|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Ciężko będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie.. Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9... Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ... Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację.. pojedynek val - real wszystko możliwe .. Maccabi u siebie od zawsze bardzo mocne i miażdzy reywali,tylko Barcelona postawiła tutaj opór..Jak dla mnie czyste 1 na pewno a i mozliwe ęe z hc..Osobiscie gralem 1 juz wczoraj po kursie 1,3 Klasowy zespół to oni mieli rok czy dwa lata temu, teraz jest to zbiorowisko , które pęka przy odrobinie większej presji. Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze. Rok, dwa może i trzy lata temu Maccabi nie miało nic...czyt.nic z zespołu śiadczyło o tym nawet to że w lidze nie radzili sobie. W tym roku maja najlepszy zepsoł od paru lat i trenera z jajami...także trochę żetelności przy pisaniu. PS. Zespół to mieli z 10 lat temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Sebkos miałem na myśli Caje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie.. Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9... Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ... Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację.. pojedynek val - real wszystko możliwe .. Maccabi u siebie od zawsze bardzo mocne i miażdzy reywali,tylko Barcelona postawiła tutaj opór..Jak dla mnie czyste 1 na pewno a i mozliwe ęe z hc..Osobiscie gralem 1 juz wczoraj po kursie 1,3 Klasowy zespół to oni mieli rok czy dwa lata temu, teraz jest to zbiorowisko , które pęka przy odrobinie większej presji. Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze. ale co mnie ich liga w której rozdają karty ? Jest Maccabi a potem długo długo nic.W lidze nie raz dali zarobić bo linia hc była w granichach 25 i to tuż przed ważnymi meczami w eurolidze..Popatrz każde osobno kwarty na tych wyjazdach,nigdy nie wyrównane od początku do konca tylko albo sobie odpuszczali a potem 4 kwarte potrafili wygrać np 32-15 i mecz 5 pkt bądz odwrotnie,stukali przewage +20 a potem wygrywali nieznacznie.Tylko ostatni mecz ich byl jakoś wyrównany i padł remis ale też to było przed wyjazdem do Tau
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Kurde co jest źle zacytowałem? Miałem na myśli Caje, grzech. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Maaajo a ja właśnie wielkie oczy zrobiłem że piszesz takie rzeczy o Maccabi  he he.Rozumiem zwykła pomyłka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Sebkos miałem na myśli Caje  aha, no tak to wporzo - choć patrzać na skład jedynie Tegencjusza nie ma...jedynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Sebkos miałem na myśli Caje  aha, no tak to wporzo - choć patrzać na skład jedynie Tegencjusza nie ma...jedynie  Nie ma jeszcze Eliyahu, który teraz gra w Maccabi  . Ale ile zmienia jego brak, to był jeden z najlepszych zawodników w całej Europie. Mogli organizować grę jak chcieli + Huertas, który z Tiago rozumiał się bez słów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Tau miało drużyne jak było właśnie TAU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Ciężko będzie  oby nie tak ciężko jak w 1 meczu w Pireusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Mówię jedynie po tym że Olympiakoś to jest śmieszna drużyna  Raz wygrywają 40 kilkoma żeby za dwa dni uwalić. Nie pojmę tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
maaajo wiadomo o kogo chodzi "Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze." ciezko wnioskowac ze Maccabi ktore wygralo wszystkie 10 meczy na wyjezdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Mówię jedynie po tym że Olympiakoś to jest śmieszna drużyna  Raz wygrywają 40 kilkoma żeby za dwa dni uwalić. Nie pojmę tego  myslisz ze sport to jest "sport"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Mówię jedynie po tym że Olympiakoś to jest śmieszna drużyna  Raz wygrywają 40 kilkoma żeby za dwa dni uwalić. Nie pojmę tego  myslisz ze sport to jest "sport"? Myślę że każda większa organizacja ingeruję w rywalizację by ją sztucznie przedłużyc i zgarnąć z tego większą kasę. Ale oni nawet nie walczyli w tamtym meczu. No dobra może z 5min powalczyli. Wiem że jest to dobry typ i sam bym na niego postawił, tylko niektóre drużyny które zabrały za dużo trzeba sobie odpuścić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Swój kupon mam i czekam na niego  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
poboksuje dziś z Tobą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
poboksuje dziś z Tobą  Bog zaplac dobry człowieku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja to bym 3 serii nie ruszał, patrząc na obecny stan rywalizacji. Trochę korci co najwyżej progresja na Real. 1-3 nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
kto według was awansuje do faynal for ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|