Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 31 1 2 3 4 5 6 7 30 31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
A Kadafi trzyma się mocno wbrew nadziejom giełdowym , bo zeby obalic tyrana , trzeba wysłać wojsko, samym bombardowaniem wojny sie nie wygra, no i właśnie ........

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
bbz ooo kasa

cierpliwosci dalej cool

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
piwo w koncu jakis zenek ruszyl tym papierem
Teraz czekam na dobre wiesci z petrola i bedzie gitara hura

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by ELDORADO
A Kadafi trzyma się mocno wbrew nadziejom giełdowym , bo zeby obalic tyrana , trzeba wysłać wojsko, samym bombardowaniem wojny sie nie wygra, no i właśnie ........

Spokojnie Eldo, jeszcze troche miesa armatniego w postaci walczacego ludu rebelianckiego jest. Za kilka dni tylko, Francuzi, Wlosi i Hamerykanie wspomoga to pospolite ruszenie bronia za kilka miliardow dolcow, oczywiscie w wymianie barterowej (z pozniejszym terminem platnosci) za rope ... za rope poldarmo, ma sie rozumiec.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by Domingos
piwo w koncu jakis zenek ruszyl tym papierem
Teraz czekam na dobre wiesci z petrola i bedzie gitara hura
Są dobre wieści: http://pb.pl/a/2011/03/22/Petrolinvest_znow_szykuje_emisje
Nowa emisja i gitara laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Originally Posted by qbasmuggy
Originally Posted by Domingos
piwo w koncu jakis zenek ruszyl tym papierem
Teraz czekam na dobre wiesci z petrola i bedzie gitara hura
Są dobre wieści: http://pb.pl/a/2011/03/22/Petrolinvest_znow_szykuje_emisje
Nowa emisja i gitara laugh


Nie ma sie z czego nabijac bo przed emisja musi byc jakies pozytywne info odnosnie petrola(po drugie wierze ze Rysiu wstanie z kolan, moze dlatego ze jestem z Gdyni i nie wtopilem na jego spolkach i machlojkach) ,a wiadomo ze to narazie czysta spekula itd ale trzeba wiedziec kiedy wyskoczyc a nie kupic i zapomniec na rok

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
na petrolu jestem juz sladowo , swoje zarobilem smile , kazda emisja akcji to sieganie po kieszeni akcjonariatu , na tym walorze cwiczono to wielokrotnie , przysłowiowe golenie małp jak ulał tu pasuje

co do losów tej hossy , bedzie Q3, to potrwa dalej , nie bedzie , doswiadczymy conajmniej głebokiej korekty , proste Marcin ? smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
co do losów tej hossy , bedzie Q3, to potrwa dalej , nie bedzie , doswiadczymy conajmniej głebokiej korekty , proste Marcin ? smile

nie sądzę,
a dlaczego?
ano piszą o tym w pulsie biznesu, parkietach, i jakieś tam mośki uniwersyteckie głoszą podobne herezje.
teraz już wszyscy wiedzą, że jak nie będzie Q3 to będzie armagedon.
elegancko, na czyją korzyść działa taka teoria? na tych co zawsze, eskimosi odbiorą od frajerów akcje i potem znów będą pompować indeksy.
firmy mają nadwyżki finansowe, wypłacają sowite premie, bo nie wiedzą co robić z hajcem. pole do pompowania surowców czy akcji jest jeszcze spore.
ale to tylko moje fanaberie, czas pokaże czyje będzie na wierzchu,
pozdro, m.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
dokladnie podpisuje sie pod tym co napisal Marcin piwo

Nawet na straganach sie juz mowi o tym ze jak nie bedzie Q3 to PKC na wszystko smile A jak wiesz Rysiek wiekszosc nie ma racji...
To byloby zbyt proste a rynek nie lubi takich rozwiazan, moze postrasza wszystkich wtedy zeby sie zredukowali i sami odbiora tanio akcje a potem jak juz uspia czujnosc to bedzie to wlasciwe BUM

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
Originally Posted by ELDORADO
co do losów tej hossy , bedzie Q3, to potrwa dalej , nie bedzie , doswiadczymy conajmniej głebokiej korekty , proste Marcin ? smile

teraz już wszyscy wiedzą, że jak nie będzie Q3 to będzie armagedon.
elegancko, na czyją korzyść działa taka teoria? na tych co zawsze, eskimosi odbiorą od frajerów akcje i potem znów będą pompować indeksy.
firmy mają nadwyżki finansowe, wypłacają sowite premie, bo nie wiedzą co robić z hajcem. pole do pompowania surowców czy akcji jest jeszcze spore.
ale to tylko moje fanaberie, czas pokaże czyje będzie na wierzchu,
pozdro, m.

LOL grin tak dobrze jest teraz w firmach i tak dobrze płacą na etacie ?, toż to platfusy , wygraja w cuglach

to u nas , u usrakwów wskazniki kiepskie, europka hm wystarczy przesledzic ostatnie dane o imporcie w Niemczech duzo mówiące

sedno jest niezmienne mamy kryzys nadprodukcji , głeboki kryzys , wyjdziemy z niego poprzez nową technologię albo poprzez wojnę.....

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier? smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Conrad
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier? smile


Ja wkleiłam 29/12/2010 w tym temacie taki artykuł
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/467201,mniej_cukru_na_rynku_ceny_bija_rekordy.html%20grin z 24.11.2010r.

Czyli prawie zainwestowałam laugh bo najważniejsza jest wiedza. Zaliczysz mi tą odpowiedz ? grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kto nie zainwestował w cukier nie może od dziś wyzywać innych od golonych małp. Tym bardziej, że do dziś jest okazja na szybki zysk... smirk

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Conrad
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier? smile

a Astarta to co? grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
idiotenhossa w rozkwicie , Portugalia dostanie kasę , chcecie płacić za portugali? grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z Astartą to było super posunięcie. toast

Pytanie nie jest czy mi się chce łożyć na Portugalię, pytanie jest czy Niemcom się będzie chciało robić kolejny bail-out. smile

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Conrad
A zainwestowal ktos kilka miesiecy temu... w cukier? smile

a Astarta to co? grin


I widzisz cos narobil spekulancie ? aplauz worek



Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
A borek znow szaleje hura aplauz

Spolka tego Milenium grin worek worek worek

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
impet wzrostu euro na edku wygasa , stawiam teraz na ruch powrotny ooo

Strona 5 z 31 1 2 3 4 5 6 7 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, burbon, rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma, 11kera11), 2,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1