Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 35 1 2 16 17 18 19 20 34 35
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
kto to smarka w tym studiu do mikrofonu na ps laugh leze jak nie sapiacy niemczyk to znow ktos sobie smarka laugh do tego marudzacy i zrzedzacy nudzacy beznadziejny drzyga i nudny sport i mamy komplet .....

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Darwin
ale tu dzisiaj nerwowo smile

A gdzie tam lużne 25:22 dla zaksy .

"Ljubo Travica nawet nie patrzy na to co się dzije na boisku, urządzajac sobie pogawędkę z ivanem iliciem" hehe laugh

Hehe i o to chodzi.

Przyłączam się <boks> "Pilka za Pilka" niech sobie dalej rozmawia smile

ZAKSA boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
udany dzien Trentino Zaksa smile \
jutro jeszcze raz ruskie i trentino i bedzie czadunio ooo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
scavolinki jeszcze smakowo na jutro wygladaj smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Darwin to Ty chyba nerwow nie widziales tongue zwykla wymiana zdan

po prostu nigdy nie zrozumiem jak ktos kto nie jest "w srodku" danej druzyny czy sytuacji moze tak jednoznacznie ocenic cos na + lub - , po prostu sie nie da, jest tyle rzeczy, o ktorych nie mamy pojecia, ze nie powinnismy oceniac gry nikogo

to jak te wszystkie dziadki na meczach, którzy komentuja doslownie wszystko i wzsystko wiedza lepiej

albo w Wieluniu na meczach polowa nie zna przepisow podstawowych, ale wypowiada sie kto jest slaby, a kto nie, pytajac sie w trakcie meczu dlaczego jak pilka po bloku nie wpadla w boisko to i tak jest punkt dla atakujacych np...

slucham tego wszystkiego z przymruzeniem oka, mam bardzo duzo cierpliwosci do takich ludzi, gdyz za kazdym razem jak ogladam mecz u babci, gdy ja odwiedzam musze jej od poczatku na nowo tlumaczyc wszystkie zasady, ale moja babcia chociaz nie wygaduje glupot o tym kto jak gra, kto slaby albo jaki to trner leszcz

AMATORnowicjusz post nie odnosi sie w calosci do Ciebie, wiec no offence, po prostu naszło mnie na refleksje małą tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wojtas laugh laugh piwo ale to sama prawda . Podziwiam Cie jednak za cierplwiosci do amatorow nowicjuszow

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Korver masz coś na dziś jeszcze? czy już Trento dało zarobić.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by AMATORnowicjusz
scavolinki jeszcze smakowo na jutro wygladaj smile

Szczególnie bez Hooker i z drewnianą Saccomani na przyjęciu smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
Originally Posted by Diilmach
Korver masz coś na dziś jeszcze? czy już Trento dało zarobić.
czytaj uwaznie kłasi smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Haha asa zagumnego leże laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Saccomani sie przynajmniej swietnie prezentuje wizualnie grin

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by Green Arrow
Haha asa zagumnego leże laugh

Oj tam, czaaasem wpadało 1 na 1000 wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
z 3:7 na 8:7 Guma na zagrywce siał spustoszenie haha i jeszcze mu sie asa udało pyknac laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Jarosz po bloku na kontrze 10:8

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
no juz Ci pisalem ze nie wszystko musisz rozumiec i powtarzac sie nie bede ...

o jest i capone vel nicki pedersen a ty miales sie nie odzwyac jak Twoje lokaty sobotnie nie siada szegolnie ta jedna wieczorna a jednak jestes ... i dobrze poprawiasz mi humor tacy ludzie musza byc zeby bylo kolorowo smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Green Arrow
Haha asa zagumnego leże laugh

sie smiej, taktyczna zagryweczka w dane miejsce wcale nie jest taka prosta jak sie wydaje tongue

ale Bydgoszcz jedzie grin wyglada na to, ze wybralem nie tych niefaworytow co trzeba, Czewa slabo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Cernic zablokowany na pojedynczym bloku 11:8

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by Wojtas_
Darwin to Ty chyba nerwow nie widziales tongue zwykla wymiana zdan

po prostu nigdy nie zrozumiem jak ktos kto nie jest "w srodku" danej druzyny czy sytuacji moze tak jednoznacznie ocenic cos na + lub - , po prostu sie nie da, jest tyle rzeczy, o ktorych nie mamy pojecia, ze nie powinnismy oceniac gry nikogo

to jak te wszystkie dziadki na meczach, którzy komentuja doslownie wszystko i wzsystko wiedza lepiej

albo w Wieluniu na meczach polowa nie zna przepisow podstawowych, ale wypowiada sie kto jest slaby, a kto nie, pytajac sie w trakcie meczu dlaczego jak pilka po bloku nie wpadla w boisko to i tak jest punkt dla atakujacych np...

slucham tego wszystkiego z przymruzeniem oka, mam bardzo duzo cierpliwosci do takich ludzi, gdyz za kazdym razem jak ogladam mecz u babci, gdy ja odwiedzam musze jej od poczatku na nowo tlumaczyc wszystkie zasady, ale moja babcia chociaz nie wygaduje glupot o tym kto jak gra, kto slaby albo jaki to trner leszcz

AMATORnowicjusz post nie odnosi sie w calosci do Ciebie, wiec no offence, po prostu naszło mnie na refleksje małą tongue

Ja też podchodzę do tego wszystkiego z przymrużeniem oka. Ale są tacy, którzy chcą sobie pokrzyczeć, skomentować, wyzwać i ja sobie wtedy lubię poczytać smile Czasami sam się wk...ię ale to sobie wolę zaklnąć pod nosem niż krzyczeć wszędzie gdzie się da. Tyle ode mnie smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by AMATORnowicjusz
scavolinki jeszcze smakowo na jutro wygladaj smile

Szczególnie bez Hooker i z drewnianą Saccomani na przyjęciu smile


tak dokladnie smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by AMATORnowicjusz
no juz Ci pisalem ze nie wszystko musisz rozumiec i powtarzac sie nie bede ...

o jest i capone vel nicki pedersen a ty miales sie nie odzwyac jak Twoje lokaty sobotnie nie siada szegolnie ta jedna wieczorna a jednak jestes ... i dobrze poprawiasz mi humor tacy ludzie musza byc zeby bylo kolorowo smile

idz sie jebnij w glowe laugh Ty mi tez poprawiasz humor swoim betami ktore w 90 % gram w druga strone

Strona 18 z 35 1 2 16 17 18 19 20 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel), 1,936 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,546
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1