|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Hmm nigdy tak nie robiłem ale z tego co się dowiedziałem to jeśli NIE wpłacałeś przez Moneybookers to nie wypłacisz przez nie zapewnie, a czytałeś to: "Moneybookers działa na zasadzie eletronicznej portmonetki. Możesz dzięki Moneybookers dokonać depozytu, jak i wypłaty ze swojego konta w Expekt.com. Expekt nie obciąża żadnymi dodatkowymi kosztami za ten serwis.
Kwoty zdeponowane poprzez Moneybookers muszą być wykorzystane dla celów gry w naszych serwisach zanim będzie je można wypłacić; w przeciwnym wypadku zostanie zastosowana prowizja za operację. Wypłaty ze względów bezpieczeństwa mogą być wstrzymane w systemie przez okres 2 dni. Wypłaty i kwoty zdeponowane poprzez Moneybookers zostana przesłane z powrotem do twojego konta w Moneybookers."
Tylko tyle znalazłem. najlepiej byłoby zapytać się supportu ale z tego co mi wiadomo to działa do 19-tej. Myśle że choć troche pomogłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
P!T3R jak wplacales przez mb mozesz wyplacac przez mb oczywiscie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
P!T3R jak wplacales przez mb mozesz wyplacac przez mb oczywiscie właśnie że nie wpłacałem :-/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Prosze o pomoc chciałbym wypłacić od nich kase ...JAKI SPOSÓB JEST NAJLEPSZY ...... JAKA JEST MIN. WYPŁATA..... I CZY JAK NIE WPŁACALEM PRZEZ MB TO MOGE TĄ DROGĄ WYPŁACIĆ....Prosze drogich forumowiczów o pomoc.....jestem początkujący z graniem na necie ..... (dopiero zaczynam) PS...Z górry dzięki za dobre serce....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77 |
jak grać systemem w expekcie? Na kuponie widze możliwośc ustawienia czegoś takiego jak 1/3 (3 kupony) czyli co? 3 kupony musze puścic? za ile co i jak czy tylko jeden? Prosze o pomoc bo bede robił to pierwszy raz i niechce czegos zepsuć ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
jak grać systemem w expekcie? Na kuponie widze możliwośc ustawienia czegoś takiego jak 1/3 (3 kupony) czyli co? 3 kupony musze puścic? za ile co i jak czy tylko jeden? Prosze o pomoc bo bede robił to pierwszy raz i niechce czegos zepsuć ;/ Nad okienkiem wyboru systemu jest link "zakład systemowe", jak na niego klinkiesz to otworzy się okno, w którym będziesz miał wszystko wyjaśnione. -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Prosze o pomoc chciałbym wypłacić od nich kase ...JAKI SPOSÓB JEST NAJLEPSZY ...... JAKA JEST MIN. WYPŁATA..... I CZY JAK NIE WPŁACALEM PRZEZ MB TO MOGE TĄ DROGĄ WYPŁACIĆ....Prosze drogich forumowiczów o pomoc.....jestem początkujący z graniem na necie ..... (dopiero zaczynam) PS...Z górry dzięki za dobre serce.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
Najlepiej wprost do banku, do moneza niestetz nie da sie jesli nie wplacales ta metoda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Witam Po raz pierwszy spotkała mnie w expekcie taka sytuacja z przyjęciem zakładów tzn. po zawarciu zakładów mam takie coś:
stawka : 15.00 PLN (97.50 PLN) możliwa wygrana: 71.55 PLN (465.08 PLN)
chciałem puścic kuponik za 112.5 pln a mi to jakoś rozbili i nie wiem w końcu za ile mam ten zakład a kase z konta ściągneli całą!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
czy w expekcie można dokonywać wypłat za pomocą przelewów?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Puściłem zwykły podwójny zakład ale spoko sprawa sie już wyjaśniła i wygląda na to, że expekt weryfikuje i zatwierdza dopiero po jakimś czasie niektóre zakłady na wiekszą kasę.
Mi w końcu zatwierdzili za całość więć nic tylko juve X do przerwy i VIK i jest kasa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Najlepiej wprost do banku, do moneza niestetz nie da sie jesli nie wplacales ta metoda Grzegorz mam do ciebie sprawe odezwij sie na gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Po jakim czasie dopisują bonusa ? Zawarłem wczoraj zakład za 100 PLN, wysłałem maila, a obiecanej stówki nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
3. Po otrzymaniu e-maila i potwierdzeniu zawarcia zakładu, Twoje konto gracza zostanie zasilone Bonusem w kwocie 100 złotych w przeciągu max. 48 godzin, od otrzymania zgłoszenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Witam,jaka jest minimalna wyplata z expekta???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Moim zdaniem, to przede wszystkim ta firma moglaby wykupic sobie lepszy server. Co jak co, ale codziennie (od 4 dni nieustannie) siadajaca strona www chwaly im nie przynosi. A co najgorsze...siada wlasnie wtedy kiedy akurat maja spotkania live i odbywa sie najwiecej spotkan. Rozumiem przeciazenia itd. Ale renoma do czegos zobowiazuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam,jaka jest minimalna wyplata z expekta??? ponawiam...... i czy moge wypłacić kase od nich na konto brata ??(w banku) ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Moim zdaniem, to przede wszystkim ta firma moglaby wykupic sobie lepszy server. Co jak co, ale codziennie (od 4 dni nieustannie) siadajaca strona www chwaly im nie przynosi. A co najgorsze...siada wlasnie wtedy kiedy akurat maja spotkania live i odbywa sie najwiecej spotkan. Rozumiem przeciazenia itd. Ale renoma do czegos zobowiazuje. To jest do ch...a niepodobne! Od pół godziny próbuję wejść na ich stronę i nic z tego. To ma być poważna firma ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Szewczenko...czuje, ze jeszcze dlugo ta strona sie Tobie nie wczyta. Niestety ich problemy techniczne pojawiaja sie nieustannie od 4 dni. Tak jak pisalem, zawsze w porach kiedy odbywa sie najwiecej spotkan...bez komentarza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka