Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
#455655 06/01/2006 14:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
ey bez kitu. wplacilem 100zl, i albo bede mial 200 zl albo przegram moje 100 zl ?

Bonus: Unibet
#455656 06/01/2006 14:26
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
ey bez kitu. wplacilem 100zl, i albo bede mial 200 zl albo przegram moje 100 zl ?

No co Ty. Albo będziesz miał 200 kilka (100 postawione plus wygrana plus 100 z promocji), albo - jeśli przegrasz pierwszy zakład - będziesz miał 100 wynikające z promocji. Którę będziesz musiał obrócić jeszcze 5x. I już. Proste.

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#455657 06/01/2006 14:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
no to jak nie obruce 5x to przegram !! bo nie moge tego wybrac, ale walek !!!!

#455658 06/01/2006 14:37
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
no to jak nie obruce 5x to przegram !! bo nie moge tego wybrac, ale walek !!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeśli spodziewałeś się jeszcze kwiatów do domu to chyba rzeczywiście wałek...

--
pzdr.bcn1899 *Madrid, cabrón, saluda al campeón*

#455659 06/01/2006 14:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
Quote
trezba obrócić depozyt i bonus czyli

musisz postawić razem za 600zł

czyli np. 6x100zł
a jak mam na koncie 10.000 to co wtedy???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

jak masz 10tys to nie łaś się na parę złotych

smiesza mnie takie posty...
niech cie nie smiesza jest to zalozenie czysto teoretyczne ale mozliwe- rowniez sadze ze gra tu jest nie warta swieczki chyba ze jest tak jak pisze powyzej kolega ze wystarczy obrocic kwota 600 zl- pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455660 06/01/2006 14:40
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
niech cie nie smiesza jest to zalozenie czysto teoretyczne ale mozliwe- rowniez sadze ze gra tu jest nie warta swieczki chyba ze jest tak jak pisze powyzej kolega ze wystarczy obrocic kwota 600 zl- pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak jak zacytowałem wypowiedź supportu. Obrócić trzeba 3x depozytem i 3x bonusem. Pierwszy zakład liczy się do obrotu.

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

#455661 06/01/2006 15:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
mam jescze takie pytanie , postawilem dzis na Federera, i wyslalem e maila z moim numerem i Bonus 100zl, ale nie musialem napisac na co stawiam ?

#455662 06/01/2006 16:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
mam jescze takie pytanie , postawilem dzis na Federera, i wyslalem e maila z moim numerem i Bonus 100zl, ale nie musialem napisac na co stawiam ?

pisze wyraźnie na stronie...

nie musiałeś napisać na co stawiasz. wystarczy, że wysłałeś taką wiadomość jak mówisz

#455663 06/01/2006 16:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
Ok thx, to teraz jak mi dadza bonus to bede mial 205 zl i bede mogl postawic 2 kupony i jak wejda to zostanie mi tylko 3 mecze jescze do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???:))

#455664 06/01/2006 16:39
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Ok thx, to teraz jak mi dadza bonus to bede mial 205 zl i bede mogl postawic 2 kupony i jak wejda to zostanie mi tylko 3 mecze jescze do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???:))


Tak dla pełnej jasności, tylko raz masz obowiązek postawić za (bezpieczną) 100. Potem możesz grać i po złotówce ;-) byle obrócić wymaganą kwotą.

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem força*

#455665 06/01/2006 18:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
[quote
Tak dla pełnej jasności, tylko raz masz obowiązek postawić za (bezpieczną) 100. Potem możesz grać i po złotówce ;-) byle obrócić wymaganą kwotą.

[/quote]

serio ? nie wiedzialem!

#455666 06/01/2006 18:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
Czyli Teraz moge albo grac 100 zl 1 mecZ:) albo po 10 zl 2 mecze itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tlyko zeby 500 zl obrucic ? a jak przegram wszysko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??

