Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Znowu Joker i handi nie wejdzie tongue

Jeszcze niech po 4 jokery wprowadza laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
teraz Tai musi pokonac Kinga jako RT

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Znowu tr/ puke

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ja nie wiem po co im jokery. Juz taka awantura o to byla i dalej
barany nie zniosa tego.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
a dzieki tn mialem wink myslalem ze na czyms innym lecicie

dawac po hc boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Brawo Danny piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
wilki -11.5 hura

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
laugh laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wilki piwo 1 typ na luzaku oby sezon byl znowu profitowy jak 2009 ,2009 i 2010 tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wycofal Chris Feda w 15. Szkoda tych co go mieli z Kasperem

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Amir_Khan
Wycofal Chris Feda w 15. Szkoda tych co go mieli z Kasperem
przeciez siadlo ;>

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Aaaaaaaa teraz widze ze go nie dal w 15 tongue to piwo

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
było -4.5/ kasa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Brawo panowie.. pierwszy w sezonie becik siadl.. dobra wrozba piwo grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Sezon MLB zbliża się nie ubłagania dlatego warto by reaktywować Pick The Dog , dlatego zapraszam chętnych do udziału i dyskusji w temacie Dyskusja o konkursie , a gdybyście mieli chęć po dyskutować o rozgrywkach w tym sezonie to temat poświęcony temu jest TUTAJ

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
[quoteO tłumikach mówią zagraniczne gwiazdy:

NICKI PEDERSEN: - Tak, bo nie mam wyboru. Muszę podporządkować się decyzji FIM. Jestem jednak przeciwny ich stosowaniu. Nowe tłumiki powinny przejść większą liczbę testów.

RUNE HOLTA: - Tak, bo muszę się wywiązać ze swoich kontraktów. Nie wyobrażam sobie sytuacji, abym miał przez rok pauzować. Pozostało mi przecież tylko kilka lat startów.

EMIL SAJFUTDINOW: - Tak. Sprawdzałem je dokładnie i nie mam z nimi problemów. Pracują bez zarzutu.

ANDREAS JONSSON: - Tak, ale nie jestem do nich przekonany. W listopadzie podpisaliśmy umowy, w których zaakceptowaliśmy regulamin GP i teraz niewiele da się zrobić.

KENNETH BJERRE: - Tak. To dobry sprzęt. Sporo czasu poświęciłem na ich testowanie i działają poprawnie. Nie zauważyłem, by wpływały na większą liczbę defektów.

HANS ANDERSEN: - Tak, ale mam do nich zastrzeżenia. Na niektórych torach zdecydowanie łatwiej prowadził się motocykl, kiedy używa się starych tłumików. Ze zmianami można było poczekać, a tak mamy do czynienia z chaosem.

GREG HANCOCK: - Tak, ale lepiej by było, gdyby nowy sprzęt został wprowadzony w kolejnych sezonach. W tym roku mógłby zostać udoskonalony. Zostaliśmy jednak zmuszeni przez FIM do ich używania.

CHRIS HOLDER: - Tak, bo nie mam wyjścia. Po prostu muszę z nich korzystać, podobnie jak inni zawodnicy. Nowe tłumiki bardziej redukują hałas. Dla jednych to zaleta, dla innych wada.][/quote]

za espeedway.pl


Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
a nasi nieugięci w swoim postanowieniu. Wątpię też, żeby FIM się wycofał ze swojego postanowienia. Ciekawe jak to wszystko się zakończy bo liga coraz bliżej. GP w LEsznie bez Polaków i przy pustych trybunach smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wiadomo ze sie nie wycofa bo nie beda robic z siebie pastuchow.
Witkowski rozegral ta partie szachow niczym wytrawny gracz.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
to co Amir, w tym sezonie tylko Polacy w Naszej lidze, a odpuszczamy wszystkie miedzynarodowe imprezy?? troche nierealnie to brzmi smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by szpak007
to co Amir, w tym sezonie tylko Polacy w Naszej lidze, a odpuszczamy wszystkie miedzynarodowe imprezy?? troche nierealnie to brzmi smile

To by było coś WIELKIEGO!

Co by zrobiły te wszystkie biedne gwiazdki bez polskiej ligi ?! No pytam co? Jakby śpiewał ten chór z norwegiem na czele?

Bo raczej z ligi szwedzkiej i tak (ponoć) nieopłacalnego GP nikt by nie był w stanie się utrzymać tak godnie jak do tej pory. Bo jak powszechnie wiadomo MY płacimy krocie w porównaniu do innych.

Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, poozon, Lukasz111, betowiec, kamel), 2,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1