Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
#455675 06/01/2006 21:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
lol co ty udajesz poloniste na necie ? ogarnij sie maly =]

Bonus: Unibet
#455676 06/01/2006 22:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
dobra koniec tych słownych przetarczek...

już chyba wszystko wyjaśnione co do promocji...


ten jak i powyzsze posty do kasacji...

pozdro!
P.S. nie pijcie rumu:( bleee

#455677 06/01/2006 22:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Wypłacając w Expekcie trzeba podać scan dowodu ?

#455678 06/01/2006 22:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
Wypłacając w Expekcie trzeba podać scan dowodu ?


Tak.

#455679 06/01/2006 23:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Quote
Wypłacając w Expekcie trzeba podać scan dowodu ?


Tak.
no właśnie, zauważyłem, że często ktoś pisze, że do wypłaty potrzebny jest skan dowodu. Ja kilka razy wypłacałem od nich pieniądze, nigdy nie wysyłałem skanu dowodu, a kasa zawsze była w jeden dzień na koncie ;/ Także nie wiem, chyba wam nie ufają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455680 06/01/2006 23:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
W moim przypadku rowniez nie wymagaja dowodu. Wyplacalem 2x w ostatnim tygodniu i nic sie nie czepiali, a kasa w jeden dzien na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#455681 07/01/2006 00:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Ja im przesłałem niedawno skan dowodu ze wzgledu na zmiane karty kredytowej, przy wypłacie nigdy nie musiałem.

#455682 07/01/2006 02:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
w zasadzie czytajac posty odnosnie promocji dochodze do wniosku ze najlepiej udac sie do pszedszkola tam wszytkim to wyjasnia!!! co za arogancja i buta ze strony niektorych userow -mysla ze pozjadali wszelkie rozumy !!!ale sa tu osoby ktore dopiero co raczkuja w tych tematach i mysle ze sensownie byloby wyjasnic im jak to dziala a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!!

#455683 07/01/2006 07:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na
laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote
600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.

Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany
obrot.

Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:

&#8226; Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. &#8226; Gra w Kasynie, Supertoto, Grach, lub Pokerze, nie wlicza się w trzykrotny obrót bonusu.
&#8226; Jeżeli dokonasz wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystająca z tego samego komputera (IP).
&#8226; Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny.
&#8226; Główne przepisy Expekt.com obowiązują wszystkich klientów w czasie trwania promocji.


ktos pisal ze pozna grac i po 1zl byle za 500 zl obrot (+100 na poczatku) ale na stronie expekta pisze wyraznie "obrocic bonus wraz z depozytem trzykrotnie!!!"

#455684 07/01/2006 08:12
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
ktos pisal ze pozna grac i po 1zl byle za 500 zl obrot (+100 na poczatku) ale na stronie expekta pisze wyraznie "obrocic bonus wraz z depozytem trzykrotnie!!!"

No widzę, puta madre, że będziemy temat wałkować jednak.

"Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie."

Dowolna konfiguracja stawek, jak już pisalem wcześniej, nie dotyczy pierwszego zakładu, ktory musi być wniesiony za 100zł. Natomiast suma równa trzykrotnosci bonusa i depozytu nie oznacza tejże konfiguracji, lecz koncową sume.

--
pzdr.bcn1899 *som la gent blaugrana*

#455685 07/01/2006 08:14
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
BTW, jeśli czegos nie jestesmy pewni to najprosciej i najpewniej jest poszukac informacji u zrodla, a nie zdawac sie na samodzielne interpretacje. Przynajmniej do tego tematu ta rada wydaje sie sensowna.

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#455686 07/01/2006 08:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
[quote
"Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie."

[/quote]

jesli chodzi o ten bonus to pisze wyraznie

Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.

#455687 07/01/2006 09:07
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
[quote
"Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie."
Quote
jesli chodzi o ten bonus to pisze wyraznie

Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.

KUERTEN, robisz sobie ze mnie jaja czy piszesz poważnie? ;-)

Jako "ojciec dzieciom" jestem uzbrojony w cierpliwość, ale czy naprawdę nie rozumiesz zdan: "na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu" oraz "w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek"

To nie jest moja interpretacja, tylko informacja "ze źródła" właśnie.

