|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
z kibicami - oczywiście, nie z piłkarzami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wiesz... po takiej reprymendzie jaką dostał, spróbowałby nie przybić tych "piątek" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
"Staruch" prowadził doping na meczu Lechii z Legią. Tyle warte są zakazy stadionowe  Gość ma jeden nałożony przez klub, oraz nałożony przez sąd. A okazało się, że na meczu był... legalnie. Bo zakazy owe obejmują tylko mecze ligowe. A mecze pucharowe lub np. mecze reprezentacji już nie. I my z takim prawem chcemy walczyć z chuliganami  Najlepiej niech mu ten zakaz przybiją dożywotnio albo od razu wsadza za kraty żeby przypadkiem znowu nie dał klapsa jakiemuś pyskatemu gamoniowi. Przecież to chuligaństwo stadionowe pełną gębą, a taki 'tunelowy' bandyta to zagrożenie dla każdej sportowej imprezy. Dziwne tylko, że piłkarze podeszli i przybili z Piotrkiem piątki a nie bali się, że wyłapią lepy. Rzeźniczak trochę się ociągał, ale wkońcu również podał staruchowi grabę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Gdyby mu dal w pape pod stadionem a nie na nim to by to chyba wszyscy przezyli.
Ale teraz wskutek krucjaty wybiorczej oraz szukania latwych celow przez PO (a chuliganizm takim jest) gosc moze dostac niezlego bana.
Moim zdaniem to jest totalne odwrocenie uwagi od wazniejszych spraw. Identycznie bylo z dopalaczami, zrobili z tego jakias medialna szopke, potem uchwalili, a teraz pierdziela o marihuanie...
W dupie mam tego czy tamtego spitego, co rozrabial i rzucal lawka na odleglosc 3 m. Ja chce drog w tym zakichanym kraju...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To w Bostonie, tak źle z drogami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Moim zdaniem to jest totalne odwrocenie uwagi od wazniejszych spraw. Identycznie bylo z dopalaczami, zrobili z tego jakias medialna szopke, potem uchwalili, a teraz pierdziela o marihuanie.. Oczywiscie, tylko gdyby nie 'kibole', to tacy zakłamawacze rzeczywistości znaleźliby co najmniej 20 innych kwestii które są rzekomo bardziej istotne od problemów które ludzi faktycznie dotyczą. Co z tego, że benzyna niedługo bedzie po 6 złotych? Wazne, że jakiś kibic klepnął po buzi pyskatego grajka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Staruch nie może być na Łazienkowskiej 3 a sądowego raczej orzeczonego nie ma bo przecież wczesniej bywal na meczach... i ma zakaz tylko do października... zresztą dzialacze się boją konfliktu i dlatego mu dozywotniego nie dadza. zreszta o dziwo na zylete jak zawsze 2-3 dni i sprzedane tak teraz sprzedaz strasznie opornie idzie. moze to przez wyniki ale na pewno tez przez zakaz dla starucha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W USA akurat poruszam sie tylko samolotami  PS Dziwi mnie troche fakt w jaki sposob te wszystkie "afery" przedstawia tvn, to koncern iti jest wlascicielem. Legii tez, zawsze by mogli odpowiednio przedstawic sprawe, przeciez im tez powinno zalezec aby jak najwiecej osob przyciagnac na łazienkowska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Staruch był przecież na meczu z Lechią bo w PP zakazy nie obowiązują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
 Zarzeczny  Pilkarze, dzialacze, sedziowie , zwiazki pilkarskie ciagle wala w ch... , a oni chca, zeby kibice klaskali jak nakrecone malpki. Tendencja do coraz wiekszego przykrecania sruby obecna rowniez w FR . Fotka z dzis ze Stade de la Mosson : [ Linked Image] Napis na transparencie : KIBICOWANIE NIE JEST PRZESTEPSTWEM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
W czasie sobotniego meczu pomiędzy Cracovią a Lechia Gdańsk (3:0) na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie chuligani, znajdujący się w sektorze dla kibiców gości, dokonali jego dewastacji na olbrzymią skalę - czytamy w poniedziałkowym "Dzienniku Polskim". - Wyrwane ze ścian zostały grzejniki, sektor zalany jest wodą. Zdemolowane ubikacje, umywalki, armatura, poodrywane są podwieszane sufity, łącznie z lampami - wyliczał godzinę po meczu Ireneusz Smaś, kierownik ds. bezpieczeństwa w Cracovii. - Policyjni technicy stwierdzili, że na skutek podpalenia kosza w żeńskiej ubikacji włączył się system przeciwpożarowy, to przyczyniło się do zalania korytarza, stoi tam woda po kostki. Na sektorze nie zostały zniszczone krzesełka, ale poza nimi - dosłownie wszystko, co się dało zniszczyć. Wyrywane ze ścian zostały kable, wyrywano nawet kawałki tynku, którymi później rzucano - dodał w niedzielę. W sektorze przeznaczonym dla sympatyków Lechii obecnych było 690 osób. Tylko około połowę z nich stanowili przyjezdni z Gdańska. Na meczu - w liczbie 340 - pojawili się byli bowiem zaprzyjaźnieni z nimi sympatycy Wisły Kraków. europejska stolica kultury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
W czasie sobotniego meczu pomiędzy Cracovią a Lechia Gdańsk (3:0) na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie chuligani, znajdujący się w sektorze dla kibiców gości, dokonali jego dewastacji na olbrzymią skalę - czytamy w poniedziałkowym "Dzienniku Polskim". - Wyrwane ze ścian zostały grzejniki, sektor zalany jest wodą. Zdemolowane ubikacje, umywalki, armatura, poodrywane są podwieszane sufity, łącznie z lampami - wyliczał godzinę po meczu Ireneusz Smaś, kierownik ds. bezpieczeństwa w Cracovii. - Policyjni technicy stwierdzili, że na skutek podpalenia kosza w żeńskiej ubikacji włączył się system przeciwpożarowy, to przyczyniło się do zalania korytarza, stoi tam woda po kostki. Na sektorze nie zostały zniszczone krzesełka, ale poza nimi - dosłownie wszystko, co się dało zniszczyć. Wyrywane ze ścian zostały kable, wyrywano nawet kawałki tynku, którymi później rzucano - dodał w niedzielę. W sektorze przeznaczonym dla sympatyków Lechii obecnych było 690 osób. Tylko około połowę z nich stanowili przyjezdni z Gdańska. Na meczu - w liczbie 340 - pojawili się byli bowiem zaprzyjaźnieni z nimi sympatycy Wisły Kraków. europejska stolica kultury  Ubikacje, umywalki, armatura, sufity podwieszane przecież to była prowokacja GW przeciwko "against modern football", dawniej lało się pod siatką obok sektora więc nie dziwie się że w ten sposób zareagowali ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wisła to samo zrobiła w Poznaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci  A czemu Lechia ma za to odpowiadać niech wystawią fakturę wszystkim osobom zapisanym na mecz przecież mają ich dane. Problem tylko będzie ze ściągnięciem jak się okaże że 80% jest bezrobotna albo na utrzymaniu członków rodziny. W Polsce od lat działa gówniany system że za szkody wyrządzone przez kibiców danego klubu zazwyczaj odpowiada klub.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ubikacje, umywalki, armatura, sufity podwieszane przecież to była prowokacja GW przeciwko "against modern football" Rozumiem, że ironia. Mogę o coś spytać ? Jesteś zwolennikiem poglądów Wybiórczej na temat kibicowania ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|