Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
#455735 09/01/2006 19:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Hmm nigdy tak nie robiłem ale z tego co się dowiedziałem to jeśli NIE wpłacałeś przez Moneybookers to nie wypłacisz przez nie zapewnie, a czytałeś to:
"Moneybookers działa na zasadzie eletronicznej portmonetki. Możesz dzięki Moneybookers dokonać depozytu, jak i wypłaty ze swojego konta w Expekt.com.
Expekt nie obciąża żadnymi dodatkowymi kosztami za ten serwis.

Kwoty zdeponowane poprzez Moneybookers muszą być wykorzystane dla celów gry w naszych serwisach zanim będzie je można wypłacić; w przeciwnym wypadku zostanie zastosowana prowizja za operację. Wypłaty ze względów bezpieczeństwa mogą być wstrzymane w systemie przez okres 2 dni.
Wypłaty i kwoty zdeponowane poprzez Moneybookers zostana przesłane z powrotem do twojego konta w Moneybookers."

Tylko tyle znalazłem. najlepiej byłoby zapytać się supportu ale z tego co mi wiadomo to działa do 19-tej. Myśle że choć troche pomogłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#455736 09/01/2006 19:33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
P!T3R jak wplacales przez mb mozesz wyplacac przez mb oczywiscie

#455737 09/01/2006 19:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
P!T3R jak wplacales przez mb mozesz wyplacac przez mb oczywiscie
właśnie że nie wpłacałem :-/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#455738 09/01/2006 22:23
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Prosze o pomoc chciałbym wypłacić od nich kase ...JAKI SPOSÓB JEST NAJLEPSZY ...... JAKA JEST MIN. WYPŁATA..... I CZY JAK NIE WPŁACALEM PRZEZ MB TO MOGE TĄ DROGĄ WYPŁACIĆ....Prosze drogich forumowiczów o pomoc.....jestem początkujący z graniem na necie ..... (dopiero zaczynam)
PS...Z górry dzięki za dobre serce....

#455739 10/01/2006 12:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
jak grać systemem w expekcie? Na kuponie widze możliwośc ustawienia czegoś takiego jak 1/3 (3 kupony) czyli co? 3 kupony musze puścic? za ile co i jak czy tylko jeden? Prosze o pomoc bo bede robił to pierwszy raz i niechce czegos zepsuć ;/

#455740 10/01/2006 12:48
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
jak grać systemem w expekcie? Na kuponie widze możliwośc ustawienia czegoś takiego jak 1/3 (3 kupony) czyli co? 3 kupony musze puścic? za ile co i jak czy tylko jeden? Prosze o pomoc bo bede robił to pierwszy raz i niechce czegos zepsuć ;/

Nad okienkiem wyboru systemu jest link "zakład systemowe", jak na niego klinkiesz to otworzy się okno, w którym będziesz miał wszystko wyjaśnione.

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#455741 10/01/2006 14:58
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Prosze o pomoc chciałbym wypłacić od nich kase ...JAKI SPOSÓB JEST NAJLEPSZY ...... JAKA JEST MIN. WYPŁATA..... I CZY JAK NIE WPŁACALEM PRZEZ MB TO MOGE TĄ DROGĄ WYPŁACIĆ....Prosze drogich forumowiczów o pomoc.....jestem początkujący z graniem na necie ..... (dopiero zaczynam)
PS...Z górry dzięki za dobre serce....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#455742 10/01/2006 17:55
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Najlepiej wprost do banku, do moneza niestetz nie da sie jesli nie wplacales ta metoda

#455743 10/01/2006 19:10
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Witam
Po raz pierwszy spotkała mnie w expekcie taka sytuacja z przyjęciem zakładów tzn. po zawarciu zakładów mam takie coś:

stawka : 15.00 PLN (97.50 PLN)
możliwa wygrana: 71.55 PLN (465.08 PLN)

chciałem puścic kuponik za 112.5 pln a mi to jakoś rozbili i nie wiem w końcu za ile mam ten zakład a kase z konta ściągneli całą!!

#455744 10/01/2006 19:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
jakiś system puściłeś ?

#455745 10/01/2006 19:51
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
czy w expekcie można dokonywać wypłat za pomocą przelewów?

#455746 10/01/2006 19:55
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Puściłem zwykły podwójny zakład ale spoko sprawa sie już wyjaśniła i wygląda na to, że expekt weryfikuje i zatwierdza dopiero po jakimś czasie niektóre zakłady na wiekszą kasę.

Mi w końcu zatwierdzili za całość więć nic tylko juve X do przerwy i VIK i jest kasa

#455747 10/01/2006 21:31
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Najlepiej wprost do banku, do moneza niestetz nie da sie jesli nie wplacales ta metoda
Grzegorz mam do ciebie sprawe odezwij sie na gg 7995932

#455748 11/01/2006 08:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Po jakim czasie dopisują bonusa ? Zawarłem wczoraj zakład za 100 PLN, wysłałem maila, a obiecanej stówki nie ma...

#455749 11/01/2006 09:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
3. Po otrzymaniu e-maila i potwierdzeniu zawarcia zakładu, Twoje konto gracza zostanie zasilone Bonusem w kwocie 100 złotych w przeciągu max. 48 godzin, od otrzymania zgłoszenia.

#455750 11/01/2006 17:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Witam,jaka jest minimalna wyplata z expekta???

#455751 11/01/2006 17:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Moim zdaniem, to przede wszystkim ta firma moglaby wykupic sobie lepszy server. Co jak co, ale codziennie (od 4 dni nieustannie) siadajaca strona www chwaly im nie przynosi. A co najgorsze...siada wlasnie wtedy kiedy akurat maja spotkania live i odbywa sie najwiecej spotkan. Rozumiem przeciazenia itd. Ale renoma do czegos zobowiazuje.

#455752 11/01/2006 17:55
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Witam,jaka jest minimalna wyplata z expekta???
ponawiam...... i czy moge wypłacić kase od nich na konto brata ??(w banku) ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#455753 11/01/2006 17:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Moim zdaniem, to przede wszystkim ta firma moglaby wykupic sobie lepszy server. Co jak co, ale codziennie (od 4 dni nieustannie) siadajaca strona www chwaly im nie przynosi. A co najgorsze...siada wlasnie wtedy kiedy akurat maja spotkania live i odbywa sie najwiecej spotkan. Rozumiem przeciazenia itd. Ale renoma do czegos zobowiazuje.

To jest do ch...a niepodobne! Od pół godziny próbuję wejść na ich stronę i nic z tego. To ma być poważna firma ?!

#455754 11/01/2006 18:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Szewczenko...czuje, ze jeszcze dlugo ta strona sie Tobie nie wczyta. Niestety ich problemy techniczne pojawiaja sie nieustannie od 4 dni. Tak jak pisalem, zawsze w porach kiedy odbywa sie najwiecej spotkan...bez komentarza.

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,571 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1