|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Podałem nazwe użytkownika. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Jestem zaniepokojony, wysłałem już im drugiego maila a bonusu jak nie było tak nie ma. Do supportu można pisać w języku polskim bo z tego wszystkiego to juz sam nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jeszcze jedno pytanie-czy orientujecie sie jak wyglada sytuacja z zakladami live bo jak narazie to widze ze nie wyglada to zbyt okazale-kiedy rusza pelna para ??? a moze to juz tak zostanie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
jeszcze jedno pytanie-czy orientujecie sie jak wyglada sytuacja z zakladami live bo jak narazie to widze ze nie wyglada to zbyt okazale-kiedy rusza pelna para ??? a moze to juz tak zostanie?? Powiem tak: Jest lepiej niż było bo ich ofertaw tym kierunku była uboga, ale coś ruszyło i miejmy nadzije że tak zostanie a nawet będzie lepiej. Nie ma się co łudzić ale napewno w najbliszym czasie nie dorównają np. BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
jeszcze nie wplacalem na konto wogle i mam pytanie czy jak dzis wplace ekarta na konto to mi od razu w expekcie zaksieguja sume i bede mogl grac czy dopiero w poniedzialek,np. w unibecie bez znaczenia jest dzien tyg. ale gdzie indziej roznie bywalo a jak jest w expekcie wie ktos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to ja do powyzszego pytania dokladam swoje jezeli jutro dokonam wplaty gotowka poprzez PKO BP wplaty gotowki na konto expekta kiedy moge liczyc ze dotra na moje konto w expie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
z kazdej karty kredytowej jak wplacasz do buka kase to masz ja w ulamku sekundy na koncie. tak mialem w expekcie i innych bukach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
no to ja do powyzszego pytania dokladam swoje jezeli jutro dokonam wplaty gotowka poprzez PKO BP wplaty gotowki na konto expekta kiedy moge liczyc ze dotra na moje konto w expie??? Ja jak wpłacam z mało znanego banku rano to po podłudniu mam juz na koncie, tak samo z wypłątą, nie dłużej jak jeden dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to extra!!! jutro cisne z samego rana -wielkie dzieki Myszko!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
z kazdej karty kredytowej jak wplacasz do buka kase to masz ja w ulamku sekundy na koncie. tak mialem w expekcie i innych bukach ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ? [/quote]
A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
witam, mam takie male pytanko, czy bonus w expekcie to jeszcze aktualny jest czy juz go zdjeli ?? dziek iz gory za odpowiedz oraz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
witam, mam takie male pytanko, czy bonus w expekcie to jeszcze aktualny jest czy juz go zdjeli ?? dziek iz gory za odpowiedz oraz pozdrawiam NIE MA JUZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ? A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund. [/quote] No właśnie, ja też jestem ciekaw jakie buki tam mają, bo pierwsze słyszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To jest właśnie plus "kart", że kasa jest 24h możliwa do wpłaty!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ? A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund. [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
Ma takie pytania odnosnie expekta: 1. Czy mozna do nich wplacac karta VISA ELECTRON z Inteligo?? 2. Czy pieniadze wyplaca sie tylko na karte czy mozna tez zlecic wyplate przelewem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no panowie dzis pierwszy raz wplacilem kase do expekta o godzinei 10.00 gotowka poprzez PKP BP jestem ciekawy kiedy mi to zafiksuja na swoim koncie- jak tylko to uczynia powiadomie was mysle ze bedzie to ciekawe doswiadczenie dla tych co chca grac!!! a opinie sa rozne od takich ze jeszcze dzis do takich ze za pare dni-pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
ale jak w sobote lub niedziele wplacasz to u niektorych bukow ksieguja dopiero w poniedzialek i pytanie jak jest w expekcie i jaka prowizje od wplaty pobieraja ? A o jakich bukach w tym momencie mowisz? Bo ja sie jeszcze z takim nie spotkalem, a transfery gotowkowe (robie tylko e-karta i moneybookerem) realizuje w wiekszosci w weekendy i nigdy nie mialem problemu zeby czekac na kase dluzej niz kilka sekund. No właśnie, ja też jestem ciekaw jakie buki tam mają, bo pierwsze słyszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To jest właśnie plus "kart", że kasa jest 24h możliwa do wpłaty!!! [/quote] prawde powiedziawszy juz bardzo dawno dokonywalem wplaty karta,gdyz nie bylo takiej koniecznosci (w miedzyczasie same wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />)ale chyba dotyczylo to sportingbet i bet- at(teraz sa juz zmienione systemy )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160 |
Wypłacał już ktoś z Was na ekarte z mBank-u w expekt.com jak długo trwa taka realizacja>? Proszę o Odp'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160 |
Wypłacał już ktoś z Was na ekarte z mBank-u w expekt.com jak długo trwa taka realizacja>? Proszę o Odp' W Czwartek zleciłem przelew po południu i jak narzie echo,hm...?
|
|
|
Link skopiowany do schowka