|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
ey bez kitu. wplacilem 100zl, i albo bede mial 200 zl albo przegram moje 100 zl ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
ey bez kitu. wplacilem 100zl, i albo bede mial 200 zl albo przegram moje 100 zl ? No co Ty. Albo będziesz miał 200 kilka (100 postawione plus wygrana plus 100 z promocji), albo - jeśli przegrasz pierwszy zakład - będziesz miał 100 wynikające z promocji. Którę będziesz musiał obrócić jeszcze 5x. I już. Proste. -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
no to jak nie obruce 5x to przegram !! bo nie moge tego wybrac, ale walek !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
no to jak nie obruce 5x to przegram !! bo nie moge tego wybrac, ale walek !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli spodziewałeś się jeszcze kwiatów do domu to chyba rzeczywiście wałek... -- pzdr.bcn1899 *Madrid, cabrón, saluda al campeón*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
trezba obrócić depozyt i bonus czyli
musisz postawić razem za 600zł
czyli np. 6x100zł a jak mam na koncie 10.000 to co wtedy???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> jak masz 10tys to nie łaś się na parę złotych smiesza mnie takie posty... niech cie nie smiesza jest to zalozenie czysto teoretyczne ale mozliwe- rowniez sadze ze gra tu jest nie warta swieczki chyba ze jest tak jak pisze powyzej kolega ze wystarczy obrocic kwota 600 zl- pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
niech cie nie smiesza jest to zalozenie czysto teoretyczne ale mozliwe- rowniez sadze ze gra tu jest nie warta swieczki chyba ze jest tak jak pisze powyzej kolega ze wystarczy obrocic kwota 600 zl- pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak jak zacytowałem wypowiedź supportu. Obrócić trzeba 3x depozytem i 3x bonusem. Pierwszy zakład liczy się do obrotu. -- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
mam jescze takie pytanie , postawilem dzis na Federera, i wyslalem e maila z moim numerem i Bonus 100zl, ale nie musialem napisac na co stawiam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
mam jescze takie pytanie , postawilem dzis na Federera, i wyslalem e maila z moim numerem i Bonus 100zl, ale nie musialem napisac na co stawiam ? pisze wyraźnie na stronie... nie musiałeś napisać na co stawiasz. wystarczy, że wysłałeś taką wiadomość jak mówisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
Ok thx, to teraz jak mi dadza bonus to bede mial 205 zl i bede mogl postawic 2 kupony i jak wejda to zostanie mi tylko 3 mecze jescze do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???:))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Ok thx, to teraz jak mi dadza bonus to bede mial 205 zl i bede mogl postawic 2 kupony i jak wejda to zostanie mi tylko 3 mecze jescze do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???:)) Tak dla pełnej jasności, tylko raz masz obowiązek postawić za (bezpieczną) 100. Potem możesz grać i po złotówce ;-) byle obrócić wymaganą kwotą. -- pzdr.bcn1899 *tots units fem força*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
[quote Tak dla pełnej jasności, tylko raz masz obowiązek postawić za (bezpieczną) 100. Potem możesz grać i po złotówce ;-) byle obrócić wymaganą kwotą.
[/quote]
serio ? nie wiedzialem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
Czyli Teraz moge albo grac 100 zl 1 mecZ:) albo po 10 zl 2 mecze itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tlyko zeby 500 zl obrucic ? a jak przegram wszysko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43 |
Jak przegrasz wszystko to znaczy ze sie do tego nie nadajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym owszem - stawia sie pierwszy kupon za 100zl pozniej mozna np 500x1zl. Juz bylo to powiedziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Wiecie co, to są jaja, toć tutaj to chyba połowa dzieciaków! Co tutaj niektórzy nawypisywali to są jakieś kpiny. Określić bardzo dobrą promocję wałkiem to ja nie wiem jak można. Ja to bym się nawet nigdy nie spodziewał ze strony expa takiego bonusa a kolesie wałkiem to nazywają. A obrót 3 razy (tylko 3 razy!) bonusem dla wszystkich użytkowników toć to jest bardzo dobra propozycja z ich strony. I przestańcie cudować z tymi pytaniami, bo wystarczy raz przeczytać warunki promocji i wszycho jest jasne. A tu co chwila ktoś pyta ile i czy ma obracać i co dostanie. Zabawy dzieci w piaskownicy normalnie!!! "Jeśli spodziewałeś się jeszcze kwiatów do domu to chyba rzeczywiście wałek..." a to mi się bardzo podobało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam, ale tylko tych o zdrowych zmysłach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
A obrót 3 razy (tylko 3 razy!) bonusem dla wszystkich użytkowników
chyba czytac nie umiesz dzieciaku, tam pisze ubrucic 3 razy bunusem i depozytem ^^ wracamy sie do przedszkola uczyc sie czytac. co za noobek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Cóż, jak zapewne zauważyłeś większość naprawdę nie wiedziała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z drugiej strony, (to już nie do Ciebie Kuerten.JG) nie wiem jaka jest średnia wieku userów, ale zajęcia z czytania ze zrozumieniem przydałyby się nie jednemu... -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
A obrót 3 razy (tylko 3 razy!) bonusem dla wszystkich użytkowników
chyba czytac nie umiesz dzieciaku, tam pisze ubrucic 3 razy bunusem i depozytem ^^ wracamy sie do przedszkola uczyc sie czytac. co za noobek Bossze, pisząc "bonusem" miałem na myśli promocję, czyli deposyt+bonus. Jak napisałem tamtego posta i zobaczyłem, że użyłem słowa "bonus" to od razu wiedziałem, że znajdzie się jakiś "inteligent" co zacznie kontrować. Tyle razy już to było wyjaśniane i temat skończony!!! Ps: "Obrucić" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> "wracamy sie do przedszkola" dobrze napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Cóż, jak zapewne zauważyłeś większość naprawdę nie wiedziała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z drugiej strony, (to już nie do Ciebie Kuerten.JG) nie wiem jaka jest średnia wieku userów, ale zajęcia z czytania ze zrozumieniem przydałyby się nie jednemu... -- pzdr.bcn1899 *som i serem* O właśnie, kolegi posty mi się bardzo podobają, w csłym temacie pisał tylko sensownie i konkretnie.Takich tu więcej! Aha, i YAAHO też bardzo dobrą robotę robi dla Świata bukmacherstwa. A kolega "niekumaty" niech jeszcze raz przeczyta to może zrozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.
Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany obrot.
CZLOWIEKU OGARNI SIE ! I WRACAJ DO PRZEDSZKOLA !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.
Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany obrot.
CZLOWIEKU OGARNI SIE ! I WRACAJ DO PRZEDSZKOLA ! Wiem, że już przesadzam z tymi bezproduktywnymi postami, ale koleś mnie rozwala. On naprawdę nic nie kuma z tego co tu się piszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ps: "ogarni" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no leje, "ogarni". Wpisuję "ogarni" i "obrucić" w Wordzie a on mi podkreśla to, hm... czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|