|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
A Kadafi trzyma się mocno wbrew nadziejom giełdowym , bo zeby obalic tyrana , trzeba wysłać wojsko, samym bombardowaniem wojny sie nie wygra, no i właśnie ........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
 w koncu jakis zenek ruszyl tym papierem Teraz czekam na dobre wiesci z petrola i bedzie gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
A Kadafi trzyma się mocno wbrew nadziejom giełdowym , bo zeby obalic tyrana , trzeba wysłać wojsko, samym bombardowaniem wojny sie nie wygra, no i właśnie ........ Spokojnie Eldo, jeszcze troche miesa armatniego w postaci walczacego ludu rebelianckiego jest. Za kilka dni tylko, Francuzi, Wlosi i Hamerykanie wspomoga to pospolite ruszenie bronia za kilka miliardow dolcow, oczywiscie w wymianie barterowej (z pozniejszym terminem platnosci) za rope ... za rope poldarmo, ma sie rozumiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Nie ma sie z czego nabijac bo przed emisja musi byc jakies pozytywne info odnosnie petrola(po drugie wierze ze Rysiu wstanie z kolan, moze dlatego ze jestem z Gdyni i nie wtopilem na jego spolkach i machlojkach) ,a wiadomo ze to narazie czysta spekula itd ale trzeba wiedziec kiedy wyskoczyc a nie kupic i zapomniec na rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
na petrolu jestem juz sladowo , swoje zarobilem  , kazda emisja akcji to sieganie po kieszeni akcjonariatu , na tym walorze cwiczono to wielokrotnie , przysłowiowe golenie małp jak ulał tu pasuje co do losów tej hossy , bedzie Q3, to potrwa dalej , nie bedzie , doswiadczymy conajmniej głebokiej korekty , proste Marcin ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
co do losów tej hossy , bedzie Q3, to potrwa dalej , nie bedzie , doswiadczymy conajmniej głebokiej korekty , proste Marcin ?  nie sądzę, a dlaczego? ano piszą o tym w pulsie biznesu, parkietach, i jakieś tam mośki uniwersyteckie głoszą podobne herezje. teraz już wszyscy wiedzą, że jak nie będzie Q3 to będzie armagedon. elegancko, na czyją korzyść działa taka teoria? na tych co zawsze, eskimosi odbiorą od frajerów akcje i potem znów będą pompować indeksy. firmy mają nadwyżki finansowe, wypłacają sowite premie, bo nie wiedzą co robić z hajcem. pole do pompowania surowców czy akcji jest jeszcze spore. ale to tylko moje fanaberie, czas pokaże czyje będzie na wierzchu, pozdro, m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
dokladnie podpisuje sie pod tym co napisal Marcin  Nawet na straganach sie juz mowi o tym ze jak nie bedzie Q3 to PKC na wszystko  A jak wiesz Rysiek wiekszosc nie ma racji... To byloby zbyt proste a rynek nie lubi takich rozwiazan, moze postrasza wszystkich wtedy zeby sie zredukowali i sami odbiora tanio akcje a potem jak juz uspia czujnosc to bedzie to wlasciwe BUM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
co do losów tej hossy , bedzie Q3, to potrwa dalej , nie bedzie , doswiadczymy conajmniej głebokiej korekty , proste Marcin ?  teraz już wszyscy wiedzą, że jak nie będzie Q3 to będzie armagedon. elegancko, na czyją korzyść działa taka teoria? na tych co zawsze, eskimosi odbiorą od frajerów akcje i potem znów będą pompować indeksy. firmy mają nadwyżki finansowe, wypłacają sowite premie, bo nie wiedzą co robić z hajcem. pole do pompowania surowców czy akcji jest jeszcze spore. ale to tylko moje fanaberie, czas pokaże czyje będzie na wierzchu, pozdro, m. LOL  tak dobrze jest teraz w firmach i tak dobrze płacą na etacie ?, toż to platfusy , wygraja w cuglach to u nas , u usrakwów wskazniki kiepskie, europka hm wystarczy przesledzic ostatnie dane o imporcie w Niemczech duzo mówiące sedno jest niezmienne mamy kryzys nadprodukcji , głeboki kryzys , wyjdziemy z niego poprzez nową technologię albo poprzez wojnę.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier?  Ja wkleiłam 29/12/2010 w tym temacie taki artykuł http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/467201,mniej_cukru_na_rynku_ceny_bija_rekordy.html%20grin z 24.11.2010r. Czyli prawie zainwestowałam  bo najważniejsza jest wiedza. Zaliczysz mi tą odpowiedz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kto nie zainwestował w cukier nie może od dziś wyzywać innych od golonych małp. Tym bardziej, że do dziś jest okazja na szybki zysk... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier?  a Astarta to co? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
idiotenhossa w rozkwicie , Portugalia dostanie kasę , chcecie płacić za portugali? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z Astartą to było super posunięcie.  Pytanie nie jest czy mi się chce łożyć na Portugalię, pytanie jest czy Niemcom się będzie chciało robić kolejny bail-out. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier?  a Astarta to co?  I widzisz cos narobil spekulancie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
impet wzrostu euro na edku wygasa , stawiam teraz na ruch powrotny 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|