|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Znowu Joker i handi nie wejdzie Jeszcze niech po 4 jokery wprowadza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
teraz Tai musi pokonac Kinga jako RT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Znowu tr/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ja nie wiem po co im jokery. Juz taka awantura o to byla i dalej barany nie zniosa tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
a dzieki tn mialem  myslalem ze na czyms innym lecicie dawac po hc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Brawo Danny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
wilki -11.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wilki  1 typ na luzaku oby sezon byl znowu profitowy jak 2009 ,2009 i 2010 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wycofal Chris Feda w 15. Szkoda tych co go mieli z Kasperem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Wycofal Chris Feda w 15. Szkoda tych co go mieli z Kasperem przeciez siadlo ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Aaaaaaaa teraz widze ze go nie dal w 15  to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
było -4.5/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Brawo panowie.. pierwszy w sezonie becik siadl.. dobra wrozba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Sezon MLB zbliża się nie ubłagania dlatego warto by reaktywować Pick The Dog , dlatego zapraszam chętnych do udziału i dyskusji w temacie Dyskusja o konkursie , a gdybyście mieli chęć po dyskutować o rozgrywkach w tym sezonie to temat poświęcony temu jest TUTAJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
[quoteO tłumikach mówią zagraniczne gwiazdy:
NICKI PEDERSEN: - Tak, bo nie mam wyboru. Muszę podporządkować się decyzji FIM. Jestem jednak przeciwny ich stosowaniu. Nowe tłumiki powinny przejść większą liczbę testów.
RUNE HOLTA: - Tak, bo muszę się wywiązać ze swoich kontraktów. Nie wyobrażam sobie sytuacji, abym miał przez rok pauzować. Pozostało mi przecież tylko kilka lat startów.
EMIL SAJFUTDINOW: - Tak. Sprawdzałem je dokładnie i nie mam z nimi problemów. Pracują bez zarzutu.
ANDREAS JONSSON: - Tak, ale nie jestem do nich przekonany. W listopadzie podpisaliśmy umowy, w których zaakceptowaliśmy regulamin GP i teraz niewiele da się zrobić.
KENNETH BJERRE: - Tak. To dobry sprzęt. Sporo czasu poświęciłem na ich testowanie i działają poprawnie. Nie zauważyłem, by wpływały na większą liczbę defektów.
HANS ANDERSEN: - Tak, ale mam do nich zastrzeżenia. Na niektórych torach zdecydowanie łatwiej prowadził się motocykl, kiedy używa się starych tłumików. Ze zmianami można było poczekać, a tak mamy do czynienia z chaosem.
GREG HANCOCK: - Tak, ale lepiej by było, gdyby nowy sprzęt został wprowadzony w kolejnych sezonach. W tym roku mógłby zostać udoskonalony. Zostaliśmy jednak zmuszeni przez FIM do ich używania.
CHRIS HOLDER: - Tak, bo nie mam wyjścia. Po prostu muszę z nich korzystać, podobnie jak inni zawodnicy. Nowe tłumiki bardziej redukują hałas. Dla jednych to zaleta, dla innych wada.][/quote]
za espeedway.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
a nasi nieugięci w swoim postanowieniu. Wątpię też, żeby FIM się wycofał ze swojego postanowienia. Ciekawe jak to wszystko się zakończy bo liga coraz bliżej. GP w LEsznie bez Polaków i przy pustych trybunach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wiadomo ze sie nie wycofa bo nie beda robic z siebie pastuchow. Witkowski rozegral ta partie szachow niczym wytrawny gracz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
to co Amir, w tym sezonie tylko Polacy w Naszej lidze, a odpuszczamy wszystkie miedzynarodowe imprezy?? troche nierealnie to brzmi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
to co Amir, w tym sezonie tylko Polacy w Naszej lidze, a odpuszczamy wszystkie miedzynarodowe imprezy?? troche nierealnie to brzmi  To by było coś WIELKIEGO! Co by zrobiły te wszystkie biedne gwiazdki bez polskiej ligi ?! No pytam co? Jakby śpiewał ten chór z norwegiem na czele? Bo raczej z ligi szwedzkiej i tak (ponoć) nieopłacalnego GP nikt by nie był w stanie się utrzymać tak godnie jak do tej pory. Bo jak powszechnie wiadomo MY płacimy krocie w porównaniu do innych.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|