|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307 |
Nie widziałem żeby był taki temat. Czy ktoś gral u tego buka? Warci polecenia i najważniejsze czy są wypłacalni? z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,413 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,413 Likes: 11 |
Pare miesiecy temu byli warci polecenia i mieli ciekawe promocje.Niestety od tego czasu sporo sie zmienilo .Znajomy ,ktory tam pracowal juz opuscil ten tonacy statek  Lepiej trzymac sie z daleka .Mysle,ze skoncza podobnie jak Stryyke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Oni maja ten sam soft i kursy co Jetbull/Noubet/RedBetKings i jeszcze kilka innych. Wlasciciel jest ten sam? Jesli tak, to trzeba uwazac takze na pozostale firmy. Akurat Jetbulla ostatnio chwalono, choc ja sam kiedys mialem nie najlepsze wpomnienia, ale to glownie przez ich slaby support.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,413 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,413 Likes: 11 |
Nie jest Kazda z tych firm to co innego .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Grałem u nich i w bliżniaczych firmach,gra i wypłaty bezproblemowe ,nawet z czasem wypłat nienajgorzej , natomiast drakońskie marże które strącają przy wypłatach na m.b przy przewalutowaniach,wszystkie transakcje rozliczają w dolarach ,nawet jak konto mamy u nich w euro i na m.b w euro to łapiemy się na 2 przewalutowania noi plecy piękne wychodzą....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Firmy mogą być inne, tyle że mają tego samego dostawce kursów ( betphoenix)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Tfu oddsmatrix dostarcza im te oddsy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307 |
Dzięki wszystkim za info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Betwize juz sie zwija, dane konta i kasa wedruje do Guts..
Nie potrzebnie w ogole podawalem dane takiej firmie.
A skoro juz w temacie to jakies oponie o tym Guts? Niby sa ich kursy w BetBrain, ale nie jest to jakis wyznacznik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
Na pierwszy rzut oka wygląda dość ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Słuchajcie. Zawsze kiedy jakiś bukmacher działa na licencji Malta (LGA), to prędzej czy później odzyskacie pieniądze, w przypadku kiedy taka firma "zwinie żagle". Bez względu na to, czy będzie to licencja samodzielna czy sub-licencja, LGA Malta zadbac o to, aby klienci nie zostali oszukani. W przypadku Stryyke, wystarczyło napisać zażalenie do LGA i bukmacher sam się odzywał i oddawał kasę. BetWize podobnie. Proponują oddanie kasy, lub przejście do Guts. Naprawdę, jeśli firma działa na licencji Maltańskiej, to nic złego jej klientom raczej się nie stanie.
Pozdrawiam dj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Dzieki Dj Sosna za ciekawe info, a czy podobnie jest jesli firma ma licencje z Uk czy Cypru?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Słuchajcie. Zawsze kiedy jakiś bukmacher działa na licencji Malta (LGA), to prędzej czy później odzyskacie pieniądze, w przypadku kiedy taka firma "zwinie żagle". Bez względu na to, czy będzie to licencja samodzielna czy sub-licencja, LGA Malta zadbac o to, aby klienci nie zostali oszukani. W przypadku Stryyke, wystarczyło napisać zażalenie do LGA i bukmacher sam się odzywał i oddawał kasę. BetWize podobnie. Proponują oddanie kasy, lub przejście do Guts. Naprawdę, jeśli firma działa na licencji Maltańskiej, to nic złego jej klientom raczej się nie stanie. Taaa, powiedz to użytkownikom GoldVictory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
@Moonchild, z tego co się orientuję, to LGA podało Gold Victory Ltd. do sądu i sprawa jest w toku. Długo to trwa, ale na pewno maltański urząd tak łatwo nie odpuści. Tak czy inaczej, LGA zawsze robi wszystko, aby firmy działające na maltańskiej licencji były profesjonalne i bezpieczne dla swoich klientów. Malta to nie Kostaryka ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 5 |
Witam. DJ wiesz może coś więcej o tym procesie?? Bo zostawiłem u nich 1400euro. Powinienem to gdzieś zgłosić? Jak myślisz czy sa jakiekolwiek szanse na odzyskanie choćby depoztu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|