|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325 |
Dociągną do 1,40 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Poza tym 2,00 na Sharapova z Petkovic  Ogladal ktos z Dulgheru mecz, bo Stosur zmiotla. Z Dul pewnie balony lataly i Marycha po autach biła, co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Kerogh a o dulbu Haider Maurer i Schoorel co sądzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Poza tym 2,00 na Sharapova z Petkovic  Ogladal ktos z Dulgheru mecz, bo Stosur zmiotla. Z Dul pewnie balony lataly i Marycha po autach biła, co? Dulgheru grała jak ściana, wszystko wracało, Maria problemy jakieś z kostką, wydawało się, że może zejść z kortu ale pokazała wielką wolę walki i wygrała z bólem i z bardzo dobrze dysponowaną przeciwniczką ( mówię od stanu 5-5 w 3 secie, wcześniej nie widziałem spotkania ! ) jak dzisiaj nic nie będzie bolało to myślę, że Petkovic poskłada , więc lepiej zagrać tam, gdzie zwrot za krecz, bo nie wiadomo co z tą kostką, ale kurs 2,00 korci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niby też ( na tą chwilę ), myślę że Maria wygra.
Z drugiej jednak strony,
miała długą przerwę, a teraz się mocno forsuje.
Z Dulgheru miała ciężki mecz, " na styku".
Ale jeszcze czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
"Nie mogę już na to patrzeć" - pisał na Twitterze jeden z amerykańskich dziennikarzy o drugim horrorze, w którym po 3 godz. i 29 min Rosjanka Maria Szarapowa pokonała Rumunkę Aleksandrę Dulgheru 3:6, 7:6 (8-6), 7:6 (7-5). Szarapowa awansowała do półfinału mimo popełnienia aż 76 niewymuszonych błędów (!), w tym 17 podwójnych serwisowych. Rumunka nie umiała wykorzystać tego, że Rosjanka grała tak nierówno. Dostosowała się i też myliła na potęgę. Mecz był brzydki i ciężki do oglądania. Szarapowa nie zachwyciła, ale zwyciężyła, bo w całym kobiecym tenisie chyba tylko Serena Williams ma większą od niej wolę walki. Rosjanka w końcówce skakała na jednej nodze, bo zwichnęła kostkę, rozbolał ją też bark i z trudem serwowała, ale w parciu do zwycięstwa nie zatrzymało jej to ani na milimetr. W półfinale Rosjanka, która po raz pierwszy od operacji barku w 2009 r. wróci do pierwszej dziesiątki rankingu WTA, zmierzy się z rewelacją turnieju Andreą Petković. Niemka po wyeliminowaniu Karoliny Woźniackiej sprawiła kolejną sensację i pokonała Serbkę Jelenę Janković. by sport.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
To w takim razie sprobuje Sharapova. : ) @Dillmach, ostatnio Schoorela tu wyzywali jak grał chyba z Ungurem, ze nie ma pojecia o maczce i nic nie gra. Ja go dawno nie widzialem, wiec dzisiaj nie gram go.  Haider ladne wyniki ma, ale tez w ub. tygodniu nie widzialem ani jednego meczu, Huta z MacHado dobry mecz grali, a na dodatek Austriak jak by nie patrzec Austriak troche pogral w zeszlym tygodniu. Myslalem, ze kursy beda mniej wiecej rowno. Ja nie gram ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
akagi , a z chelków nic rynki nie wskazują ? kto dzisiaj przyjechał grać, a kto na frytki ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
To w takim razie sprobuje Sharapova. : ) @Dillmach, ostatnio Schoorela tu wyzywali jak grał chyba z Ungurem, ze nie ma pojecia o maczce i nic nie gra. Ja go dawno nie widzialem, wiec dzisiaj nie gram go.  Haider ladne wyniki ma, ale tez w ub. tygodniu nie widzialem ani jednego meczu, Huta z MacHado dobry mecz grali, a na dodatek Austriak jak by nie patrzec Austriak troche pogral w zeszlym tygodniu. Myslalem, ze kursy beda mniej wiecej rowno. Ja nie gram ;-) dzięki wielkie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ee, ten opis juz mnie nie przekonuje do Marii. Jak tak bedzie wyrzucala z Petkovic to nie ma szans na wygrana, jeszcze te DFy jak Dementieva. Na krecz raczej nie ma co liczyc, bo Sharapova przez kilkanascie juz lat kariery, kreczowala 2 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mówią, żeby jeść rosół na drugie śniadanie - Greg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Probuje Petkovic, pozniej na live skontruje najwyzej, bo 1,80 do meczu spadnie pewnie jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325 |
Mówią, żeby jeść rosół na drugie śniadanie - Greg. Oj to może być niestrawne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Schoorel, Teixeira i Minar spadają
ciekawe czy słusznie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Schoorel, Teixeira i Minar spadają
ciekawe czy słusznie ... Rzesze "iwestorów" czekają na wieści z parkietu, to im dostarczają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem. ale huta praktycznie 3 gemy samymi asami wystykul
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem. ale huta praktycznie 3 gemy samymi asami wystykul to teraz odejmij te 3 gemy i dostrzezesz jak malo przekonujace bylo to zwyciestwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
huta w pierwszym meczu gral slabiutko - co trzeci forehand w siate i ogólnie bardzo nieregularny. Maurer powinien go wypunktować samym forehandem. ale huta praktycznie 3 gemy samymi asami wystykul Fognini grał taką padakę połączoną z patologią  a Maurer momentami się dostosowywał do jego poziomu, więc for me no bet  po za tym Austriak miał długi tydzień, z wygranym chelkiem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Minar już sobie odpoczął ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|