Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39
Piostar #4587683 08/04/2011 13:41
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
z kibicami - oczywiście,
nie z piłkarzami. tongue

Bonus: Unibet
Piostar #4587686 08/04/2011 13:45
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Wiesz... po takiej reprymendzie jaką dostał, spróbowałby nie przybić tych "piątek" smile

Bzyku #4587840 08/04/2011 16:37
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Bzyku
"Staruch" prowadził doping na meczu Lechii z Legią.

Tyle warte są zakazy stadionowe laugh

Gość ma jeden nałożony przez klub, oraz nałożony przez sąd. A okazało się, że na meczu był... legalnie. Bo zakazy owe obejmują tylko mecze ligowe. A mecze pucharowe lub np. mecze reprezentacji już nie.

I my z takim prawem chcemy walczyć z chuliganami laugh laugh laugh

Najlepiej niech mu ten zakaz przybiją dożywotnio albo od razu wsadza za kraty żeby przypadkiem znowu nie dał klapsa jakiemuś pyskatemu gamoniowi. Przecież to chuligaństwo stadionowe pełną gębą, a taki 'tunelowy' bandyta to zagrożenie dla każdej sportowej imprezy.
Dziwne tylko, że piłkarze podeszli i przybili z Piotrkiem piątki a nie bali się, że wyłapią lepy. Rzeźniczak trochę się ociągał, ale wkońcu również podał staruchowi grabę.

Piostar #4587873 08/04/2011 17:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Gdyby mu dal w pape pod stadionem a nie na nim to by to chyba wszyscy przezyli.

Ale teraz wskutek krucjaty wybiorczej oraz szukania latwych celow przez PO (a chuliganizm takim jest) gosc moze dostac niezlego bana.

Moim zdaniem to jest totalne odwrocenie uwagi od wazniejszych spraw.
Identycznie bylo z dopalaczami, zrobili z tego jakias medialna szopke, potem uchwalili, a teraz pierdziela o marihuanie...

W dupie mam tego czy tamtego spitego, co rozrabial i rzucal lawka na odleglosc 3 m.
Ja chce drog w tym zakichanym kraju...

Piostar #4587903 08/04/2011 17:28
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To w Bostonie, tak źle z drogami. wink

lupus #4587978 08/04/2011 18:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lupus
Moim zdaniem to jest totalne odwrocenie uwagi od wazniejszych spraw.
Identycznie bylo z dopalaczami, zrobili z tego jakias medialna szopke, potem uchwalili, a teraz pierdziela o marihuanie..

Oczywiscie, tylko gdyby nie 'kibole', to tacy zakłamawacze rzeczywistości znaleźliby co najmniej 20 innych kwestii które są rzekomo bardziej istotne od problemów które ludzi faktycznie dotyczą.
Co z tego, że benzyna niedługo bedzie po 6 złotych? Wazne, że jakiś kibic klepnął po buzi pyskatego grajka.

Piostar #4587981 08/04/2011 18:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Staruch nie może być na Łazienkowskiej 3 a sądowego raczej orzeczonego nie ma bo przecież wczesniej bywal na meczach...
i ma zakaz tylko do października... zresztą dzialacze się boją konfliktu i dlatego mu dozywotniego nie dadza. zreszta o dziwo na zylete jak zawsze 2-3 dni i sprzedane tak teraz sprzedaz strasznie opornie idzie. moze to przez wyniki ale na pewno tez przez zakaz dla starucha.

Piostar #4588036 08/04/2011 18:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W USA akurat poruszam sie tylko samolotami wink

PS Dziwi mnie troche fakt w jaki sposob te wszystkie "afery" przedstawia tvn, to koncern iti jest wlascicielem. Legii tez, zawsze by mogli odpowiednio przedstawic sprawe, przeciez im tez powinno zalezec aby jak najwiecej osob przyciagnac na łazienkowska.


lupus #4588957 09/04/2011 01:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Piostar #4588967 09/04/2011 01:59
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Staruch był przecież na meczu z Lechią bo w PP zakazy nie obowiązują wink

anfa_ #4592466 10/04/2011 16:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

ELDORADO #4592913 10/04/2011 19:18
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

mat2000 #4594477 11/04/2011 03:29
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868

dobrze Zarzeczny aplauz

Pilkarze, dzialacze, sedziowie , zwiazki pilkarskie ciagle wala w ch... , a oni chca, zeby kibice klaskali jak nakrecone malpki.

Tendencja do coraz wiekszego przykrecania sruby obecna rowniez w FR .

