|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
CZy w Expekcie mozna zapłacić tzw. eKartą wydawana przez mBank ?? Próbowąłem tak zrobic ale wywala mi błąd ponieważ nie podałem tego kodu CVV/CVV2 ?? na mojej karcie nie ma takiego, a support milczy ... CZy ktoś wie cos na ten temat ?? pozdrawiam majlosh CVV/CVV2 trzy ostatnie cyfry z numeru na rewersie karty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w mBanku te 3 cyfry kodu CVV2 przysylaja oddzielnie, nie ma ich na karcie, ta karta mozesz placic spokojnie, ale musisz wpisac ten kod
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
ale przysyłają te cyfry listem zwykłym razem z karta ?? jesli nie to w jaki sposób i czy trzeba o te cyfry wystąpić ?? pozdrawiam majlosh
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
damian1 - eKatra na odwocie jest pusta, nie ma na niej nic na reversie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272 |
czy obrot promocji liczy sie od momentu wplyniecia depozytu i zagrania tego zakladu za 100 pln czy moze od momentu wplyniecia na konto gracza bonusowego 100 pln i dopiero wtedy nalezy obrocic kwote bonusu i depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
damian1 - eKatra na odwocie jest pusta, nie ma na niej nic na reversie. no to na pewno jest tak jak yaaho piszę, że przysyłają, nie wiem, bo ja mam inteligo i żadnych tego typu problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
w zasadzie czytajac posty odnosnie promocji dochodze do wniosku ze najlepiej udac sie do pszedszkola tam wszytkim to wyjasnia!!! co za arogancja i buta ze strony niektorych userow -mysla ze pozjadali wszelkie rozumy !!!ale sa tu osoby ktore dopiero co raczkuja w tych tematach i mysle ze sensownie byloby wyjasnic im jak to dziala a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!! GREMLIN, ja nigdy nie zbeszczeszczam nowych userów, ale sam spójrz co teraz wymyśla Kuerten , co wczoraj wypisywali ci co ze mną "walczyli" a wcześniej przeczytaj sobie cały temat o tej konkretnej promocji (bonusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ręce opadają ... A tobie co jest? nudisz sie ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
Witam.mam pytanie dzis przegralem 100 zl na zajebanym COlorado 2;0 prowadzili i 2;2 zremisowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bramkarz przeciwnikow byl naprawde dobry 40 strzalow obronil przy zaledwie 15 swoich kolegow, stracilem 100zl i chce wybrac teraz moje 100 zl expekta, czy moge wybrac czy to ten bonus i go mam obracac jescze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam.mam pytanie dzis przegralem 100 zl na zajebanym COlorado 2;0 prowadzili i 2;2 zremisowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bramkarz przeciwnikow byl naprawde dobry 40 strzalow obronil przy zaledwie 15 swoich kolegow, stracilem 100zl i chce wybrac teraz moje 100 zl expekta, czy moge wybrac czy to ten bonus i go mam obracac jescze? teraz nie ma sie co wkurzac, popelniles dosc spory blad, skoro zalezalo Ci na bonusie tylko, a nie na pomnozeniu tych pieniedzy to mogles dac na cos bardziej pewnego niz NHL, gdzie w kazdej druzynie graja gwiazdy i mistrzowie tego sportu, sory za ten off topic, ale musialem to powiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Czy ta promocja 100 za 100 dla WSZYSTKICH jeszcze trwa ? Niestety jak wlaczam strone Expekta odrazu mam po angielsku i nie widze tam zadnej informacji na temat bonusa, jak zmienic na jezyk Polski wogole ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy ta promocja 100 za 100 dla WSZYSTKICH jeszcze trwa ? Niestety jak wlaczam strone Expekta odrazu mam po angielsku i nie widze tam zadnej informacji na temat bonusa, jak zmienic na jezyk Polski wogole ? promocja trwa do konca miesiaca, a zeby jezyk zmienic to na dole nacisnij na "choose language" i wybierz polska flage
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Sorki za glupie pytanie : ] oczekuje madrej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> WW promocja obejmuje wszytkich czy tylko nowych ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Dwa małe pytania. 1) Czy mamy w Expekcie bramke MoneyBokers? 2) Ile razy należy zrobić obrót, bo w regulaminie promocji tego nie znalazłem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Jeszcze jedno, jakże ważne pytanie. Promocja tyczy się także EURO, czy tylko PLN-ów?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Jesli jeszcze ktos nie wie.
Dotyczy wszystkich zarowno tych nowych jak i tych starych.
Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:
• Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. • Gra w Kasynie, Supertoto, Grach, lub Pokerze, nie wlicza się w trzykrotny obrót bonusu. • Jeżeli dokonasz wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystająca z tego samego komputera (IP). • Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny. • Główne przepisy Expekt.com obowiązują wszystkich klientów w czasie trwania promocji.
Wazne do 31 stycznia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
A jak z MoneyBokers? Bo w archiwum forum znalazłem że można, natomiast na stronce nie ma nic o MB (tym bardziej że MB mam w euro...)?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
daj na DEPOZYT i MB masz po prawej stronie, w dzwinym miejscu je umiescili na stronce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Dwa małe pytania. 1) Czy mamy w Expekcie bramke MoneyBokers? 2) Ile razy należy zrobić obrót, bo w regulaminie promocji tego nie znalazłem... Jest money jest netteler.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Ale bez problemu przeliczą Euro na PLN-y? Bo zależy mi na promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a z tego co widziałem to dla innych krajów nie tyczy się ta promocja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|