#455667 06/01/2006 18:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
Jak przegrasz wszystko to znaczy ze sie do tego nie nadajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym owszem - stawia sie pierwszy kupon za 100zl pozniej mozna np 500x1zl. Juz bylo to powiedziane.

#455668 06/01/2006 19:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Wiecie co, to są jaja, toć tutaj to chyba połowa dzieciaków! Co tutaj niektórzy nawypisywali to są jakieś kpiny. Określić bardzo dobrą promocję wałkiem to ja nie wiem jak można. Ja to bym się nawet nigdy nie spodziewał ze strony expa takiego bonusa a kolesie wałkiem to nazywają. A obrót 3 razy (tylko 3 razy!) bonusem dla wszystkich użytkowników toć to jest bardzo dobra propozycja z ich strony. I przestańcie cudować z tymi pytaniami, bo wystarczy raz przeczytać warunki promocji i wszycho jest jasne. A tu co chwila ktoś pyta ile i czy ma obracać i co dostanie.
Zabawy dzieci w piaskownicy normalnie!!!
"Jeśli spodziewałeś się jeszcze kwiatów do domu to chyba rzeczywiście wałek..." a to mi się bardzo podobało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam, ale tylko tych o zdrowych zmysłach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#455669 06/01/2006 20:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
A obrót 3 razy (tylko 3 razy!) bonusem dla wszystkich użytkowników


chyba czytac nie umiesz dzieciaku, tam pisze ubrucic 3 razy bunusem i depozytem ^^ wracamy sie do przedszkola uczyc sie czytac. co za noobek

#455670 06/01/2006 21:06
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
serio ? nie wiedzialem!

Cóż, jak zapewne zauważyłeś większość naprawdę nie wiedziała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z drugiej strony, (to już nie do Ciebie Kuerten.JG) nie wiem jaka jest średnia wieku userów, ale zajęcia z czytania ze zrozumieniem przydałyby się nie jednemu...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#455671 06/01/2006 21:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
A obrót 3 razy (tylko 3 razy!) bonusem dla wszystkich użytkowników


chyba czytac nie umiesz dzieciaku, tam pisze ubrucic 3 razy bunusem i depozytem ^^ wracamy sie do przedszkola uczyc sie czytac. co za noobek
Bossze, pisząc "bonusem" miałem na myśli promocję, czyli deposyt+bonus. Jak napisałem tamtego posta i zobaczyłem, że użyłem słowa "bonus" to od razu wiedziałem, że znajdzie się jakiś "inteligent" co zacznie kontrować. Tyle razy już to było wyjaśniane i temat skończony!!!
Ps: "Obrucić" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> "wracamy sie do przedszkola" dobrze napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#455672 06/01/2006 21:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Quote
serio ? nie wiedzialem!

Cóż, jak zapewne zauważyłeś większość naprawdę nie wiedziała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z drugiej strony, (to już nie do Ciebie Kuerten.JG) nie wiem jaka jest średnia wieku userów, ale zajęcia z czytania ze zrozumieniem przydałyby się nie jednemu...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
O właśnie, kolegi posty mi się bardzo podobają, w csłym temacie pisał tylko sensownie i konkretnie.Takich tu więcej! Aha, i YAAHO też bardzo dobrą robotę robi dla Świata bukmacherstwa.
A kolega "niekumaty" niech jeszcze raz przeczyta to może zrozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455673 06/01/2006 21:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na
laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote
600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.

Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany
obrot.






CZLOWIEKU OGARNI SIE ! I WRACAJ DO PRZEDSZKOLA !

#455674 06/01/2006 21:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na
laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote
600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.

Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany
obrot.






CZLOWIEKU OGARNI SIE ! I WRACAJ DO PRZEDSZKOLA !
Wiem, że już przesadzam z tymi bezproduktywnymi postami, ale koleś mnie rozwala. On naprawdę nic nie kuma z tego co tu się piszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ps: "ogarni" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no leje, "ogarni". Wpisuję "ogarni" i "obrucić" w Wordzie a on mi podkreśla to, hm... czemu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1