Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 39 1 2 4 5 6 7 8 38 39
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Finanz

Ciężko będzie tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by mirekinter
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie..
Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9...
Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ...
Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację..
pojedynek val - real wszystko możliwe ..
Maccabi u siebie od zawsze bardzo mocne i miażdzy reywali,tylko Barcelona postawiła tutaj opór..Jak dla mnie czyste 1 na pewno a i mozliwe ęe z hc..Osobiscie gralem 1 juz wczoraj po kursie 1,3

Klasowy zespół to oni mieli rok czy dwa lata temu, teraz jest to zbiorowisko , które pęka przy odrobinie większej presji. Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze.

Rok, dwa może i trzy lata temu Maccabi nie miało nic...czyt.nic z zespołu śiadczyło o tym nawet to że w lidze nie radzili sobie. W tym roku maja najlepszy zepsoł od paru lat i trenera z jajami...także trochę żetelności przy pisaniu.
PS. Zespół to mieli z 10 lat temu cool

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Sebkos miałem na myśli Caje wink

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by grzeh77
Originally Posted by mirekinter
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie..
Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9...
Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ...
Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację..
pojedynek val - real wszystko możliwe ..
Maccabi u siebie od zawsze bardzo mocne i miażdzy reywali,tylko Barcelona postawiła tutaj opór..Jak dla mnie czyste 1 na pewno a i mozliwe ęe z hc..Osobiscie gralem 1 juz wczoraj po kursie 1,3

Klasowy zespół to oni mieli rok czy dwa lata temu, teraz jest to zbiorowisko , które pęka przy odrobinie większej presji. Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze.
ale co mnie ich liga w której rozdają karty ? Jest Maccabi a potem długo długo nic.W lidze nie raz dali zarobić bo linia hc była w granichach 25 i to tuż przed ważnymi meczami w eurolidze..Popatrz każde osobno kwarty na tych wyjazdach,nigdy nie wyrównane od początku do konca tylko albo sobie odpuszczali a potem 4 kwarte potrafili wygrać np 32-15 i mecz 5 pkt bądz odwrotnie,stukali przewage +20 a potem wygrywali nieznacznie.Tylko ostatni mecz ich byl jakoś wyrównany i padł remis ale też to było przed wyjazdem do Tau

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Kurde co jest źle zacytowałem?

Miałem na myśli Caje, grzech.

tongue


Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Maaajo a ja właśnie wielkie oczy zrobiłem że piszesz takie rzeczy o Maccabi laugh he he.Rozumiem zwykła pomyłka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by maaajo
Sebkos miałem na myśli Caje wink

aha, no tak to wporzo - choć patrzać na skład jedynie Tegencjusza nie ma...jedynie grin

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by maaajo
Sebkos miałem na myśli Caje wink

aha, no tak to wporzo - choć patrzać na skład jedynie Tegencjusza nie ma...jedynie grin

Nie ma jeszcze Eliyahu, który teraz gra w Maccabi tongue. Ale ile zmienia jego brak, to był jeden z najlepszych zawodników w całej Europie. Mogli organizować grę jak chcieli + Huertas, który z Tiago rozumiał się bez słów tongue

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Tau miało drużyne jak było właśnie TAU laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Finanz

Ciężko będzie tongue

oby nie tak ciężko jak w 1 meczu w Pireusie wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Mówię jedynie po tym że Olympiakoś to jest śmieszna drużyna tongue

Raz wygrywają 40 kilkoma żeby za dwa dni uwalić.

Nie pojmę tego smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
maaajo wiadomo o kogo chodzi wink

"Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze."

ciezko wnioskowac ze Maccabi ktore wygralo wszystkie 10 meczy na wyjezdzie smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by maaajo
Mówię jedynie po tym że Olympiakoś to jest śmieszna drużyna tongue

Raz wygrywają 40 kilkoma żeby za dwa dni uwalić.

Nie pojmę tego smile

myslisz ze sport to jest "sport"?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by maaajo
Mówię jedynie po tym że Olympiakoś to jest śmieszna drużyna tongue

Raz wygrywają 40 kilkoma żeby za dwa dni uwalić.

Nie pojmę tego smile

myslisz ze sport to jest "sport"?

Myślę że każda większa organizacja ingeruję w rywalizację by ją sztucznie przedłużyc i zgarnąć z tego większą kasę. Ale oni nawet nie walczyli w tamtym meczu. No dobra może z 5min powalczyli. Wiem że jest to dobry typ i sam bym na niego postawił, tylko niektóre drużyny które zabrały za dużo trzeba sobie odpuścić smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
dokladnie, nic na sile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Swój kupon mam i czekam na niego wink

boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
Originally Posted by Finanz

poboksuje dziś z Tobą wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by trypek
Originally Posted by Finanz

poboksuje dziś z Tobą wink

Bog zaplac dobry człowieku wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja to bym 3 serii nie ruszał, patrząc na obecny stan rywalizacji. Trochę korci co najwyżej progresja na Real. 1-3 nie będzie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
kto według was awansuje do faynal for ???

Strona 6 z 39 1 2 4 5 6 7 8 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1