Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
#455695 07/01/2006 13:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
CZy w Expekcie mozna zapłacić tzw. eKartą wydawana przez mBank ?? Próbowąłem tak zrobic ale wywala mi błąd ponieważ nie podałem tego kodu CVV/CVV2 ?? na mojej karcie nie ma takiego, a support milczy ... CZy ktoś wie cos na ten temat ??
pozdrawiam
majlosh
CVV/CVV2 trzy ostatnie cyfry z numeru na rewersie karty

Bonus: Unibet
#455696 07/01/2006 13:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w mBanku te 3 cyfry kodu CVV2 przysylaja oddzielnie, nie ma ich na karcie, ta karta mozesz placic spokojnie, ale musisz wpisac ten kod

#455697 07/01/2006 13:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
ale przysyłają te cyfry listem zwykłym razem z karta ?? jesli nie to w jaki sposób i czy trzeba o te cyfry wystąpić ??
pozdrawiam
majlosh

#455698 07/01/2006 14:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
damian1 - eKatra na odwocie jest pusta, nie ma na niej nic na reversie.

#455699 07/01/2006 14:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
czy obrot promocji liczy sie od momentu wplyniecia depozytu i zagrania tego zakladu za 100 pln czy moze od momentu wplyniecia na konto gracza bonusowego 100 pln i dopiero wtedy nalezy obrocic kwote bonusu i depozytu?

#455700 07/01/2006 14:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
damian1 - eKatra na odwocie jest pusta, nie ma na niej nic na reversie.
no to na pewno jest tak jak yaaho piszę, że przysyłają, nie wiem, bo ja mam inteligo i żadnych tego typu problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455701 07/01/2006 15:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
w zasadzie czytajac posty odnosnie promocji dochodze do wniosku ze najlepiej udac sie do pszedszkola tam wszytkim to wyjasnia!!! co za arogancja i buta ze strony niektorych userow -mysla ze pozjadali wszelkie rozumy !!!ale sa tu osoby ktore dopiero co raczkuja w tych tematach i mysle ze sensownie byloby wyjasnic im jak to dziala a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!!
GREMLIN, ja nigdy nie zbeszczeszczam nowych userów, ale sam spójrz co teraz wymyśla Kuerten , co wczoraj wypisywali ci co ze mną "walczyli" a wcześniej przeczytaj sobie cały temat o tej konkretnej promocji (bonusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ręce opadają ...

A tobie co jest? nudisz sie ?!

#455702 07/01/2006 22:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
Witam.mam pytanie dzis przegralem 100 zl na zajebanym COlorado 2;0 prowadzili i 2;2 zremisowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bramkarz przeciwnikow byl naprawde dobry 40 strzalow obronil przy zaledwie 15 swoich kolegow, stracilem 100zl i chce wybrac teraz moje 100 zl expekta, czy moge wybrac czy to ten bonus i go mam obracac jescze?

#455703 07/01/2006 22:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
musisz obracać

#455704 08/01/2006 11:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam.mam pytanie dzis przegralem 100 zl na zajebanym COlorado 2;0 prowadzili i 2;2 zremisowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bramkarz przeciwnikow byl naprawde dobry 40 strzalow obronil przy zaledwie 15 swoich kolegow, stracilem 100zl i chce wybrac teraz moje 100 zl expekta, czy moge wybrac czy to ten bonus i go mam obracac jescze?

teraz nie ma sie co wkurzac, popelniles dosc spory blad, skoro zalezalo Ci na bonusie tylko, a nie na pomnozeniu tych pieniedzy to mogles dac na cos bardziej pewnego niz NHL, gdzie w kazdej druzynie graja gwiazdy i mistrzowie tego sportu, sory za ten off topic, ale musialem to powiedziec

#455705 08/01/2006 11:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Czy ta promocja 100 za 100 dla WSZYSTKICH jeszcze trwa ? Niestety jak wlaczam strone Expekta odrazu mam po angielsku i nie widze tam zadnej informacji na temat bonusa, jak zmienic na jezyk Polski wogole ?

#455706 08/01/2006 11:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy ta promocja 100 za 100 dla WSZYSTKICH jeszcze trwa ? Niestety jak wlaczam strone Expekta odrazu mam po angielsku i nie widze tam zadnej informacji na temat bonusa, jak zmienic na jezyk Polski wogole ?

promocja trwa do konca miesiaca, a zeby jezyk zmienic to na dole nacisnij na "choose language" i wybierz polska flage

#455707 08/01/2006 11:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Sorki za glupie pytanie : ] oczekuje madrej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
WW promocja obejmuje wszytkich czy tylko nowych ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#455708 08/01/2006 11:53
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Dwa małe pytania. 1) Czy mamy w Expekcie bramke MoneyBokers? 2) Ile razy należy zrobić obrót, bo w regulaminie promocji tego nie znalazłem...

#455709 08/01/2006 11:59
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Jeszcze jedno, jakże ważne pytanie. Promocja tyczy się także EURO, czy tylko PLN-ów?!

#455710 08/01/2006 12:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Jesli jeszcze ktos nie wie.

Dotyczy wszystkich zarowno tych nowych jak i tych starych.

Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:

&#8226; Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
&#8226; Gra w Kasynie, Supertoto, Grach, lub Pokerze, nie wlicza się w trzykrotny obrót bonusu.
&#8226; Jeżeli dokonasz wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystająca z tego samego komputera (IP).
&#8226; Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny.
&#8226; Główne przepisy Expekt.com obowiązują wszystkich klientów w czasie trwania promocji.

Wazne do 31 stycznia.

#455711 08/01/2006 12:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
A jak z MoneyBokers? Bo w archiwum forum znalazłem że można, natomiast na stronce nie ma nic o MB (tym bardziej że MB mam w euro...)?!

#455712 08/01/2006 12:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
daj na DEPOZYT i MB masz po prawej stronie, w dzwinym miejscu je umiescili na stronce

#455713 08/01/2006 12:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Quote
Dwa małe pytania. 1) Czy mamy w Expekcie bramke MoneyBokers? 2) Ile razy należy zrobić obrót, bo w regulaminie promocji tego nie znalazłem...
Jest money jest netteler.

#455714 08/01/2006 12:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Ale bez problemu przeliczą Euro na PLN-y? Bo zależy mi na promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a z tego co widziałem to dla innych krajów nie tyczy się ta promocja.

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1