Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 53 1 2 3 4 5 52 53
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
Dociągną do 1,40 ? grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Poza tym 2,00 na Sharapova z Petkovic hmm
Ogladal ktos z Dulgheru mecz, bo Stosur zmiotla.
Z Dul pewnie balony lataly i Marycha po autach biła, co?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Kerogh a o dulbu Haider Maurer i Schoorel co sądzisz?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Kerogh
Poza tym 2,00 na Sharapova z Petkovic hmm
Ogladal ktos z Dulgheru mecz, bo Stosur zmiotla.
Z Dul pewnie balony lataly i Marycha po autach biła, co?

Dulgheru grała jak ściana, wszystko wracało, Maria problemy jakieś z kostką, wydawało się, że może zejść z kortu

ale pokazała wielką wolę walki i wygrała z bólem i z bardzo dobrze dysponowaną przeciwniczką ( mówię od stanu 5-5 w 3 secie, wcześniej nie widziałem spotkania ! )

jak dzisiaj nic nie będzie bolało to myślę, że Petkovic poskłada , więc lepiej zagrać tam, gdzie zwrot za krecz, bo nie wiadomo co z tą kostką, ale kurs 2,00 korci laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Niby też ( na tą chwilę ),
myślę że Maria wygra.

Z drugiej jednak strony,

miała długą przerwę, a teraz się mocno forsuje.

Z Dulgheru miała ciężki mecz, " na styku".


Ale jeszcze czas.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
"Nie mogę już na to patrzeć" - pisał na Twitterze jeden z amerykańskich dziennikarzy o drugim horrorze, w którym po 3 godz. i 29 min Rosjanka Maria Szarapowa pokonała Rumunkę Aleksandrę Dulgheru 3:6, 7:6 (8-6), 7:6 (7-5). Szarapowa awansowała do półfinału mimo popełnienia aż 76 niewymuszonych błędów (!), w tym 17 podwójnych serwisowych. Rumunka nie umiała wykorzystać tego, że Rosjanka grała tak nierówno. Dostosowała się i też myliła na potęgę. Mecz był brzydki i ciężki do oglądania. Szarapowa nie zachwyciła, ale zwyciężyła, bo w całym kobiecym tenisie chyba tylko Serena Williams ma większą od niej wolę walki. Rosjanka w końcówce skakała na jednej nodze, bo zwichnęła kostkę, rozbolał ją też bark i z trudem serwowała, ale w parciu do zwycięstwa nie zatrzymało jej to ani na milimetr.

W półfinale Rosjanka, która po raz pierwszy od operacji barku w 2009 r. wróci do pierwszej dziesiątki rankingu WTA, zmierzy się z rewelacją turnieju Andreą Petković. Niemka po wyeliminowaniu Karoliny Woźniackiej sprawiła kolejną sensację i pokonała Serbkę Jelenę Janković.

by sport.pl smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
To w takim razie sprobuje Sharapova. : )

@Dillmach, ostatnio Schoorela tu wyzywali jak grał chyba z Ungurem, ze nie ma pojecia o maczce i nic nie gra. Ja go dawno nie widzialem, wiec dzisiaj nie gram go. smile

Haider ladne wyniki ma, ale tez w ub. tygodniu nie widzialem ani jednego meczu, Huta z MacHado dobry mecz grali, a na dodatek Austriak jak by nie patrzec Austriak troche pogral w zeszlym tygodniu. Myslalem, ze kursy beda mniej wiecej rowno. Ja nie gram ;-)

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
akagi , a z chelków nic rynki nie wskazują ?

kto dzisiaj przyjechał grać, a kto na frytki ? laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Originally Posted by Kerogh
To w takim razie sprobuje Sharapova. : )

@Dillmach, ostatnio Schoorela tu wyzywali jak grał chyba z Ungurem, ze nie ma pojecia o maczce i nic nie gra. Ja go dawno nie widzialem, wiec dzisiaj nie gram go. smile

Haider ladne wyniki ma, ale tez w ub. tygodniu nie widzialem ani jednego meczu, Huta z MacHado dobry mecz grali, a na dodatek Austriak jak by nie patrzec Austriak troche pogral w zeszlym tygodniu. Myslalem, ze kursy beda mniej wiecej rowno. Ja nie gram ;-)


dzięki wielkie. smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ee, ten opis juz mnie nie przekonuje do Marii.
Jak tak bedzie wyrzucala z Petkovic to nie ma szans na wygrana, jeszcze te DFy jak Dementieva.
Na krecz raczej nie ma co liczyc, bo Sharapova przez kilkanascie juz lat kariery, kreczowala 2 razy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Mówią, żeby jeść rosół na drugie śniadanie - Greg.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Probuje Petkovic, pozniej na live skontruje najwyzej, bo 1,80 do meczu spadnie pewnie jeszcze smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
Originally Posted by akagi
Mówią, żeby jeść rosół na drugie śniadanie - Greg.


Oj to może być niestrawne wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Schoorel, Teixeira i Minar spadają

ciekawe czy słusznie ...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Rusedski
Schoorel, Teixeira i Minar spadają

ciekawe czy słusznie ...

Rzesze "iwestorów" czekają na wieści z parkietu,

to im dostarczają wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by Otto
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem.
ale huta praktycznie 3 gemy samymi asami wystykul

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by sascio
Originally Posted by Otto
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem.
ale huta praktycznie 3 gemy samymi asami wystykul

to teraz odejmij te 3 gemy i dostrzezesz jak malo przekonujace bylo to zwyciestwo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by sascio
Originally Posted by Otto
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem.
ale huta praktycznie 3 gemy samymi asami wystykul

Fognini grał taką padakę połączoną z patologią blush

a Maurer momentami się dostosowywał do jego poziomu, więc for me no bet smile po za tym Austriak miał długi tydzień, z wygranym chelkiem ...

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Minar już sobie odpoczął ?

Strona 3 z 53 1 2 3 4 5 52 53

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1