|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
lol co ty udajesz poloniste na necie ? ogarnij sie maly =]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
dobra koniec tych słownych przetarczek...
już chyba wszystko wyjaśnione co do promocji...
ten jak i powyzsze posty do kasacji...
pozdro! P.S. nie pijcie rumu:( bleee
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Wypłacając w Expekcie trzeba podać scan dowodu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Wypłacając w Expekcie trzeba podać scan dowodu ? Tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Wypłacając w Expekcie trzeba podać scan dowodu ? Tak. no właśnie, zauważyłem, że często ktoś pisze, że do wypłaty potrzebny jest skan dowodu. Ja kilka razy wypłacałem od nich pieniądze, nigdy nie wysyłałem skanu dowodu, a kasa zawsze była w jeden dzień na koncie ;/ Także nie wiem, chyba wam nie ufają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
W moim przypadku rowniez nie wymagaja dowodu. Wyplacalem 2x w ostatnim tygodniu i nic sie nie czepiali, a kasa w jeden dzien na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Ja im przesłałem niedawno skan dowodu ze wzgledu na zmiane karty kredytowej, przy wypłacie nigdy nie musiałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
w zasadzie czytajac posty odnosnie promocji dochodze do wniosku ze najlepiej udac sie do pszedszkola tam wszytkim to wyjasnia!!! co za arogancja i buta ze strony niektorych userow -mysla ze pozjadali wszelkie rozumy !!!ale sa tu osoby ktore dopiero co raczkuja w tych tematach i mysle ze sensownie byloby wyjasnic im jak to dziala a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.
Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany obrot. Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji: • Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. • Gra w Kasynie, Supertoto, Grach, lub Pokerze, nie wlicza się w trzykrotny obrót bonusu. • Jeżeli dokonasz wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystająca z tego samego komputera (IP). • Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny. • Główne przepisy Expekt.com obowiązują wszystkich klientów w czasie trwania promocji. ktos pisal ze pozna grac i po 1zl byle za 500 zl obrot (+100 na poczatku) ale na stronie expekta pisze wyraznie "obrocic bonus wraz z depozytem trzykrotnie!!!"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
ktos pisal ze pozna grac i po 1zl byle za 500 zl obrot (+100 na poczatku) ale na stronie expekta pisze wyraznie "obrocic bonus wraz z depozytem trzykrotnie!!!" No widzę, puta madre, że będziemy temat wałkować jednak. "Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"] w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"] stawek[/color], w dowolnym czasie." Dowolna konfiguracja stawek, jak już pisalem wcześniej, nie dotyczy pierwszego zakładu, ktory musi być wniesiony za 100zł. Natomiast suma równa trzykrotnosci bonusa i depozytu nie oznacza tejże konfiguracji, lecz koncową sume. -- pzdr.bcn1899 *som la gent blaugrana*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
BTW, jeśli czegos nie jestesmy pewni to najprosciej i najpewniej jest poszukac informacji u zrodla, a nie zdawac sie na samodzielne interpretacje. Przynajmniej do tego tematu ta rada wydaje sie sensowna.
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
[quote "Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie."
[/quote]
jesli chodzi o ten bonus to pisze wyraznie
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
[quote "Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie." jesli chodzi o ten bonus to pisze wyraznie
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. KUERTEN, robisz sobie ze mnie jaja czy piszesz poważnie? ;-) Jako "ojciec dzieciom" jestem uzbrojony w cierpliwość, ale czy naprawdę nie rozumiesz zdan: "na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu" oraz " w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek" To nie jest moja interpretacja, tylko informacja "ze źródła" właśnie. -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
czyli trzeba 600 zl obrucic zeby mozna bylo wygrac, ja juz za 100 postawilem bonusu jescze nie dostalem;/ czekam 24h i nic , jescze 500 zl trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
[quote "Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie." jesli chodzi o ten bonus to pisze wyraznie
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. KUERTEN, robisz sobie ze mnie jaja czy piszesz poważnie? ;-) Jako "ojciec dzieciom" jestem uzbrojony w cierpliwość, ale czy naprawdę nie rozumiesz zdan: "na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu" oraz " w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek" -------------------------------------------------------- [color:"blue"] [/color] JUZ MNIE to zaczyna wkurzac wejdz na strone expekt.com zobacz bonus kliknij [color:"red"] [/color] PRZECZYTAJ DALEJ [color:"blue"] [/color] i tam jest wyraznie napisane [color:"black"] [/color] Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. WYSTARCZY PRZECZYTAC a to co Ty piszesz to nie wiem skad to wziales moze z bonusa sprzed roku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
JUZ MNIE to zaczyna wkurzac wejdz na strone expekt.com zobacz bonus kliknij [color:"red"] [/color] PRZECZYTAJ DALEJ [color:"blue"] [/color] i tam jest wyraznie napisane [color:"black"] [/color] Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
WYSTARCZY PRZECZYTAC a to co Ty piszesz to nie wiem skad to wziales moze z bonusa sprzed roku ? Ok, temat uważam za zamknięty. Od złośliwości z trudem się powstrzymuję. Na pożegnanie sugeruję kontakt z supportem zanim zaczniesz wypowiadać się na forum. Pozdrawiam, -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
czyli sugerujesz, ze support podaje sprzeczne informacje i to co jest napisane na stronie Expekt.com a dotyczy tego bonusu jest sprzeczne z info supportu ? NAPRAWDE DZIWNE!
NA ZAKONCZENIE INFO ZE STRONY EXPEKT.COM kazdy moze wejsc i przeczytac...
Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:
• Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Witam.Nierozumiem jednej sprawy,czy gra kursami 1,01 zeby obrocic ten smieszny bonus jest szczytem marzen ambitnego gracza.Wiem,ze zyjemy w chorym kraju ale wiecej powagi,przeciez to 100 pln pojawia sie prawie w kazdym poscie.Wysokich wygranych w walce z bukami zyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
w zasadzie czytajac posty odnosnie promocji dochodze do wniosku ze najlepiej udac sie do pszedszkola tam wszytkim to wyjasnia!!! co za arogancja i buta ze strony niektorych userow -mysla ze pozjadali wszelkie rozumy !!!ale sa tu osoby ktore dopiero co raczkuja w tych tematach i mysle ze sensownie byloby wyjasnic im jak to dziala a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!! GREMLIN, ja nigdy nie zbeszczeszczam nowych userów, ale sam spójrz co teraz wymyśla Kuerten, co wczoraj wypisywali ci co ze mną "walczyli" a wcześniej przeczytaj sobie cały temat o tej konkretnej promocji (bonusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ręce opadają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
CZy w Expekcie mozna zapłacić tzw. eKartą wydawana przez mBank ?? Próbowąłem tak zrobic ale wywala mi błąd ponieważ nie podałem tego kodu CVV/CVV2 ?? na mojej karcie nie ma takiego, a support milczy ... CZy ktoś wie cos na ten temat ?? pozdrawiam majlosh
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|