Fotka z dzis ze Stade de la Mosson :


[Linked Image]



Napis na transparencie : KIBICOWANIE NIE JEST PRZESTEPSTWEM


Piostar #4595059 11/04/2011 19:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
W czasie sobotniego meczu pomiędzy Cracovią a Lechia Gdańsk (3:0) na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie chuligani, znajdujący się w sektorze dla kibiców gości, dokonali jego dewastacji na olbrzymią skalę - czytamy w poniedziałkowym "Dzienniku Polskim".

- Wyrwane ze ścian zostały grzejniki, sektor zalany jest wodą. Zdemolowane ubikacje, umywalki, armatura, poodrywane są podwieszane sufity, łącznie z lampami - wyliczał godzinę po meczu Ireneusz Smaś, kierownik ds. bezpieczeństwa w Cracovii. - Policyjni technicy stwierdzili, że na skutek podpalenia kosza w żeńskiej ubikacji włączył się system przeciwpożarowy, to przyczyniło się do zalania korytarza, stoi tam woda po kostki. Na sektorze nie zostały zniszczone krzesełka, ale poza nimi - dosłownie wszystko, co się dało zniszczyć. Wyrywane ze ścian zostały kable, wyrywano nawet kawałki tynku, którymi później rzucano - dodał w niedzielę.

W sektorze przeznaczonym dla sympatyków Lechii obecnych było 690 osób. Tylko około połowę z nich stanowili przyjezdni z Gdańska. Na meczu - w liczbie 340 - pojawili się byli bowiem zaprzyjaźnieni z nimi sympatycy Wisły Kraków.



europejska stolica kultury laugh laugh

Piostar #4595063 11/04/2011 19:15
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
debile

Piostar #4595195 11/04/2011 20:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci laugh

Llama #4595218 11/04/2011 20:34
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Ciągutka
W czasie sobotniego meczu pomiędzy Cracovią a Lechia Gdańsk (3:0) na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie chuligani, znajdujący się w sektorze dla kibiców gości, dokonali jego dewastacji na olbrzymią skalę - czytamy w poniedziałkowym "Dzienniku Polskim".

- Wyrwane ze ścian zostały grzejniki, sektor zalany jest wodą. Zdemolowane ubikacje, umywalki, armatura, poodrywane są podwieszane sufity, łącznie z lampami - wyliczał godzinę po meczu Ireneusz Smaś, kierownik ds. bezpieczeństwa w Cracovii. - Policyjni technicy stwierdzili, że na skutek podpalenia kosza w żeńskiej ubikacji włączył się system przeciwpożarowy, to przyczyniło się do zalania korytarza, stoi tam woda po kostki. Na sektorze nie zostały zniszczone krzesełka, ale poza nimi - dosłownie wszystko, co się dało zniszczyć. Wyrywane ze ścian zostały kable, wyrywano nawet kawałki tynku, którymi później rzucano - dodał w niedzielę.

W sektorze przeznaczonym dla sympatyków Lechii obecnych było 690 osób. Tylko około połowę z nich stanowili przyjezdni z Gdańska. Na meczu - w liczbie 340 - pojawili się byli bowiem zaprzyjaźnieni z nimi sympatycy Wisły Kraków.



europejska stolica kultury laugh laugh
Ubikacje, umywalki, armatura, sufity podwieszane przecież to była prowokacja GW przeciwko "against modern football", dawniej lało się pod siatką obok sektora więc nie dziwie się że w ten sposób zareagowali ;p

Piostar #4595227 11/04/2011 20:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wisła to samo zrobiła w Poznaniu wink

craax #4595284 11/04/2011 21:10
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by craax
najgorsze, ze ten sektor jest przeciez wlasnie dla nich - CRACOVIA nigdy tam nie zasiadzie i do tego to wlasnie Lechia za to zaplaci laugh
A czemu Lechia ma za to odpowiadać niech wystawią fakturę wszystkim osobom zapisanym na mecz przecież mają ich dane. Problem tylko będzie ze ściągnięciem jak się okaże że 80% jest bezrobotna albo na utrzymaniu członków rodziny.
W Polsce od lat działa gówniany system że za szkody wyrządzone przez kibiców danego klubu zazwyczaj odpowiada klub.

ultra1978 #4595305 11/04/2011 21:21
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by ultra1978
Ubikacje, umywalki, armatura, sufity podwieszane przecież to była prowokacja GW przeciwko "against modern football"

Rozumiem, że ironia. Mogę o coś spytać ? Jesteś zwolennikiem poglądów Wybiórczej na temat kibicowania ?

Strona 5 z 39 1 2 3 4 5 6 7 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1