadzieję, wszystko już jasne.

hehe potencjał szwabów , a potencjał usraków to 2 rózne rzeczy no i firm ubezpieczeniowych reasekuracyjnych jest tam duzo wiecej smile
a te biliony długu , ja bym się nimi az tak bardzo nie martwił z uwagi właśnie na potencjał , zobacz cały świat sie trzesie teraz , a dolarek w górę , taki zielony śmieć , bo tam potencjał jak trwoga to do USA a nie do szwabów grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
chodzi o to jakie umowy maja podpisane japonce ze szwabami brrr....

trzęsie? ile brakuje chocby do poziomow dolca z czerwca 2010. czyli skoro jest tak beznadziejnie, to czemu nie widac tego tak mocno na wykresach?

jasne , ze dolar to smieć. obecne ceny zywnosci na swiecie to posredn iefekt wlasnie druarek. ale wtedy wiele osob wiwatowalo, bo usrael uratowal swiat od zaglady. niestety, faszyzm gospdoarczy postepuje, a tymi "bilionami dlugu" swiat wreszcie sie przejmie

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
a ja caly czas jestem byczkiem piwo

i dopoki nie zejdzie ponizej 2400 dopoty nim bede ooo

oczywiscie na taki prezent nie licze ale 2600 w celu uzupelnienia zapasow by sie przydalo ale nie wiem czy za duzo nie prosze wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
a ja caly czas jestem byczkiem piwo

i dopoki nie zejdzie ponizej 2400 dopoty nim bede ooo

oczywiscie na taki prezent nie licze ale 2600 w celu uzupelnienia zapasow by sie przydalo ale nie wiem czy za duzo nie prosze wink

ja jestem byczkiem z przymusu , jeszcze nie teraz na zwałkę , a dzisiaj to był dobry czas na zajęcie pozycji , zobaczymy jak skończą usraki , na razie nie wygląda tam najlepiej , ale benek mysle ze rzuci kilka zetonow pod wieczór grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Słodka Pani smile
mura to nie domysły tylko spekulacje , a na giełdzie sie spekuluje, AT traktuje tylko pomocniczo , według AT kurs Astry powinien poleciec na 64 , najblizsze silne wsparcie , a wedug moich spekulacji pofruniemy znowu wysoko , 3 razy wchodziłem w tą spółeczkę i 3 razy wychdziłem z niej z min 50% zyskiem , po raz czwarty liczę na to samo teraz smile
Obecnie trwa skup na 80 no i mamy sternika na spóleczce, moim zdaniem przebijemy ostatnie szczyty , wtedy się zastanowię

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
franek i dolarek smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Astra , promocjs się skończyła , kurs ponizej 80 to była wielka promocja smile
bbz - jestem cierpliwy , nadal stawiam na to ,że porysujemy tu niebo , a ja sobie dzieki temu kupie bilet do New Zeland smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
MCI ooo

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
eldo napisz coś więcej czemu uczepiłeś się tego bbz? jakieś przesłanki??

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Ezquerro
eldo napisz coś więcej czemu uczepiłeś się tego bbz? jakieś przesłanki??

1.Energia odnawialna ,wystarczy porownac ilosc wiatrkow u nas , a np.w Niemczech , ogromny potencjał , spółka zależna od bbz Viatron , takie wiatrai stawia

2.lezy ich projekt na dofinansowanie z UE , teraz po Japonii stawiam na to ,że dostaną dużą kasę bez trudu

3.Od marca sami ruszają z produkcją Skrzatus , potem Wałcz , na energii jeszcze nikt nie stracił

4. Mają opacowaną nową technologię , wartą potencjalnie wiele milionów , teraz po Japoni mogą znaleść chętnych

5. Są też minusy , największe to duże zadłużenie , ryzyko oczywiście istnieje , ale na giełdzie kupuje sie przyszłość smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
no jak tam miski grin

jak nawet Japonia nie pomogla to nic juz nie pomoze ooo

Rysiek ten niedzwiedz co go wklejales juz pewnie umarl z glodu bo juz wtedy byl bardzo glodny piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
wzrasta zmienność na rynkach.
to sugeruje korektę. a skoro dramat w japonii nie wstrząsnął giełdami, to może zrobi to wzrost bezrobocia w hiszpanii. błahy powód? jasne, że tak. i co z tego?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
dobrze, że nie jestem w skórze tych, którzy poubierali się w kredyty we frankach na górce.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
no jak tam miski grin

jak nawet Japonia nie pomogla to nic juz nie pomoze ooo

Rysiek ten niedzwiedz co go wklejales juz pewnie umarl z glodu bo juz wtedy byl bardzo glodny piwo

pisałem ,że jestem bykiem z przymusu , i tsu nami to dobry moment na zajęcie pozycji , dlatego załadowałem się w Astre , ale walut się nie pozbyłem i zgadzam się z Marcinem przy takiej zmienności na rynku nie musi być Japonia , żeby moje niedźwiedzie serce mocniej zabiło smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Trochę dziwny dzisiejszy spadek Yena, z analiz które czytam wynika, że ma mocno rosnąc po tym co się wydarzyło - tak więc dzisiaj to pewnie tylko korekta była.

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Interwencja w Libii wielce prawdopodobna.
Nie przesadzalbym wiec z tym optymizmem, zwlaszcza, ze dzis rozliczenie kontraktow i bylo grane pod to.
Zachod ma jeszcze sporo mejsca do zejscia. To, ze banan czeka to tylko potwierdzenie teorii o usrednianiu sie rynkow. U nich roslo - u nas stalo, u nich spada - u nas stoi.
usdpln - ostatnie przebicie przyspieszonej, prawie rocznej lini oraz silnego oporu na 2.94 na swieczce dziennej moze wskazywac ruch do gory. Potencjal jest, glowna linia trendu to na dzis okolice 3.29.

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Conrad
Trochę dziwny dzisiejszy spadek Yena, z analiz które czytam wynika, że ma mocno rosnąc po tym co się wydarzyło - tak więc dzisiaj to pewnie tylko korekta była.


W nocy na rynku walutowym interweniowaly kraje Grupy G7.

Strona 3 z 31 1 2 3 4 5 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1