|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
kto to smarka w tym studiu do mikrofonu na ps  leze jak nie sapiacy niemczyk to znow ktos sobie smarka  do tego marudzacy i zrzedzacy nudzacy beznadziejny drzyga i nudny sport i mamy komplet .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
ale tu dzisiaj nerwowo  A gdzie tam lużne 25:22 dla zaksy . "Ljubo Travica nawet nie patrzy na to co się dzije na boisku, urządzajac sobie pogawędkę z ivanem iliciem" hehe  Hehe i o to chodzi. Przyłączam się <boks> "Pilka za Pilka" niech sobie dalej rozmawia  ZAKSA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
udany dzien Trentino Zaksa  \ jutro jeszcze raz ruskie i trentino i bedzie czadunio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
scavolinki jeszcze smakowo na jutro wygladaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Darwin to Ty chyba nerwow nie widziales  zwykla wymiana zdan po prostu nigdy nie zrozumiem jak ktos kto nie jest "w srodku" danej druzyny czy sytuacji moze tak jednoznacznie ocenic cos na + lub - , po prostu sie nie da, jest tyle rzeczy, o ktorych nie mamy pojecia, ze nie powinnismy oceniac gry nikogo to jak te wszystkie dziadki na meczach, którzy komentuja doslownie wszystko i wzsystko wiedza lepiej albo w Wieluniu na meczach polowa nie zna przepisow podstawowych, ale wypowiada sie kto jest slaby, a kto nie, pytajac sie w trakcie meczu dlaczego jak pilka po bloku nie wpadla w boisko to i tak jest punkt dla atakujacych np... slucham tego wszystkiego z przymruzeniem oka, mam bardzo duzo cierpliwosci do takich ludzi, gdyz za kazdym razem jak ogladam mecz u babci, gdy ja odwiedzam musze jej od poczatku na nowo tlumaczyc wszystkie zasady, ale moja babcia chociaz nie wygaduje glupot o tym kto jak gra, kto slaby albo jaki to trner leszcz AMATORnowicjusz post nie odnosi sie w calosci do Ciebie, wiec no offence, po prostu naszło mnie na refleksje małą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wojtas  ale to sama prawda . Podziwiam Cie jednak za cierplwiosci do amatorow nowicjuszow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Korver masz coś na dziś jeszcze? czy już Trento dało zarobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
scavolinki jeszcze smakowo na jutro wygladaj  Szczególnie bez Hooker i z drewnianą Saccomani na przyjęciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087 |
Korver masz coś na dziś jeszcze? czy już Trento dało zarobić. czytaj uwaznie kłasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Haha asa zagumnego leże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Saccomani sie przynajmniej swietnie prezentuje wizualnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Haha asa zagumnego leże  Oj tam, czaaasem wpadało 1 na 1000 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
z 3:7 na 8:7 Guma na zagrywce siał spustoszenie haha i jeszcze mu sie asa udało pyknac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jarosz po bloku na kontrze 10:8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
no juz Ci pisalem ze nie wszystko musisz rozumiec i powtarzac sie nie bede ... o jest i capone vel nicki pedersen a ty miales sie nie odzwyac jak Twoje lokaty sobotnie nie siada szegolnie ta jedna wieczorna a jednak jestes ... i dobrze poprawiasz mi humor tacy ludzie musza byc zeby bylo kolorowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Haha asa zagumnego leże  sie smiej, taktyczna zagryweczka w dane miejsce wcale nie jest taka prosta jak sie wydaje  ale Bydgoszcz jedzie  wyglada na to, ze wybralem nie tych niefaworytow co trzeba, Czewa slabo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Cernic zablokowany na pojedynczym bloku 11:8
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Darwin to Ty chyba nerwow nie widziales  zwykla wymiana zdan po prostu nigdy nie zrozumiem jak ktos kto nie jest "w srodku" danej druzyny czy sytuacji moze tak jednoznacznie ocenic cos na + lub - , po prostu sie nie da, jest tyle rzeczy, o ktorych nie mamy pojecia, ze nie powinnismy oceniac gry nikogo to jak te wszystkie dziadki na meczach, którzy komentuja doslownie wszystko i wzsystko wiedza lepiej albo w Wieluniu na meczach polowa nie zna przepisow podstawowych, ale wypowiada sie kto jest slaby, a kto nie, pytajac sie w trakcie meczu dlaczego jak pilka po bloku nie wpadla w boisko to i tak jest punkt dla atakujacych np... slucham tego wszystkiego z przymruzeniem oka, mam bardzo duzo cierpliwosci do takich ludzi, gdyz za kazdym razem jak ogladam mecz u babci, gdy ja odwiedzam musze jej od poczatku na nowo tlumaczyc wszystkie zasady, ale moja babcia chociaz nie wygaduje glupot o tym kto jak gra, kto slaby albo jaki to trner leszcz AMATORnowicjusz post nie odnosi sie w calosci do Ciebie, wiec no offence, po prostu naszło mnie na refleksje małą  Ja też podchodzę do tego wszystkiego z przymrużeniem oka. Ale są tacy, którzy chcą sobie pokrzyczeć, skomentować, wyzwać i ja sobie wtedy lubię poczytać  Czasami sam się wk...ię ale to sobie wolę zaklnąć pod nosem niż krzyczeć wszędzie gdzie się da. Tyle ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
scavolinki jeszcze smakowo na jutro wygladaj  Szczególnie bez Hooker i z drewnianą Saccomani na przyjęciu  tak dokladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
no juz Ci pisalem ze nie wszystko musisz rozumiec i powtarzac sie nie bede ... o jest i capone vel nicki pedersen a ty miales sie nie odzwyac jak Twoje lokaty sobotnie nie siada szegolnie ta jedna wieczorna a jednak jestes ... i dobrze poprawiasz mi humor tacy ludzie musza byc zeby bylo kolorowo  idz sie jebnij w glowe  Ty mi tez poprawiasz humor swoim betami ktore w 90 % gram w druga strone
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|