Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
#455475 03/12/2005 14:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Podałem nazwe użytkownika. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok.

Bonus: Unibet
#455476 03/12/2005 17:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Jestem zaniepokojony, wysłałem już im drugiego maila a bonusu jak nie było tak nie ma. Do supportu można pisać w języku polskim bo z tego wszystkiego to juz sam nie wiem.

#455477 04/12/2005 09:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jeszcze jedno pytanie-czy orientujecie sie jak wyglada sytuacja z zakladami live bo jak narazie to widze ze nie wyglada to zbyt okazale-kiedy rusza pelna para ??? a moze to juz tak zostanie??

#455478 04/12/2005 09:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
jeszcze jedno pytanie-czy orientujecie sie jak wyglada sytuacja z zakladami live bo jak narazie to widze ze nie wyglada to zbyt okazale-kiedy rusza pelna para ??? a moze to juz tak zostanie??
Powiem tak:
Jest lepiej niż było bo ich ofertaw tym kierunku była uboga, ale coś ruszyło i miejmy nadzije że tak zostanie a nawet będzie lepiej. Nie ma się co łudzić ale napewno w najbliszym czasie nie dorównają np. BAW

#455479 04/12/2005 11:14
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
jeszcze nie wplacalem na konto wogle i mam pytanie czy jak dzis wplace ekarta na konto to mi od razu w expekcie zaksieguja sume i bede mogl grac czy dopiero w poniedzialek,np. w unibecie bez znaczenia jest dzien tyg. ale gdzie indziej roznie bywalo a jak jest w expekcie wie ktos ?

#455480 04/12/2005 11:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to ja do powyzszego pytania dokladam swoje jezeli jutro dokonam wplaty gotowka poprzez PKO BP wplaty gotowki na konto expekta kiedy moge liczyc ze dotra na moje konto w expie???

#455481 04/12/2005 11:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
z kazdej karty kredytowej jak wplacasz do buka kase to masz ja w ulamku sekundy na koncie. tak mialem w expekcie i innych bukach

#455482 04/12/2005 11:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
no to ja do powyzszego pytania dokladam swoje jezeli jutro dokonam wplaty gotowka poprzez PKO BP wplaty gotowki na konto expekta kiedy moge liczyc ze dotra na moje konto w expie???
Ja jak wpłacam z mało znanego banku rano to po podłudniu mam juz na koncie, tak samo z wypłątą, nie dłużej jak jeden dzień

#455483 04/12/2005 11:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to extra!!! jutro cisne z samego rana -wielkie dzieki Myszko!!!

#455484 04/12/2005 12:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Quote
z kazdej karty kredytowej jak wplacasz do buka kase to masz ja w ulamku sekundy na koncie. tak mialem w expekcie i innych bukach

ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ?

#455485 04/12/2005 13:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ? [/quote]

A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund.

#455486 04/12/2005 19:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
witam, mam takie male pytanko, czy bonus w expekcie to jeszcze aktualny jest czy juz go zdjeli ?? dziek iz gory za odpowiedz oraz pozdrawiam

#455487 04/12/2005 19:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
witam, mam takie male pytanko, czy bonus w expekcie to jeszcze aktualny jest czy juz go zdjeli ?? dziek iz gory za odpowiedz oraz pozdrawiam
NIE MA JUZ

#455488 04/12/2005 19:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ?

A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund. [/quote]
No właśnie, ja też jestem ciekaw jakie buki tam mają, bo pierwsze słyszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To jest właśnie plus "kart", że kasa jest 24h możliwa do wpłaty!!!

#455489 04/12/2005 19:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ?

A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund. [/quote]

#455490 05/12/2005 09:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Ma takie pytania odnosnie expekta:
1. Czy mozna do nich wplacac karta VISA ELECTRON z Inteligo??
2. Czy pieniadze wyplaca sie tylko na karte czy mozna tez zlecic wyplate przelewem??

#455491 05/12/2005 11:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no panowie dzis pierwszy raz wplacilem kase do expekta o godzinei 10.00 gotowka poprzez PKP BP jestem ciekawy kiedy mi to zafiksuja na swoim koncie- jak tylko to uczynia powiadomie was mysle ze bedzie to ciekawe doswiadczenie dla tych co chca grac!!! a opinie sa rozne od takich ze jeszcze dzis do takich ze za pare dni-pozdrawiam

#455492 05/12/2005 12:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Quote
Quote
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ?

A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund.
No właśnie, ja też jestem ciekaw jakie buki tam mają, bo pierwsze słyszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To jest właśnie plus "kart", że kasa jest 24h możliwa do wpłaty!!! [/quote]

prawde powiedziawszy juz bardzo dawno dokonywalem wplaty karta,gdyz nie bylo takiej koniecznosci (w miedzyczasie same wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />)ale chyba dotyczylo to sportingbet i bet- at(teraz sa juz zmienione systemy )

#455493 05/12/2005 16:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
Wypłacał już ktoś z Was na ekarte z mBank-u w expekt.com
jak długo trwa taka realizacja>?
Proszę o Odp'

#455494 05/12/2005 16:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
Quote
Wypłacał już ktoś z Was na ekarte z mBank-u w expekt.com
jak długo trwa taka realizacja>?
Proszę o Odp'
W Czwartek zleciłem przelew po południu i jak narzie echo,hm...?

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1