Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 29 1 2 10 11 12 13 14 28 29
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
byłaby by pefka na gości,szkoda dobrze2/wystawią na angoli

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
Quote
Tober sie wystraszyl i nie wystawil kursow na sparing.Szkoda.

To jeszcze idzie zrozumieć... Tylko czemu nie ma całosezonówek na H2H nigdzie, czekam już długo a nie mogę się coś doczekać.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ja tez czekam. na razie betsafe wystawilo jednego babola. I dwa inne podobne ale po mniejszych kursach smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
na dlugoterminowki.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Amir_Khan
Ja tez czekam. na razie betsafe wystawilo jednego babola. I dwa inne podobne ale po mniejszych kursach smile



trzeba czekac za innymi bukami bo w tym gownie nie da sie normalnie grac

Czuje lokaty darmowe grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by norbax
byłaby by pefka na gości,szkoda dobrze2/wystawią na angoli
w szczegolnosci, ze jedzie Piotr "zawsze upadek w meczu" Protasiewicz, a to bedzie jego sezon wg zapewnien Cieslaka wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Amir_Khan
Ja tez czekam. na razie betsafe wystawilo jednego babola. I dwa inne podobne ale po mniejszych kursach smile



trzeba czekac za innymi bukami bo w tym gownie nie da sie normalnie grac

Czuje lokaty darmowe grin

Normalnie sie nie da smile Ale zawsze lepsze to niz nic smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78

Quote
trzeba czekac za innymi bukami bo w tym gownie nie da sie normalnie grac

Czuje lokaty darmowe

W tamtym sezonie za dużo było tych lokat i pewnie przez to teraz nie będzie już tak ciekawej oferty. Betsafe to raczej nie bardzo do gry się nadaje wink Dobrze ja mykam i tak dzisiaj za dużo tutaj postów napisałem pewnie przez następne półroku nie zbliżę się do tej ilości. pozdrawiam krzychu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
juz nie przesadzajcie z tymi promocjami/lokatami, w zeszlym roku tez byla "promocja" - kto wyzej w sezonie Polonia-Wlokniarz tongue

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by Linc
Originally Posted by norbax
byłaby by pefka na gości,szkoda dobrze2/wystawią na angoli
w szczegolnosci, ze jedzie Piotr "zawsze upadek w meczu" Protasiewicz, a to bedzie jego sezon wg zapewnien Cieslaka wink
laugh
pamiętacie zakład na u/o 1.5 upadków Emila w tobecie to był cyrk

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Emil w tym roku bedzie vicemistrzem swiata.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by piter013
[quoteO tłumikach mówią zagraniczne gwiazdy:

NICKI PEDERSEN: - Tak, bo nie mam wyboru. Muszę podporządkować się decyzji FIM. Jestem jednak przeciwny ich stosowaniu. Nowe tłumiki powinny przejść większą liczbę testów.

RUNE HOLTA: - Tak, bo muszę się wywiązać ze swoich kontraktów. Nie wyobrażam sobie sytuacji, abym miał przez rok pauzować. Pozostało mi przecież tylko kilka lat startów.

EMIL SAJFUTDINOW: - Tak. Sprawdzałem je dokładnie i nie mam z nimi problemów. Pracują bez zarzutu.

ANDREAS JONSSON: - Tak, ale nie jestem do nich przekonany. W listopadzie podpisaliśmy umowy, w których zaakceptowaliśmy regulamin GP i teraz niewiele da się zrobić.

KENNETH BJERRE: - Tak. To dobry sprzęt. Sporo czasu poświęciłem na ich testowanie i działają poprawnie. Nie zauważyłem, by wpływały na większą liczbę defektów.

HANS ANDERSEN: - Tak, ale mam do nich zastrzeżenia. Na niektórych torach zdecydowanie łatwiej prowadził się motocykl, kiedy używa się starych tłumików. Ze zmianami można było poczekać, a tak mamy do czynienia z chaosem.

GREG HANCOCK: - Tak, ale lepiej by było, gdyby nowy sprzęt został wprowadzony w kolejnych sezonach. W tym roku mógłby zostać udoskonalony. Zostaliśmy jednak zmuszeni przez FIM do ich używania.

CHRIS HOLDER: - Tak, bo nie mam wyjścia. Po prostu muszę z nich korzystać, podobnie jak inni zawodnicy. Nowe tłumiki bardziej redukują hałas. Dla jednych to zaleta, dla innych wada.]

za espeedway.pl

[/quote]

no tak sa huj... ale jestem na TAK co za hipokryci pawia

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by Linc
Originally Posted by norbax
byłaby by pefka na gości,szkoda dobrze2/wystawią na angoli
w szczegolnosci, ze jedzie Piotr "zawsze upadek w meczu" Protasiewicz, a to bedzie jego sezon wg zapewnien Cieslaka wink


pepe juz 1 dzwon tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 514
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 514
czy oprócz Tobetu gdzieś jeszcze są wystawiane kursy na sparingowe mecze w Anglii

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
na razie nie

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
J.Davidsson strzał w 10/znowu go robią juniorzy

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by norbax
J.Davidsson strzał w 10/znowu go robią juniorzy

Jeszcze się odrodzi laugh około września

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by piter013
Originally Posted by norbax
J.Davidsson strzał w 10/znowu go robią juniorzy

Jeszcze się odrodzi laugh około września
i to jeszcze u siebie puke

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
0,0,0 /prawie komplet graty

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na razie nikt sie nie spieszy z wystawieniem BEL.

Strona 12 z 29 1 2 10 11 12 13 14 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, burbon, rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma, 11kera11), 2,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1