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#455688 07/01/2006 09:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
czyli trzeba 600 zl obrucic zeby mozna bylo wygrac, ja juz za 100 postawilem bonusu jescze nie dostalem;/ czekam 24h i nic , jescze 500 zl trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#455689 07/01/2006 09:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
[quote
"Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, [color:"blue"]w dowolnych konfiguracjach[/color] zakladow i [color:"blue"]stawek[/color], w dowolnym czasie."
Quote
jesli chodzi o ten bonus to pisze wyraznie

Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.

KUERTEN, robisz sobie ze mnie jaja czy piszesz poważnie? ;-)

Jako "ojciec dzieciom" jestem uzbrojony w cierpliwość, ale czy naprawdę nie rozumiesz zdan: "na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu" oraz "w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek"

--------------------------------------------------------
[color:"blue"] [/color] JUZ MNIE to zaczyna wkurzac wejdz na strone expekt.com zobacz bonus kliknij [color:"red"] [/color] PRZECZYTAJ DALEJ [color:"blue"] [/color] i tam jest wyraznie napisane [color:"black"] [/color] Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.

WYSTARCZY PRZECZYTAC a to co Ty piszesz to nie wiem skad to wziales moze z bonusa sprzed roku ?

#455690 07/01/2006 09:40
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
JUZ MNIE to zaczyna wkurzac wejdz na strone expekt.com zobacz bonus kliknij [color:"red"] [/color] PRZECZYTAJ DALEJ [color:"blue"] [/color] i tam jest wyraznie napisane [color:"black"] [/color] Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie , inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.

WYSTARCZY PRZECZYTAC a to co Ty piszesz to nie wiem skad to wziales moze z bonusa sprzed roku ?

Ok, temat uważam za zamknięty. Od złośliwości z trudem się powstrzymuję. Na pożegnanie sugeruję kontakt z supportem zanim zaczniesz wypowiadać się na forum.

Pozdrawiam,

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#455691 07/01/2006 10:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
czyli sugerujesz, ze support podaje sprzeczne informacje i to co jest napisane na stronie Expekt.com a dotyczy tego bonusu jest sprzeczne z info supportu ? NAPRAWDE DZIWNE!


NA ZAKONCZENIE INFO ZE STRONY EXPEKT.COM kazdy moze wejsc i przeczytac...

Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:

&#8226; Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.


Pozdrowienia

#455692 07/01/2006 10:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


Witam.Nierozumiem jednej sprawy,czy gra kursami 1,01 zeby obrocic ten smieszny bonus jest szczytem marzen ambitnego gracza.Wiem,ze zyjemy w chorym kraju ale wiecej powagi,przeciez to 100 pln pojawia sie prawie w kazdym poscie.Wysokich wygranych w walce z bukami zyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#455693 07/01/2006 10:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
w zasadzie czytajac posty odnosnie promocji dochodze do wniosku ze najlepiej udac sie do pszedszkola tam wszytkim to wyjasnia!!! co za arogancja i buta ze strony niektorych userow -mysla ze pozjadali wszelkie rozumy !!!ale sa tu osoby ktore dopiero co raczkuja w tych tematach i mysle ze sensownie byloby wyjasnic im jak to dziala a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!!
GREMLIN, ja nigdy nie zbeszczeszczam nowych userów, ale sam spójrz co teraz wymyśla Kuerten, co wczoraj wypisywali ci co ze mną "walczyli" a wcześniej przeczytaj sobie cały temat o tej konkretnej promocji (bonusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ręce opadają ...

#455694 07/01/2006 13:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
CZy w Expekcie mozna zapłacić tzw. eKartą wydawana przez mBank ?? Próbowąłem tak zrobic ale wywala mi błąd ponieważ nie podałem tego kodu CVV/CVV2 ?? na mojej karcie nie ma takiego, a support milczy ... CZy ktoś wie cos na ten temat ??
pozdrawiam
majlosh

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, burbon, rafal08, aker, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,699 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1